0

@KlonaZepan Trzeba mu przepisać klonazepan

1

@Transu96 Dualsense byś se kupił dla jedynej słusznej konsoli to by ci nic nie wypadało, a nie jakieś Xgjuwno

11

@Trojanek23 Dostał mocne podanie od Lewego i nie tak łatwo było to trafić. Już Gavi bardziej zepsuł swoją "100" imo. O Roberciku i jego okazji mówić nie zamierzam, bo słów na to się nie da znaleźć

11

@katalonczyk987 Ania, pieróg, Chorizo, wystarczą Ci te 3 słowa żeby rozwiązać zagadkę

0

@wasacz Dawać Rybę trza jej końcu podciąć skrzela

14

@pioz123 No zniszczył mi psychę chłop, jak go bronię tak rozjebał dzisiaj system

0

@kuz Albo 4:4 bo Atleti też miało sporo fajnych szans

0

Rafa kozak dzisiaj, szkoda że tego podania od Lewego nie wbił

0

Robert ma taśmy na Xaviego

1

Nie dziwię się że Anka woli Chorizo

4

Kurwa co te placki mają z tym dobijaniem

2

Busiemu sztanga wyskoczyła

2

@AlexDark00 To więcej niż Tobie wartościowych komentarzy

1

@wasacz Nie mogę oglądać niestety, ale zajebiście że grubas dostaje w trąbe

0

@daniel32778 Chyba że tak, to tymbardziej

0

@Deraxium Pierwszy zawodnik za moich czasów który doznał poważnej kontuzji, no może Wasilewski jeszcze, ale nie oglądałem ekstraklasy

0

@okiemtypera_lucaxx95 Atrakcyjniejsza jako olej opałowy chyba, weź tego tucznika ulanego do Iguni nie porównuj

1

@Ali3231 Podbijam do dwóch raz się żyje

0

@bartas97 Ale że tak własną siostrę? Shame on you

18

Aaaaaaaaaaaaaaaaa (głosem piskliwej fanki)

0

@Emhyr I oby tak było tym razem

0

@Emhyr Wdupili z Majorką ostatnio, a z madryciakami regularnie od lat dostają wysokie oklepy w większości, dzisiaj się nie nastawiam

0

@Emhyr Chyba ze śmiechu ich zadusi swoją grą i jego drużyny

1

@gumaz Na stojąco podczas brania prysznica, wtedy nie trzeba marnować papieru bo odrazu umyjesz dupsko wodą

7

@Kgorecki2500 Ale to jest język niemiecki

2

@AmigoBlancos Wolę Was w 1/2 niż hitlerowców przynajmniej punkty La Liga zbiera xD

0

@Janas11224 Będę ogrywał niedługo, niedawno skończyłem pierwszą część i całkiem mi się podobało. Najbardziej mnie rozwaliła końcówka jak się okazało że Atreus to wiadomo kto :D

2

@FcPortoFan1999 Szkoda, bardzo lubię Żabkę :/

0

@FcPortoFan1999 Opłaca się to włączać czy krecz zaraz

1

@MatBac1991 Magiczna flet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?