Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Nasza planeta i Gambit Królowej
1
@Transu96 To za karę że nie możesz przestać trafiać
0
@Miszak Wydaje mi się że należy się liczyć z "atakiem" na własną osobę jeśli samemu się pisze prowokujące i wyśmiewające wpisy, takim też jest post pod którym dyskutujemy nie sądzisz? :P Jeśli post jest nieco uszczypliwy i celujący w większe grono to nie licz że odpowiedzi będą tylko merytoryczne i pozbawione szczypliwości. :) Nie bądź jak Boras że samemu się śmiejesz, a innym zabraniasz :D
6
@Miszak Podniecasz się jakimś łakiem co wyzywa piłkarzy, ciśniesz bekę z ludzi którzy zwyczajnie cieszą się na możliwy powrót legendy klubu i wspominasz coś o roczniku 09.. Mam wrażenie że osoby z tego rocznika można traktować poważniej niż Ciebie. Próbujesz na siłę być w opozycji do większości już któryś raz, dobrze że się chociaż świetnie bawisz, śmiech to zdrowie :P
7
@Miszak Ten 35 latek z którego ciśniesz bekę nie dość że jest w stanie podnieść jakość sportową naszej drużyny to może być również szansą na uleczenie w pewnym stopniu naszych finansów, ale pan miszak nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że osoba Messiego jest w stanie wygenerować jakieś większe zyski i ewidentnie ma większe doświadczenie w zarządzaniu klubami na poziomie światowym, szkoda tylko że marnuje swój potencjał na jakimś forum :/
16
@Miszak Fajnego masz idola, idealnie do siebie pasujecie ^^
0
Piliście to Lemonade Espresso z Maka? Dobre to?
0
@wlodek54 ATP to męski tenis, u kobitek masz WTA
0
@partymaker Żarcik bez spiny :P
4
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 Imo jak się Nole postara to może nawet ugrać seta z Goatem
0
@Transu96 Co wy wszyscy żółtkofoby się znaleźli, chujnio miało zajebistą mapę
0
@LM10GOAT Nie no szanujmy się europejski puchar Tymbarka fajna rzecz, ale bardziej jako ciekawostka
2
Komentarz usunięty
1
@Kidd A dziękuję dziękuję staram się
7
@Miszak Sio madryciaku na notatnik tu się Sewiji kibicuje
1
@takisobiektos Obejść się smakiem, smakiem porażki
3
@Kidd I Kounde i Lewandowski i Raphinha też nie
2
@KrychaFCB Pff spóźniłeś się Romero ja już wczoraj dawałem 80
0
@takisobiektos Brawa dla starego Lucka za spłodzenie idealnego syna
2
@vangoor Pomidorowa i ryż to jako Leo i PSG, w połączeniu c*ujnia @Kidd Z grzaneczkami jeszcze dobra, albo groszkiem ptysiowym, ale z ryżem to jakaś zbrodnia xD
0
@adambądkowski93 Where Chelsea
14
@LM10GOAT Imo najlepiej jakby wszyscy odeszli i sam Messi by grał
3
@Encore Korzystają z ostatnich chwil wizerunku do Messiasza
7
@takisobiektos Otóż niech Roma sobie głupi pysk rozwali
1
@xVENUMx Sevilla to jak madryciaki w LM, finałów nie przegrywają. Z drugiej strony Murinio ma gen madryciaków i też finałów nie przegrywa
1
@Emhyr Ale chyba ku*wa z Pepem panem dziobakiem
0
@Cotutajsiedzieje No momentalnie takie zwątpienie wjechało, niezła karuzela emocji tam się odjaniepawlała
0
@bartekvisca Może ją stać na 2 bilety
0
@Tomo1989 Pewnie po równo zasługują, ale ogromny hype na Norwega nie pozwoli rudemu się zbliżyć do ZP