3

Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą czy coś, ale zawsze fajnie widzieć jak jakiś chłop wyjaśnia malkotentów z La bambli xD

2

@Faro Pewnie Ansu Fati głosował

29

@macio_944 Zostałeś zezłomowany przez Dodiego, to największa forma wstydu

23

@Zoker Ale posiada również wady

1

@Rust_Cohle Wpadnij czasem syna odwiedzić

1

@Rust_Cohle Chyba cię coś boli liwerpurzoku, zostań tu :/

2

@takisobiektos I po co mi psujesz narrację xD

3

@MesQueUnClub96 Bez Ciebie i starego rambla to nie rambla

1

@wasacz Fajnie jakby Iga pocisnęła Rybkę, a potem Krecika i zakończyła Rzym z eleganckimi zemstami

0

@Transu96 That's what she said

2

@Rust_Cohle @NeKenI Pierdziele nie będę ryzykował kolejnego tygodnia z elementem, chłop karmi gorzej niż teściowa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeKenI Chyba jak tryplet wygraliśmy

1

@wpwelement Strefę typera byście powrócili

0

@13th Co to za klasa moderatorów?

0

@AlexDark00 Nie musimy odzyskać za niego pieniędzy żeby nam się ten transfer opłacał, tragiczny będzie jeśli przez następne 2 lata utrzyma obecną formę. Pamiętaj że transfer tego typu gwiazdy to też dodatkowe wpływu z marketingu

0

@AlexDark00 No nie wiem za takiego Ferrana zapłaciliśmy podobnie, a gdzie on gdzie Lewy na przestrzeni całego sezonu. Jasne że nasz staruszek ma swoje lata i nie sprzedamy go z zyskiem, ale ma jeszcze 2 sezony żeby potwierdzić iż jednak się nam opłacił w dłuższej perspektywie

6

@AlexDark00 Ej to podobnie jest z Tobą, Lewus nastukał masę goli w pocie czoła i przyczynił się do wygrania ligi, ale i tak według Ciebie działa na niekorzyść Barcelony :P

1

@Emhyr No to co, wypychanko jak za Bartomeu xD

4

@macio_944 @AmigoBlancos Jeśli się zepną i jeden drugiemu odda swoje gole to jest ciut szansy że Cris będzie zagrożony

0

@AmigoBlancos Hola hola ale co ty porownujesz jakiś zakończony sezon do wciąż trwającego

2

@kulek22 I jest to interaktywny tatuaż, którego można klikać w nieskończoność

0

@ranger3120 Ja wpłacam we wpłatomacie od ING czy coś i jest za darmo, chyba kontrakt jakiś podpisali bo to jedyny darmowy wpłatomat w mieście, oddział niestety zamknęli

13

@Sulimo Chciałbym poznać genezę analnej grawitacji, czy ktoś miał zatwardzenie, a może wręcz przeciwnie jakąś biegunkę i akurat zakładał konto

2

@NeKenI Czeka aż w końcu jakiś sukces zaliczą, bo teraz mu nie wypada

0

Dlaczego kurs na Brighton w meczu z United to 2.0? xD

6

@Rl9k1nG Žatecký Světlý Ležák

4

@escarabajo Bez kitu jakiś upoś będzie wyśmiewał że ktoś uważał Mbappe za lepszego, no wcale nie było wcześniej do tego przesłanek na mundialu czy w lidze mistrzów xD Haaland jest teraz w większym gazie, a za chwilę równie dobrze żółw znowu będzie bardziej błyszczał, to szukanie na siłę kto jest lepszy jest co najmniej śmieszne

1

@bartas97 Broniewski i Stachura

8

@MesQueUnClub96 Z prawej to zaraz od ojca dostaniesz guwniażu jeden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?