Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą czy coś, ale zawsze fajnie widzieć jak jakiś chłop wyjaśnia malkotentów z La bambli xD
2
@Faro Pewnie Ansu Fati głosował
29
@macio_944 Zostałeś zezłomowany przez Dodiego, to największa forma wstydu
23
@Zoker Ale posiada również wady
1
@Rust_Cohle Wpadnij czasem syna odwiedzić
1
@Rust_Cohle Chyba cię coś boli liwerpurzoku, zostań tu :/
2
@takisobiektos I po co mi psujesz narrację xD
3
@MesQueUnClub96 Bez Ciebie i starego rambla to nie rambla
1
@wasacz Fajnie jakby Iga pocisnęła Rybkę, a potem Krecika i zakończyła Rzym z eleganckimi zemstami
0
@Transu96 That's what she said
2
@Rust_Cohle @NeKenI Pierdziele nie będę ryzykował kolejnego tygodnia z elementem, chłop karmi gorzej niż teściowa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeKenI Chyba jak tryplet wygraliśmy
1
@wpwelement Strefę typera byście powrócili
0
@13th Co to za klasa moderatorów?
0
@AlexDark00 Nie musimy odzyskać za niego pieniędzy żeby nam się ten transfer opłacał, tragiczny będzie jeśli przez następne 2 lata utrzyma obecną formę. Pamiętaj że transfer tego typu gwiazdy to też dodatkowe wpływu z marketingu
0
@AlexDark00 No nie wiem za takiego Ferrana zapłaciliśmy podobnie, a gdzie on gdzie Lewy na przestrzeni całego sezonu. Jasne że nasz staruszek ma swoje lata i nie sprzedamy go z zyskiem, ale ma jeszcze 2 sezony żeby potwierdzić iż jednak się nam opłacił w dłuższej perspektywie
6
@AlexDark00 Ej to podobnie jest z Tobą, Lewus nastukał masę goli w pocie czoła i przyczynił się do wygrania ligi, ale i tak według Ciebie działa na niekorzyść Barcelony :P
1
@Emhyr No to co, wypychanko jak za Bartomeu xD
4
@macio_944 @AmigoBlancos Jeśli się zepną i jeden drugiemu odda swoje gole to jest ciut szansy że Cris będzie zagrożony
0
@AmigoBlancos Hola hola ale co ty porownujesz jakiś zakończony sezon do wciąż trwającego
2
@kulek22 I jest to interaktywny tatuaż, którego można klikać w nieskończoność
0
@ranger3120 Ja wpłacam we wpłatomacie od ING czy coś i jest za darmo, chyba kontrakt jakiś podpisali bo to jedyny darmowy wpłatomat w mieście, oddział niestety zamknęli
13
@Sulimo Chciałbym poznać genezę analnej grawitacji, czy ktoś miał zatwardzenie, a może wręcz przeciwnie jakąś biegunkę i akurat zakładał konto
2
@NeKenI Czeka aż w końcu jakiś sukces zaliczą, bo teraz mu nie wypada
0
Dlaczego kurs na Brighton w meczu z United to 2.0? xD
6
@Rl9k1nG Žatecký Světlý Ležák
4
@escarabajo Bez kitu jakiś upoś będzie wyśmiewał że ktoś uważał Mbappe za lepszego, no wcale nie było wcześniej do tego przesłanek na mundialu czy w lidze mistrzów xD Haaland jest teraz w większym gazie, a za chwilę równie dobrze żółw znowu będzie bardziej błyszczał, to szukanie na siłę kto jest lepszy jest co najmniej śmieszne
1
@bartas97 Broniewski i Stachura
8
@MesQueUnClub96 Z prawej to zaraz od ojca dostaniesz guwniażu jeden