5

@J4no Ban za spoilery jest więc jak się sprawdzi to masz przerąbane kolego

0

@TheNekro94 Ile treningów w tygodniu, ile ćwiczeń na jednym treningu i jaka objętość w seriach na partię tygodniowo, no i staż przede wszystkim. Tak z ciekawości pytam, bo chcę wrócić do treningów póki co w domu i FBW przeważnie się zaleca dla początkujących

2

@Sulimo 2 razy w tygodniu po jednej, częściej energetyka se walne redbulka pysznego, ale też nie za dużo

3

@QQL5 A ja se piję właśnie skyra, piękna jest to rzecz

1

0

@Transu96 Somsiad, nie chcesz czasem iść do siebie na górę?

23

@Pawel13sz Proste że Suarez

0

@Transu96 Przynajmniej są kanoniczne, a nie jakieś wytwory jak Arkania gothic

7

@VegetaPolska Jesteś tym co jesz

0

@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać

0

@Colon Musi

1

@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD

1

@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D

4

@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść

0

@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd

3

@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!

6

@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to

17

@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le

0

@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?

1

@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem

0

@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów

0

@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/

0

@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?

2

@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał

1

Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie

6

@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci

9

@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę

3

@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann

1

@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig

0

@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?