Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca Można nawet wysnuć tezę że Amp futboliści by sobie dali radę z panienkami
0
@VamosRakieta Myślę że to nie był akurat komentarz na serio
0
@Tomo1989 Balde, Araujo, Pedri, Gavi, de Jong, no staruszki jak c*uj, nie mamy żadnej przyszłości xD Skąd wy sie bierzecie ludzie
0
@Kuba_1 Mbappe come to Barciktas
0
@VamosRakieta Swoją drogą czy pisanie że się wpada w skrajność, bo ktoś chciałby jego powrotu samo w sobie nie jest skrajnością?
4
@DragonxNF Więcej niż Messi przez całą karierę
2
@Aragorn33 Nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi, że Yamal będzie jutro grał, ale miło że zaczyna być wdrażany powoli do pierwszej drużyny
3
@supraomnes1 Madryciok na świętej ziemi? Łocipiałeś?
0
@Faro 15 skończone to można
2
@damianfcb105 No dobra, to znajdź lepszych graczy na ten moment, wynegocjuj z nimi korzystne warunki i podeślij Laporcie, bo ja się na tym nie znam, a widzę że mam do czynienia z fachowcem
0
Komentarz usunięty
3
@damianfcb105 I w tych 5 meczach wygląda lepiej niż reszta naszych pseudo skrzydłowych przez cały sezon xD
0
@Faro Uwazaj żeby Ci w twarz nie wybuchł
7
@Emhyr O kurła zaczyna się być może piękna era
9
@wojopancer Macie naprawdę świetnego rywala, pozazdrościć takiej Barcelony
1
Iga kaszle cosik, zaś przeziębiona :o
1
@wasacz Ta "Iga już do domu, zaś c*ujowy serwis pora zmienić trenera" xD Uj z tym że z tą ekipa osiągnęła szczyt, a każdy się może na chwilę zaciąć
1
@ChampionLW Czy tobie te sterydziany nie zaszkodziły?
0
@Colon Zależy, jak w finale to Madzi
0
@Compadre Iga podobnie jak Anka też woli hiszpanów, takiego Rafe Nadala na przykład
1
Igus się skończył
1
@Rust_Cohle Dopierdziel mu krwawego orła to spokornieje chłopak
4
@Rust_Cohle Dark to ma twój syn w piwnicy, stranger things zresztą też
2
@Deviler Z tyłu liceum z przodu muzeum
1
@Gaz Ramadan buduje mu barak?
6
@Chucky Pchasz się w gips czaki
0
@HighestInTheRoom Ignoranci
0
@Emhyr No być może coś jest na rzeczy
2
@Emhyr Dembele jak Dembele imo, zazwyczaj go widać w długim rękawie to też inaczej się odbiera
1
@Bezhistorii Bo lamusy nie jadły polskiego rosołku tylko jakieś japońskie podróby