1

@PatrykBarca Można nawet wysnuć tezę że Amp futboliści by sobie dali radę z panienkami

0

@VamosRakieta Myślę że to nie był akurat komentarz na serio

0

@Tomo1989 Balde, Araujo, Pedri, Gavi, de Jong, no staruszki jak c*uj, nie mamy żadnej przyszłości xD Skąd wy sie bierzecie ludzie

0

@Kuba_1 Mbappe come to Barciktas

0

@VamosRakieta Swoją drogą czy pisanie że się wpada w skrajność, bo ktoś chciałby jego powrotu samo w sobie nie jest skrajnością?

4

@DragonxNF Więcej niż Messi przez całą karierę

2

@Aragorn33 Nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi, że Yamal będzie jutro grał, ale miło że zaczyna być wdrażany powoli do pierwszej drużyny

3

@supraomnes1 Madryciok na świętej ziemi? Łocipiałeś?

0

@Faro 15 skończone to można

2

@damianfcb105 No dobra, to znajdź lepszych graczy na ten moment, wynegocjuj z nimi korzystne warunki i podeślij Laporcie, bo ja się na tym nie znam, a widzę że mam do czynienia z fachowcem

0

Komentarz usunięty

3

@damianfcb105 I w tych 5 meczach wygląda lepiej niż reszta naszych pseudo skrzydłowych przez cały sezon xD

0

@Faro Uwazaj żeby Ci w twarz nie wybuchł

7

@Emhyr O kurła zaczyna się być może piękna era

9

@wojopancer Macie naprawdę świetnego rywala, pozazdrościć takiej Barcelony

1

Iga kaszle cosik, zaś przeziębiona :o

1

@wasacz Ta "Iga już do domu, zaś c*ujowy serwis pora zmienić trenera" xD Uj z tym że z tą ekipa osiągnęła szczyt, a każdy się może na chwilę zaciąć

1

@ChampionLW Czy tobie te sterydziany nie zaszkodziły?

0

@Colon Zależy, jak w finale to Madzi

0

@Compadre Iga podobnie jak Anka też woli hiszpanów, takiego Rafe Nadala na przykład

1

Igus się skończył

1

@Rust_Cohle Dopierdziel mu krwawego orła to spokornieje chłopak

4

@Rust_Cohle Dark to ma twój syn w piwnicy, stranger things zresztą też

2

@Deviler Z tyłu liceum z przodu muzeum

1

@Gaz Ramadan buduje mu barak?

6

@Chucky Pchasz się w gips czaki

0

@HighestInTheRoom Ignoranci

0

@Emhyr No być może coś jest na rzeczy

2

@Emhyr Dembele jak Dembele imo, zazwyczaj go widać w długim rękawie to też inaczej się odbiera

1

@Bezhistorii Bo lamusy nie jadły polskiego rosołku tylko jakieś japońskie podróby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?