2

@Pawlak1992 Bo uwielbia Dodiego Lukebakio

3

@Bobo25 Jakim stereotypem, 150m nad poziomem morza, a nie pod

0

@macio_944 Rockstary znowu wyznaczą nową poprzeczkę

0

@Bobo25 Kurde już myślałem że transfer jakiś dopięty, a to deszcz nad morzem :/

0

@Bobo25 Chętnie oddam deszczyk, tylko musicie na drugi kraniec Polski przyjechać go wziąć

2

@Deviler Przystań piratów to było coś, ale teraz tylko konsolę mam, więc nawet jakbym chciał to nie mam jak

1

@Deviler Przedawniło się więc mogę się przyznać, otóż nie

1

@cules100pro Zabrałeś ukryte oszczędności i polazłeś chlać ? To co się dziwisz że wołają

2

@JimMorrisonFCB Jedna z najgorszych xD Żeś dobrej pieczeni z rostbefa wołowego chyba nie jadł nigdy, albo jagnięciny. Nie wspominając już o kozackich śniadaniach z kiełbaskami i fasolą

3

@Rl9k1nG Siodełko żeby lepiej wchodziło

9

@masq Tyle że jak zwyzywasz randomowego La bambiarza to nic mu się raczej nie stanie, a jak wypuszczasz tego typu filmik pod adresem całkiem sławnego gościa i cała Polska to ogląda i słucha że jego żona się puściła i zrobiła dziecko z jakimś typem to jest już w jakimś stopniu krzywdzące, dlatego Twoje porównanie jest generalnie z dupy

9

@Antimadridista_WR Prosiak obsrał zbroję, a taki do przodu był

0

@Cygan BRC Pierwsza rada była za darmo, za następne musisz zapłacić

0

@Cygan BRC To nie oglądaj i nie słuchaj, mam nadzieję że pomogłem

1

@FcPortoFan1999 Najlepszy człowiek w historii*

8

@Luciano99 Nazwałeś Sysie wariatką, ban na miesiąc jak nic. A ja razem z Tobą bo dałem herba

9

@HighestInTheRoom "Divide et impera" czyli w myśl zasady "dziel i rządź" na rękę im jeśli uważasz że te partie różnią się czymś istotniejszym :P

1

@Comfortable_ A nie było czasem na jakimś Netflixie czy coś?

0

@Comfortable_ Obejrzałbym se kiedyś w końcu, gdzie to można oglądać teraz najlepiej?

1

@marcin62 Lepsze to niż zajęcie kontynentu w pełni przez @Emhyr a

0

@SenseiFCB Na bycie goleadorem ma sporo czasu, umiejętności z pewnością nie brakuje

1

@Piorun Najcięższa to była chyba walka z Detlaffem w trójce, albo z Letho w dwójce

1

@Kgorecki2500 W jedynkę nie grałem, w dwójce droga Vernona, a w trójce imo najlepiej Ciri wiedźminka, Władza dla Dijkstry i obie kobitki na raz czyli w rezultacie zostajesz sam i chodzisz po burdelach jak na wiedźmina przystało

0

@wojopancer Kontuzji, depresję.. Ja bym się zgodził

4

@Luciano99 Imo ściemnia żeby ugrać lepszy kontrakt na browary w osiedlowym

1

@PatrychoO Nie i może to lepiej, mniej nasrane będzie

0

@LM10GOAT Ale Lewandisneya przecież już mamy

0

@TheNekro94 Obyś miał rację, ale imo Hohland to bierze

0

@TheNekro94 Nie byłbym taki pewien, hype na Norwega jest spory po wygranym tryplecie. Dołóż do tego złoty but, król strzelców LM i mamy przepis na złotą piłkę. Moim zdaniem nawet mundial Messiego plus staty w PSG mogą nie wystarczyć

3

@against_modern_football Jak kontuzjogenny to bardziej, bo jak wpadał w zawodników to mogło być z nimi różnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?