Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Djoko już raz był blisko, szkoda tego US Open przegranego w 3 setach z Miedwiediewem, zupełnie nie trafił z formą dnia :/
1
@KrychaFCB Jak już pić ten szit to tylko Pepsi
24
@draxidox To ile ten gościu waży
3
@DonCarletto Najlepiej dla świata by było gdyby w sąsiada
3
@DonCarletto O nawet gromadki sysiaków się dorobili jak słodko
0
@TheNekro94 Niech Pambuk da
0
@Enerio Nie mam problemu bo nie czytam artykułów
1
@DonCarletto Co to za alternatywne uniwersum oznaczasz, że niby tam się kochają?
0
@bartas97 To już wolę żeby Serb wdupił
1
@Kapiczek Ponieważ piłkarz to nie karta w Fifie i ma własną wolę i jeśli dany klub nie bedzie chcial mu wypłacać kokosów, które ma w naszym kontrakcie to ten będzie wolał se siedzieć i pobierać ten hajsik od Nas
0
@TheNekro94 Zbyt piękne, ktoś musi wtopić
1
@Sysia11 Standardowo byle zrobić ludziom na złość nawet wbrew własnym sympatiom, cała Syśka
2
@MesQueUnClub96 Albo Dodich na La bambie
8
@bartas97
Iga Świątek
Ilkay Gundogan
1
@Rl9k1nG Trekking/hiking, wspinaczka, narty/snowboard, piłka nożna, tenis, masturbacja
9
@molibden Trza było nie ganiać po Wawelu z fiflakiem na wierzchu, ma zboczeniec za swoje
1
@wasacz Są też ulubione zawodniczki, na przykład Sabalenka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 A trzeba komuś kibicować? :D Czasem lepiej jest obejrzeć mecz neutralnie
1
@PatrychoO Wyraz twarzy ma czasem taki odrzucający, ale generalnie chyba spoko gość xD
0
@daniel32778 Wirus też był nie pewny :P Sam się nie szczepiłem, bo nie uważałem tego za konieczność, ale mimo wszystko nie sądzę żeby przynosiło to większe skutki uboczne niż covid. Mając perspektywę grania dzięki temu na szlemach to jednak imo głupotą byłoby się nie zaszczepić
0
@zgiru Tak to jest jak się nie boisz wiruska, ale byle szczepioneczki już tak, jakby nie świrował pawiana to już by miał parę szlemów więcej
2
@barcelonaLM A w kolejnym mógł ją stracić na rzecz Djoko, piszesz tak jakbyś nie wiedział jak działa tenis
1
@MESSIah16 Nie no branie na poważnie tego co ten odklej pisze jest naiwne
1
@Rust_Cohle Zero siódemka to mało dla Przemka
0
@Rust_Cohle Mówisz o sobie drogi Mariuszu? ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Tyś widział obiektywizm jak @MesQueUnClub96 widział kochającego ojca. Czyli tylko na filmach
0
@Rust_Cohle Zdecydowałeś się już komu będziesz kibicował w następnym sezonie chorągwio?
0
@Encore Żebyś wiedział że spokojnie
0
@Rust_Cohle Pedri co najwyżej remis z Bruno, ale wyżej bym go nie dał, mimo że tego kmiota co się do niego Enkory i inne junajtedziaki tasują nie lubię
0
@DaPidejpi Oby nie, imo lepiej jak jest walka do samego końca