9

@Deviler No dla ekipy Lucka nie dziwota że niebezpieczne

7

@Luciano99 Zamiast bana dostaje się avatar z winisjuszem i napisanie rozprawki na 2000 słów argumentując dlaczego nie powinno ubliżać się winisjuszowi

1

@Huck
In - Messi, Kimmich, Roque
Out - Mam tak samo jak Tyy

1

@Barwindg Ojczaj

2

@DonCarletto Idealna puenta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@QuaReL Alex nie przelogowałeś się

1

@ptrx Imo spokojnie 97 ze wzoru Tomasza

1

@tristan87 O co się rozchodzi

3

@Comfortable_ Dla kogoś kto nie zna Lolowej gwary to brzmi jakbyś się dławił

1

@RomanHoffer Ze Słowakami często da się dogadać po słowiańsku, Ty po polsku, On po słowacku i jakoś to idzie

3

@MarioVeB! munsien z małej litery, początek zdania nie usprawiedliwia

12

@MesQueUnClub96 Dowiedziałeś się? Dopiero jak jesteś pretendentem do złotej piłki możesz grać w gry, a jak leżysz w szpitalu to powinieneś gapić się w ścianę i użalać nad własnym losem

0

Mam zieloone światło mam zieloone

0

Komentarz usunięty

1

@Wossi61FCB @Botanik Dzięki panowie za grę, bardo przyjemna zabawa i niemalże do samego końca nie wiadomo kto wygra. Zgadzam się oby Pepito dostał to na co zasłużył ^^

3

Rudy zaraz wyjaśni La bamble po raz kolejny

1

Czyli że nie bierze ze sobą Ferrana :/

0

@Dr_Cabasisi A rzeczywiście, dzięks ^^

0

@MateS Goździka se wsadź między zęby, a jak nie masz to współczuję

3

@Dr_Cabasisi Do sytuacji Messiego również pasuje "Hobbit, tam i spowrotem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@wasacz No nie dało jej przewagi bo zawiodła w innych elementach, ale to nie jest wyznacznik przecież. Iga wygrywała już szlema na ziemi grając skrótami, zawsze to pomysł na zaskoczenie przeciwnika i dodatkowe parę punktów nie wspominając już o przyjemności dla widza :P

3

@wasacz Mogłaby się oddać rzadko spotykanemu treningowi drop shotów, szkoda że Tomek ewidentnie ich nie lubi. :/ A pamiętam jak dwa lata temu na AO napierdzielała takie efektowne

7

@danio1899 City - Inter najciekawszy od lat finał będzie

0

@Emhyr Carles Puyol

0

@Kidd A jakiego posta Ci usunął bo mnie nie było

1

@Kidd Czyżby element lubiał jak przyjeżdża ciocia?

3

@Joe_Barbaro A Ty odbierasz. A ja Was podsłuchuję.

7

@Sensible Przecie to szkoda kibla panie

17

@Aragorn33 Zazdroszczą bo mają tylko golden old boyów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?