Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Deviler No dla ekipy Lucka nie dziwota że niebezpieczne
7
@Luciano99 Zamiast bana dostaje się avatar z winisjuszem i napisanie rozprawki na 2000 słów argumentując dlaczego nie powinno ubliżać się winisjuszowi
1
@Huck
In - Messi, Kimmich, Roque
Out - Mam tak samo jak Tyy
1
@Barwindg Ojczaj
2
@DonCarletto Idealna puenta xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@QuaReL Alex nie przelogowałeś się
1
@ptrx Imo spokojnie 97 ze wzoru Tomasza
1
@tristan87 O co się rozchodzi
3
@Comfortable_ Dla kogoś kto nie zna Lolowej gwary to brzmi jakbyś się dławił
1
@RomanHoffer Ze Słowakami często da się dogadać po słowiańsku, Ty po polsku, On po słowacku i jakoś to idzie
3
@MarioVeB! munsien z małej litery, początek zdania nie usprawiedliwia
12
@MesQueUnClub96 Dowiedziałeś się? Dopiero jak jesteś pretendentem do złotej piłki możesz grać w gry, a jak leżysz w szpitalu to powinieneś gapić się w ścianę i użalać nad własnym losem
0
Mam zieloone światło mam zieloone
0
Komentarz usunięty
1
@Wossi61FCB @Botanik Dzięki panowie za grę, bardo przyjemna zabawa i niemalże do samego końca nie wiadomo kto wygra. Zgadzam się oby Pepito dostał to na co zasłużył ^^
3
Rudy zaraz wyjaśni La bamble po raz kolejny
1
Czyli że nie bierze ze sobą Ferrana :/
0
@Dr_Cabasisi A rzeczywiście, dzięks ^^
0
@MateS Goździka se wsadź między zęby, a jak nie masz to współczuję
3
@Dr_Cabasisi Do sytuacji Messiego również pasuje "Hobbit, tam i spowrotem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@wasacz No nie dało jej przewagi bo zawiodła w innych elementach, ale to nie jest wyznacznik przecież. Iga wygrywała już szlema na ziemi grając skrótami, zawsze to pomysł na zaskoczenie przeciwnika i dodatkowe parę punktów nie wspominając już o przyjemności dla widza :P
3
@wasacz Mogłaby się oddać rzadko spotykanemu treningowi drop shotów, szkoda że Tomek ewidentnie ich nie lubi. :/ A pamiętam jak dwa lata temu na AO napierdzielała takie efektowne
7
@danio1899 City - Inter najciekawszy od lat finał będzie
0
@Emhyr Carles Puyol
0
@Kidd A jakiego posta Ci usunął bo mnie nie było
1
@Kidd Czyżby element lubiał jak przyjeżdża ciocia?
3
@Joe_Barbaro A Ty odbierasz. A ja Was podsłuchuję.
7
@Sensible Przecie to szkoda kibla panie
17
@Aragorn33 Zazdroszczą bo mają tylko golden old boyów