Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wasacz Czy się biega czy się leży hajs od sponsorów się należy
2
@Kondziubarca Tomas Szelbi pomylił odwagę z odważnikiem
3
@tbas Imo Borussia i Ajax Top
2
@tbas Chelsea London ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Nie no wiadomix, sam mam dylemat trochu, niech wygra najlepszy i najpiękniejszy
0
@Rust_Cohle Odpuść se i tak Araujo wygra tak samo jak Breaking Bad swego czasu
0
@KlonaZepan Moja bańka jest trochę bardziej obiektywna niż Twoja i nie wydaje jakichś pochopnych wyroków nie mając rzeczywistego wglądu w finanse i plany związane ze sprzedażą zawodników. Już jeden mądry rok temu, który twierdził że żaden zawodnik do nas nie przyjdzie został pięknie wyjaśniony :P
0
Komentarz usunięty
2
@4drian0 Dubbing w South Park daje radę, na comedy central nie raz się oglądnie :D
3
@Sau_Ron smuggler
1
@Encore Choćby strzelił i 60 to alexy i inne odkleje będą podważać opłacalność jego transferu. To że gra przeciętnie to fakt, ale wejście miał świetne co pozwala mu zanotować udany sezon
1
@clyde Mnóstwo osób ich nienawidzi i są na to niezbite dowody
https://zapodaj.net/1cdb28b9f664f.jpg.html
1
Real Madrid travelled to Girona 4-2 reasons
0
Komentarz usunięty
3
@Transu96 Chyba że w jakimś lustrze
1
@MesQueUnClub_87 Na PS5, ciekawe czy mnie wciągnie bo nie mój klimat z jednej strony takie punkowe cyberowe coś, a z drugiej CD Project Red i ponoć fajna fabuła i klimat
5
Kupiłem se Cyberpunka, ciekawe czy to dobre jest w ogóle xD
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szanuję Twoją pracę, dzisiaj jednakże moim zdaniem ten typ był nie warty o czym pisałem przed meczem nawet. Girona w dwóch ostatnich meczach (teraz już 3) sprawiła Realowi niespodzianki plus było wiadome że zagrają bez bramkarza i Benzemy, w dodatku na wyjeździe
3
@AmigoBlancos I tak jesteś ramblowym pucybutem. (Zasłyszane popijając kawę w madryckim lokalu)
3
@Pinek5 Przeczytaj parę razy, może twoje zwoje kiedyś połączą kropki i dojdą do sedna
2
@Mvk1337 Te madryciak czemu nie wejdziesz do siebie na stronę, przepełniona kawiarnia? :/
1
@GdefnyMU Od 4 sezonu zmiana wiedźmina
2
@Pinek5 Jesteś jak Neo, tylko zamiast pocisków unikasz sarkazm
2
@AFA90 Ale zajebiste właściwości ma ponoć imbir, warto chociaż trochę dać
4
@AFA90 Czyli typowa zimowa herbatka, dodałbym imbir jeszcze ^^
3
@AmigoBlancos Gracie bez bramkarza i napastnika na drużynę która wam zrobiła psikusa w dwóch ostatnich starciach, toż to skład na -11
5
@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę to my użyliśmy kontrsarkazmu w naszych odpowiedziach
2
@Rust_Cohle Mym sensejem był niejaki @BarcaInfo
0
@Rust_Cohle Dwie sekundy Kohlu, na następnych zawodach masz wpierdziel