Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rudy zaraz wyjaśni La bamble po raz kolejny
1
Czyli że nie bierze ze sobą Ferrana :/
0
@Dr_Cabasisi A rzeczywiście, dzięks ^^
0
@MateS Goździka se wsadź między zęby, a jak nie masz to współczuję
3
@Dr_Cabasisi Do sytuacji Messiego również pasuje "Hobbit, tam i spowrotem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@wasacz No nie dało jej przewagi bo zawiodła w innych elementach, ale to nie jest wyznacznik przecież. Iga wygrywała już szlema na ziemi grając skrótami, zawsze to pomysł na zaskoczenie przeciwnika i dodatkowe parę punktów nie wspominając już o przyjemności dla widza :P
3
@wasacz Mogłaby się oddać rzadko spotykanemu treningowi drop shotów, szkoda że Tomek ewidentnie ich nie lubi. :/ A pamiętam jak dwa lata temu na AO napierdzielała takie efektowne
7
@danio1899 City - Inter najciekawszy od lat finał będzie
0
@Emhyr Carles Puyol
0
@Kidd A jakiego posta Ci usunął bo mnie nie było
1
@Kidd Czyżby element lubiał jak przyjeżdża ciocia?
3
@Joe_Barbaro A Ty odbierasz. A ja Was podsłuchuję.
7
@Sensible Przecie to szkoda kibla panie
17
@Aragorn33 Zazdroszczą bo mają tylko golden old boyów
2
@Colon Ulubiona postać, chyba najinteligentniejszy w uniwersum
1
@Sysia11 W 20 minut i 30 sekund nie całe i to z dodatkiem NK. Fajnie takie speedruny sobie pooglądać
9
@VegetaPolska Genki dama to jedyna dama, którą to Ty rzuciłeś
1
@Encore Śmiesznie wygląda to pierwsze zdjęcie, jego ucho tworzy jakby gębę wydzierającego się zombie czy coś
5
@insp1re Gdybam, gdyby to nie było na niby, gdyby...
3
@wasacz Kohel by się synem zasłaniał
1
@AFA90 Nie przeklinać proszę
2
@Kondziubarca Nawet Borek tylu kropek nie robi, czasami po jednym wyrazie pasuje, ale bez przesady xD
3
@tomek8756 Przynajmniej madryciaki się umio zachować
1
Pałować tam dziadów !!!!! Haha głupie papugi
2
Przy tych impotentach nie potrzebujemy obrony nawet, sam Stegen wystarczy xD
5
@Damian11 I Ronaldo który przegrał wyścig mając jakieś 46 czy 48 xD
1
@wasacz Widziałem szybko poszło, element akurat w transie i reaguje w ciągu sekund
1
@Kengo To Daniel potrafi żartować? Szok
3
@Danny Gaucho Któż dzierży ten rekord?
2
@wasacz Uderz w stół, a Lewofoby się odezwą