0

@FCB24 Nasza planeta i Gambit Królowej

1

@Transu96 To za karę że nie możesz przestać trafiać

0

@Miszak Wydaje mi się że należy się liczyć z "atakiem" na własną osobę jeśli samemu się pisze prowokujące i wyśmiewające wpisy, takim też jest post pod którym dyskutujemy nie sądzisz? :P Jeśli post jest nieco uszczypliwy i celujący w większe grono to nie licz że odpowiedzi będą tylko merytoryczne i pozbawione szczypliwości. :) Nie bądź jak Boras że samemu się śmiejesz, a innym zabraniasz :D

6

@Miszak Podniecasz się jakimś łakiem co wyzywa piłkarzy, ciśniesz bekę z ludzi którzy zwyczajnie cieszą się na możliwy powrót legendy klubu i wspominasz coś o roczniku 09.. Mam wrażenie że osoby z tego rocznika można traktować poważniej niż Ciebie. Próbujesz na siłę być w opozycji do większości już któryś raz, dobrze że się chociaż świetnie bawisz, śmiech to zdrowie :P

7

@Miszak Ten 35 latek z którego ciśniesz bekę nie dość że jest w stanie podnieść jakość sportową naszej drużyny to może być również szansą na uleczenie w pewnym stopniu naszych finansów, ale pan miszak nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że osoba Messiego jest w stanie wygenerować jakieś większe zyski i ewidentnie ma większe doświadczenie w zarządzaniu klubami na poziomie światowym, szkoda tylko że marnuje swój potencjał na jakimś forum :/

16

@Miszak Fajnego masz idola, idealnie do siebie pasujecie ^^

0

Piliście to Lemonade Espresso z Maka? Dobre to?

0

@wlodek54 ATP to męski tenis, u kobitek masz WTA

0

@partymaker Żarcik bez spiny :P

4

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 Imo jak się Nole postara to może nawet ugrać seta z Goatem

0

@Transu96 Co wy wszyscy żółtkofoby się znaleźli, chujnio miało zajebistą mapę

0

@LM10GOAT Nie no szanujmy się europejski puchar Tymbarka fajna rzecz, ale bardziej jako ciekawostka

2

Komentarz usunięty

1

@Kidd A dziękuję dziękuję staram się

7

@Miszak Sio madryciaku na notatnik tu się Sewiji kibicuje

1

@takisobiektos Obejść się smakiem, smakiem porażki

3

@Kidd I Kounde i Lewandowski i Raphinha też nie

2

@KrychaFCB Pff spóźniłeś się Romero ja już wczoraj dawałem 80

0

@takisobiektos Brawa dla starego Lucka za spłodzenie idealnego syna

2

@vangoor Pomidorowa i ryż to jako Leo i PSG, w połączeniu c*ujnia @Kidd Z grzaneczkami jeszcze dobra, albo groszkiem ptysiowym, ale z ryżem to jakaś zbrodnia xD

0

@adambądkowski93 Where Chelsea

14

@LM10GOAT Imo najlepiej jakby wszyscy odeszli i sam Messi by grał

3

@Encore Korzystają z ostatnich chwil wizerunku do Messiasza

7

@takisobiektos Otóż niech Roma sobie głupi pysk rozwali

1

@xVENUMx Sevilla to jak madryciaki w LM, finałów nie przegrywają. Z drugiej strony Murinio ma gen madryciaków i też finałów nie przegrywa

1

@Emhyr Ale chyba ku*wa z Pepem panem dziobakiem

0

@Cotutajsiedzieje No momentalnie takie zwątpienie wjechało, niezła karuzela emocji tam się odjaniepawlała

0

@bartekvisca Może ją stać na 2 bilety

0

@Tomo1989 Pewnie po równo zasługują, ale ogromny hype na Norwega nie pozwoli rudemu się zbliżyć do ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?