Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartula Liga mistrzów? A co to takiego
1
@MesQueUnClub96 czarnej
0
@kuz Ciało nie jest aż tak spocone po śnie, chyba że masz nadpotliwość jakąś, ale wtedy tymbardziej bym się po całym dniu nie kładł do łóżka, ja przed snem lekko się psikam perspirantem w pachy, a z rana mocniejsze psikanie i człowiek czuje się czyściutki. Włosy owszem nie są tak zajebiste jak świeżo po umyciu i rozważam od jakiegoś czasu po prostu myć dodatkowo łepetynę rano
0
@draxidox codziennie wieczorem, Ci co się myją tylko rano to brudasy i po całym dniu szybciej zaśmierdzają pościel, a Ci co się myją 2 razy dziennie to czyścioszki i marnujo wodę
2
@cyron1 Na razie to sami się okradamy
1
@Kinginiesta No jak nie działa to wolę te 4 dychy rzucić potrzebującym, testowałem na sobie i nic, tak jak wspomniałem medytacja dużo lepiej pomaga ogólnie na stres czy zasypianie
3
@kuba1794 A tak poważnie to jeśli szukasz czegoś co Ci pomoże ze stresem to jedyną słuszną odpowiedzią jest medytacja i ćwiczenia relaksacyjne oparte na oddychaniu, wpisz w YouTube ćwiczenia stres i znajdziesz to czego szukasz, mi pomaga zajebiście od dłuższego czasu
9
@kuba1794 Tak, portfel jakby taki chudszy się zrobił
2
@PiotrR Po prostu wpadłeś w ciąg nieustannego odświeżania rambli i już nad tym nie panujesz
25
To jeszcze tylko licencję na fazę pucharową uzyskać i będzie git
3
@BartqRKO Używam nałogowo i to co się ostatnio dzieje to dramat, te komentarze zbugowane i ich kolejność wyświetlania się to dramat xD
0
@Encore A głównie to ogromne hajsy dla klubów z praw telewizyjnych czy czegoś tam
0
@Encore Chyba jak ją szejki powykupują jak PL
0
@Encore No angielskie zespoły zostawiają więcej miejsca, więc jakby impotencja strzelecka nie dokuczała to fajne wyniki myślę można wykręcić
1
@FcPortoFan1999 Nie no wiem sam grałem :P
2
@Encore Patrzac na to jak świetnie sobie hiszpańskie zespoły radzą z tymi ogórami z PL to myślę że tak
0
@FcPortoFan1999 Polska język trudna język?
3
@Lionel_Messi10 Robię podobną tylko nie dodaję pieczarek i zamiast jogurtu z jajkiem jest beszamel, muszę spróbować z tym jajkiem :D
0
@qbuteq Ja też im czasem kibicowałem jak miałem kupon albo coś, z plusów kibicowania madryciakom to to że fajny klimatyczny hymn, z minusów trzeba się umyć 2 razy, a i tak wstyd zostaje na skórze
0
@tomek8756 Wyjaśnisz o co w tym chodzi? Kim są te łumeny?
1
@wasacz Uczy się od mistrza
2
@wasacz Żaba? Top
6
Komentarz usunięty
3
@takisobiektos Jak Hurkacz by tak zrobił to by go Rambla spaliła na stosie
1
Kiedy Iga ostatnio rower miała
0
@Kengo Tyś widzioł kontynuację, Ród smoka dzieje się 200 lat przed Gotem
11
@Kgorecki2500 Złotą piłkę
1
@Khajio Ohayo gozaimasu
3
Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą czy coś, ale zawsze fajnie widzieć jak jakiś chłop wyjaśnia malkotentów z La bambli xD
2
@Faro Pewnie Ansu Fati głosował