Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@J4no Ban za spoilery jest więc jak się sprawdzi to masz przerąbane kolego
0
@TheNekro94 Ile treningów w tygodniu, ile ćwiczeń na jednym treningu i jaka objętość w seriach na partię tygodniowo, no i staż przede wszystkim. Tak z ciekawości pytam, bo chcę wrócić do treningów póki co w domu i FBW przeważnie się zaleca dla początkujących
2
@Sulimo 2 razy w tygodniu po jednej, częściej energetyka se walne redbulka pysznego, ale też nie za dużo
3
@QQL5 A ja se piję właśnie skyra, piękna jest to rzecz
1
@CulerParaSiempre Jak dla mnie wygląda ujowo
https://zapodaj.net/5bf41edb4bbf0.jpg.html
0
@Transu96 Somsiad, nie chcesz czasem iść do siebie na górę?
23
@Pawel13sz Proste że Suarez
0
@Transu96 Przynajmniej są kanoniczne, a nie jakieś wytwory jak Arkania gothic
7
@VegetaPolska Jesteś tym co jesz
0
@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać
0
@Colon Musi
1
@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD
1
@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D
4
@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść
0
@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd
3
@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!
6
@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to
17
@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le
0
@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?
1
@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem
0
@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów
0
@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/
0
@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?
2
@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał
1
Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie
6
@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci
9
@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę
3
@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann
1
@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig
0
@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle