Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Trzeba mu przepisać klonazepan
1
@Transu96 Dualsense byś se kupił dla jedynej słusznej konsoli to by ci nic nie wypadało, a nie jakieś Xgjuwno
11
@Trojanek23 Dostał mocne podanie od Lewego i nie tak łatwo było to trafić. Już Gavi bardziej zepsuł swoją "100" imo. O Roberciku i jego okazji mówić nie zamierzam, bo słów na to się nie da znaleźć
11
@katalonczyk987 Ania, pieróg, Chorizo, wystarczą Ci te 3 słowa żeby rozwiązać zagadkę
0
@wasacz Dawać Rybę trza jej końcu podciąć skrzela
14
@pioz123 No zniszczył mi psychę chłop, jak go bronię tak rozjebał dzisiaj system
0
@kuz Albo 4:4 bo Atleti też miało sporo fajnych szans
0
Rafa kozak dzisiaj, szkoda że tego podania od Lewego nie wbił
0
Robert ma taśmy na Xaviego
1
Nie dziwię się że Anka woli Chorizo
4
Kurwa co te placki mają z tym dobijaniem
2
Busiemu sztanga wyskoczyła
2
@AlexDark00 To więcej niż Tobie wartościowych komentarzy
1
@wasacz Nie mogę oglądać niestety, ale zajebiście że grubas dostaje w trąbe
0
@daniel32778 Chyba że tak, to tymbardziej
0
@Deraxium Pierwszy zawodnik za moich czasów który doznał poważnej kontuzji, no może Wasilewski jeszcze, ale nie oglądałem ekstraklasy
0
@okiemtypera_lucaxx95 Atrakcyjniejsza jako olej opałowy chyba, weź tego tucznika ulanego do Iguni nie porównuj
1
@Ali3231 Podbijam do dwóch raz się żyje
0
@bartas97 Ale że tak własną siostrę? Shame on you
18
Aaaaaaaaaaaaaaaaa (głosem piskliwej fanki)
0
@Emhyr I oby tak było tym razem
0
@Emhyr Wdupili z Majorką ostatnio, a z madryciakami regularnie od lat dostają wysokie oklepy w większości, dzisiaj się nie nastawiam
0
@Emhyr Chyba ze śmiechu ich zadusi swoją grą i jego drużyny
1
@gumaz Na stojąco podczas brania prysznica, wtedy nie trzeba marnować papieru bo odrazu umyjesz dupsko wodą
7
@Kgorecki2500 Ale to jest język niemiecki
2
@AmigoBlancos Wolę Was w 1/2 niż hitlerowców przynajmniej punkty La Liga zbiera xD
0
@Janas11224 Będę ogrywał niedługo, niedawno skończyłem pierwszą część i całkiem mi się podobało. Najbardziej mnie rozwaliła końcówka jak się okazało że Atreus to wiadomo kto :D
2
@FcPortoFan1999 Szkoda, bardzo lubię Żabkę :/
0
@FcPortoFan1999 Opłaca się to włączać czy krecz zaraz
1
@MatBac1991 Magiczna flet