Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 Bo uwielbia Dodiego Lukebakio
3
@Bobo25 Jakim stereotypem, 150m nad poziomem morza, a nie pod
0
@macio_944 Rockstary znowu wyznaczą nową poprzeczkę
0
@Bobo25 Kurde już myślałem że transfer jakiś dopięty, a to deszcz nad morzem :/
0
@Bobo25 Chętnie oddam deszczyk, tylko musicie na drugi kraniec Polski przyjechać go wziąć
2
@Deviler Przystań piratów to było coś, ale teraz tylko konsolę mam, więc nawet jakbym chciał to nie mam jak
1
@Deviler Przedawniło się więc mogę się przyznać, otóż nie
1
@cules100pro Zabrałeś ukryte oszczędności i polazłeś chlać ? To co się dziwisz że wołają
2
@JimMorrisonFCB Jedna z najgorszych xD Żeś dobrej pieczeni z rostbefa wołowego chyba nie jadł nigdy, albo jagnięciny. Nie wspominając już o kozackich śniadaniach z kiełbaskami i fasolą
3
@Rl9k1nG Siodełko żeby lepiej wchodziło
9
@masq Tyle że jak zwyzywasz randomowego La bambiarza to nic mu się raczej nie stanie, a jak wypuszczasz tego typu filmik pod adresem całkiem sławnego gościa i cała Polska to ogląda i słucha że jego żona się puściła i zrobiła dziecko z jakimś typem to jest już w jakimś stopniu krzywdzące, dlatego Twoje porównanie jest generalnie z dupy
9
@Antimadridista_WR Prosiak obsrał zbroję, a taki do przodu był
0
@Cygan BRC Pierwsza rada była za darmo, za następne musisz zapłacić
0
@Cygan BRC To nie oglądaj i nie słuchaj, mam nadzieję że pomogłem
1
@FcPortoFan1999 Najlepszy człowiek w historii*
8
@Luciano99 Nazwałeś Sysie wariatką, ban na miesiąc jak nic. A ja razem z Tobą bo dałem herba
9
@HighestInTheRoom "Divide et impera" czyli w myśl zasady "dziel i rządź" na rękę im jeśli uważasz że te partie różnią się czymś istotniejszym :P
1
@Comfortable_ A nie było czasem na jakimś Netflixie czy coś?
0
@Comfortable_ Obejrzałbym se kiedyś w końcu, gdzie to można oglądać teraz najlepiej?
1
@marcin62 Lepsze to niż zajęcie kontynentu w pełni przez @Emhyr a
0
@SenseiFCB Na bycie goleadorem ma sporo czasu, umiejętności z pewnością nie brakuje
1
@Piorun Najcięższa to była chyba walka z Detlaffem w trójce, albo z Letho w dwójce
1
@Kgorecki2500 W jedynkę nie grałem, w dwójce droga Vernona, a w trójce imo najlepiej Ciri wiedźminka, Władza dla Dijkstry i obie kobitki na raz czyli w rezultacie zostajesz sam i chodzisz po burdelach jak na wiedźmina przystało
0
@wojopancer Kontuzji, depresję.. Ja bym się zgodził
4
@Luciano99 Imo ściemnia żeby ugrać lepszy kontrakt na browary w osiedlowym
1
@PatrychoO Nie i może to lepiej, mniej nasrane będzie
0
@LM10GOAT Ale Lewandisneya przecież już mamy
0
@TheNekro94 Obyś miał rację, ale imo Hohland to bierze
0
@TheNekro94 Nie byłbym taki pewien, hype na Norwega jest spory po wygranym tryplecie. Dołóż do tego złoty but, król strzelców LM i mamy przepis na złotą piłkę. Moim zdaniem nawet mundial Messiego plus staty w PSG mogą nie wystarczyć
3
@against_modern_football Jak kontuzjogenny to bardziej, bo jak wpadał w zawodników to mogło być z nimi różnie