Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz Czemu śmiejesz się w drugą stronę, to nienaturalne panie kolego
0
Bekę ciśniemy z Borussi (i słusznie), a się okaże że munsieny wtopią w doliczonym czasie xD
1
Jeszcze Niemcy nie zginęli
0
Jakie to są pazie xDD
0
@Zawsze_Wierny Nie no rok temu się sfrajerzyliśmy z Eintrachtem, ale powiedzieć o Nas obecnie frajerzy to trochę upośledzenie xD
6
@marnow Po 2 godzinach od wypicia zwykłego browara przeważnie schodzi do takiego stopnia że można legalnie jeździć, więc nie martwiłbym się jakimś dwuprocentowym soczkiem po trzech godzinach
3
@Messiah10 Chyba 4 długości wanny gruby Ludwiczku
1
@Emhyr @Kluivert_P Rok temu jak nie pobił rekordu to się szambo wylało, teraz te pazie siedzą cichutko w norkach, bo za dużo ludzi jednak docenia wyczyn Karasia
6
@fcbarcafan19 Tego sobie życzmy
2
@tomcias10 Na przyszłość na flashscorze sprawdzaj tabele, tam pod spodem zawsze pisze co decyduje w pierwszej kolejności w przypadku tej samej ilości punktów
2
@Uukasz_93 @matt121 Przecież u Niemca jest bilans bramkowy, podobnie jak w Anglii i Francji @tomcias10
0
@Fizzy Womack W zakopanym to możesz skończyć dołku jak będziesz tak niepoprawnie odmawiał przy góralach krucyfiksie jeden
2
@FireBarca1899 Nieustępliwy, nieszanujący swojego organizmu, zbyt ambitny jak dla mnie. Ale pewnie ma też jakieś wady
0
@gumaz 19, ciekaw jestem rekordzistów w obie strony
2
@tbas To słabo czujesz coś czuję
6
@Kamiloza91 Pierwsza
1
@TheNekro94 Spotkała mnie kara za kopiowanie i nikt mi herba nie dał
2
@wasacz Do meczu z rybą powinno być ok xD
0
Wzruszająca laurka na dzień Mamy ^^
https://zapodaj.net/4bacc1a74155d.jpg.html
0
@matirix20 Dokładnie, browar do meczu raz w tygodniu piękna rzecz
1
@matirix20 Wyobraź sobie że nawet tlen Nas niszczy. Wszystko co Nas otacza ma na Nas mniejszy czy większy wpływ, grunt żeby nie dać się zwariować i korzystać z dobrodziejstw świata, z rozsądkiem rzecz jasna
1
@Deviler Robcia ciężko zajechać więc niech gra i szlifuje staty
0
@tristan87 Po ostatnim meczu już go miał w sumie, ale teraz to już na 100
0
@gumaz Dobra czarnuhu nie pierdziel tylko wyjmuj berło
1
@Emhyr Natomiast uważam że Ci ludzie mają też jakieś wady
2
Szkoda Ter Stegena trochu :/
0
@michal26 Czas na pisanie 10 postów dziennie na rambli o polityce jest, a na zerknięcie kiedy jest mecz raz w tygodniu już nie? No nie wiem :P
0
@michal26 Prawdziwy kibic
0
@Ukasz nie to nie
0
@Ukasz Nie rozkazuj mi randomie