Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kinginiesta Mówisz że ugrałeś niejednego seta swoją rakietą
2
@Mow_mi_Douglas No jakoś każda inna nie umiała tylko Anka więc Twoja teoria obalona
3
@Kinginiesta To znaczy że kumplujesz się z kacapami onuco
6
@Kinginiesta A skąd wiesz jak Ona traktuje resztę świata?
3
@Sulimo Maamo Fineasz i Ferb znowu hałasują
3
@chavez Siadanie do jedynki to rzecz przydatna, szansa na obszczanie podłogi drastycznie się zmniejsza tylko trza uważać żeby knagi nie zamoczyć
0
Warunek postawił Messiemu Barcelonę
4
@partymaker Tumoku gościu w wieku 15 lat trenuje z pierwszym zespołem i jeździ na mecze po to żeby go wprowadzać stopniowo do drużyny, ty byś go odrazu geniuszu na 90 minut z Atletico pewnie wpuścił
0
Komentarz usunięty
0
@messi33 Casillasa najbardziej lubię, a najgorszym łachem był Pepe
2
@ViscaElBarca98 Śmieszne? Trzeba być niezłą odkleją żeby kogoś to śmieszyło, zdrówka dla kici
0
@Criss18Barca Pedigree? Top. Ale w puszcze, bardziej się opłaca niż w saszetkach. Nie wiem czy to wyższa półka, ale pies to żarł ponad 15 lat
1
@AlvaroHanso Ale bym se zobaczył taką piętkę Suareza z Mallorcą
1
@HighestInTheRoom @Gaz Jeśli to nie żart zabieram mojego cennego herba tłumacz się
1
@HighestInTheRoom Lol głupi żart nie spinajcie legioniści xD
1
@mateusz33 Topka seriali, zdecydowanie warto
13
@MesQueUnClub96
6
@fc20barca Sprytnie przemyciłeś wizytówkę, prawie nie zauważyłem
6
@Vernon_Roche Ja na jego miejscu na chacie bym se zrobił jakieś podziemne przejście do anonimowego budynku w sąsiedztwie, wychodził z niego w realistycznej masce na mordzie i se odpierdzielał na co mam ochotę nie martwiąc się że mnie paparazzi namierzy
0
@Encore No obiektywnie tak jest i ranking to potwierdza, co nie oznacza że hiszpańska jest słaba xD Słaba to może być francuska co najwyżej
0
@Encore No spoko że po samych finałach oceniasz ligę, wrzuciłem ćwierćfinał żeby Ci pokazać że było tam więcej zespołów z Hiszpanii niż twojej Anglii, a mimo to nikt nie uważał Anglii za słabą. To nie jest tak że tylko Real nabija punkty w rankingu, masz trochę mylne pojęcie o tym jak się mierzy siłę ligi
1
@Encore To ciekawe bo w 2019 Barca grała w półfinale, w 2020 w ćwierćfinale grała Barca i Atletico podczas gdy z Anglii dostało się tylko City, w poprzednim sezonie w półfinale grali Villarreal i Real, nie zakrzywiaj rzeczywistości chłopie xD
0
@Encore Oprócz Barcy i Realu masz Sevillę która od lat radzi sobie bardzo dobrze w LE, Atletico które stale gościło w fazie pucharowej LM czy wygrywało LE też powoli wraca do formy, za nimi Villarreal czy Valencia też sobie dobrze radziły na arenie międzynarodowej. To oczywiste że Premier League siedzi na tronie i ma więcej atrakcyjniejszych drużyn, ale nie nie doceniasz La ligi mimo iż przechodzi obecnie lekki kryzys
3
@Zoker A ktoś powiedział że La Liga jest lepsza? :P Daleko hiszpańskiej do swojej dawnej świetności, ale mówienie że jest słaba to głupota
64
@Encore Tak słabiutki poziom ligi że 13 Sevilla gwałci potężne United, Real niszczy spompowane pieniążkami Chelsea, no słaba ta liga hiszpańska :/
3
@!34RC3!_0N4 Dejcie Tuchela, on nam zapewni wyniki w Ełuropje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@reloaded Tak jak de Jong od samego startu, zajebiście
1
@Foro Na drugim krańcu świata polskiego mieszkam, ale jak kiedyś będę nad morzem to się upomnę
3
@Essos Chłop chłopowi grzebał w rowie, ja jak coś tylko stałem i patrzyłem
1
@Foro Nie wprowadzaj w błąd bo gramy na wyjeździe