1

@wasacz Czemu śmiejesz się w drugą stronę, to nienaturalne panie kolego

0

Bekę ciśniemy z Borussi (i słusznie), a się okaże że munsieny wtopią w doliczonym czasie xD

1

Jeszcze Niemcy nie zginęli

0

Jakie to są pazie xDD

0

@Zawsze_Wierny Nie no rok temu się sfrajerzyliśmy z Eintrachtem, ale powiedzieć o Nas obecnie frajerzy to trochę upośledzenie xD

6

@marnow Po 2 godzinach od wypicia zwykłego browara przeważnie schodzi do takiego stopnia że można legalnie jeździć, więc nie martwiłbym się jakimś dwuprocentowym soczkiem po trzech godzinach

3

@Messiah10 Chyba 4 długości wanny gruby Ludwiczku

1

@Emhyr @Kluivert_P Rok temu jak nie pobił rekordu to się szambo wylało, teraz te pazie siedzą cichutko w norkach, bo za dużo ludzi jednak docenia wyczyn Karasia

6

@fcbarcafan19 Tego sobie życzmy

2

@tomcias10 Na przyszłość na flashscorze sprawdzaj tabele, tam pod spodem zawsze pisze co decyduje w pierwszej kolejności w przypadku tej samej ilości punktów

2

@Uukasz_93 @matt121 Przecież u Niemca jest bilans bramkowy, podobnie jak w Anglii i Francji @tomcias10

0

@Fizzy Womack W zakopanym to możesz skończyć dołku jak będziesz tak niepoprawnie odmawiał przy góralach krucyfiksie jeden

2

@FireBarca1899 Nieustępliwy, nieszanujący swojego organizmu, zbyt ambitny jak dla mnie. Ale pewnie ma też jakieś wady

0

@gumaz 19, ciekaw jestem rekordzistów w obie strony

2

@tbas To słabo czujesz coś czuję

6

@Kamiloza91 Pierwsza

1

@TheNekro94 Spotkała mnie kara za kopiowanie i nikt mi herba nie dał

2

@wasacz Do meczu z rybą powinno być ok xD

0

Wzruszająca laurka na dzień Mamy ^^
https://zapodaj.net/4bacc1a74155d.jpg.html

0

@matirix20 Dokładnie, browar do meczu raz w tygodniu piękna rzecz

1

@matirix20 Wyobraź sobie że nawet tlen Nas niszczy. Wszystko co Nas otacza ma na Nas mniejszy czy większy wpływ, grunt żeby nie dać się zwariować i korzystać z dobrodziejstw świata, z rozsądkiem rzecz jasna

1

@Deviler Robcia ciężko zajechać więc niech gra i szlifuje staty

0

@tristan87 Po ostatnim meczu już go miał w sumie, ale teraz to już na 100

0

@gumaz Dobra czarnuhu nie pierdziel tylko wyjmuj berło

1

@Emhyr Natomiast uważam że Ci ludzie mają też jakieś wady

2

Szkoda Ter Stegena trochu :/

0

@michal26 Czas na pisanie 10 postów dziennie na rambli o polityce jest, a na zerknięcie kiedy jest mecz raz w tygodniu już nie? No nie wiem :P

0

@michal26 Prawdziwy kibic

0

@Ukasz nie to nie

0

@Ukasz Nie rozkazuj mi randomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?