4

@wasacz Czy się biega czy się leży hajs od sponsorów się należy

2

@Kondziubarca Tomas Szelbi pomylił odwagę z odważnikiem

3

@tbas Imo Borussia i Ajax Top

2

@tbas Chelsea London ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Nie no wiadomix, sam mam dylemat trochu, niech wygra najlepszy i najpiękniejszy

0

@Rust_Cohle Odpuść se i tak Araujo wygra tak samo jak Breaking Bad swego czasu

0

@KlonaZepan Moja bańka jest trochę bardziej obiektywna niż Twoja i nie wydaje jakichś pochopnych wyroków nie mając rzeczywistego wglądu w finanse i plany związane ze sprzedażą zawodników. Już jeden mądry rok temu, który twierdził że żaden zawodnik do nas nie przyjdzie został pięknie wyjaśniony :P

0

Komentarz usunięty

2

@4drian0 Dubbing w South Park daje radę, na comedy central nie raz się oglądnie :D

3

@Sau_Ron smuggler

1

@Encore Choćby strzelił i 60 to alexy i inne odkleje będą podważać opłacalność jego transferu. To że gra przeciętnie to fakt, ale wejście miał świetne co pozwala mu zanotować udany sezon

1

@clyde Mnóstwo osób ich nienawidzi i są na to niezbite dowody
https://zapodaj.net/1cdb28b9f664f.jpg.html

1

Real Madrid travelled to Girona 4-2 reasons

0

Komentarz usunięty

3

@Transu96 Chyba że w jakimś lustrze

1

@MesQueUnClub_87 Na PS5, ciekawe czy mnie wciągnie bo nie mój klimat z jednej strony takie punkowe cyberowe coś, a z drugiej CD Project Red i ponoć fajna fabuła i klimat

5

Kupiłem se Cyberpunka, ciekawe czy to dobre jest w ogóle xD

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szanuję Twoją pracę, dzisiaj jednakże moim zdaniem ten typ był nie warty o czym pisałem przed meczem nawet. Girona w dwóch ostatnich meczach (teraz już 3) sprawiła Realowi niespodzianki plus było wiadome że zagrają bez bramkarza i Benzemy, w dodatku na wyjeździe

3

@AmigoBlancos I tak jesteś ramblowym pucybutem. (Zasłyszane popijając kawę w madryckim lokalu)

3

@Pinek5 Przeczytaj parę razy, może twoje zwoje kiedyś połączą kropki i dojdą do sedna

2

@Mvk1337 Te madryciak czemu nie wejdziesz do siebie na stronę, przepełniona kawiarnia? :/

1

@GdefnyMU Od 4 sezonu zmiana wiedźmina

2

@Pinek5 Jesteś jak Neo, tylko zamiast pocisków unikasz sarkazm

2

@AFA90 Ale zajebiste właściwości ma ponoć imbir, warto chociaż trochę dać

4

@AFA90 Czyli typowa zimowa herbatka, dodałbym imbir jeszcze ^^

3

@AmigoBlancos Gracie bez bramkarza i napastnika na drużynę która wam zrobiła psikusa w dwóch ostatnich starciach, toż to skład na -11

5

@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę to my użyliśmy kontrsarkazmu w naszych odpowiedziach

2

@Rust_Cohle Mym sensejem był niejaki @BarcaInfo

0

@Rust_Cohle Dwie sekundy Kohlu, na następnych zawodach masz wpierdziel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?