Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Kto mówił o łazience
0
@Messibestplayerintheworld Póki co tak, ale jak Hohland wygra jeszcze LM to może być różnie, przy tryplecie już w ogóle
0
@Cotutajsiedzieje Natomiast Erling w lipcu będzie miał 23 i już w tym roku będzie miał po jednym trofeum z wyżej wymienionych
2
@Kengo Ja wycieram najpierw jajka potem twarz
7
@DonCarletto Głupio brzmi, ale to może być ostatnia deska ratunku jak się Tebas nie ugnie tylko jeszcze bardziej wyprostuje w naszą stronę
1
@Albatros To wszystko sprawiało że klasyki wyglądały jak wojna, zwycięstwa smakowały dwa razy bardziej, akurat pod względem emocji było zajebiście bez ironii
31
@ranger3120 Również dziękuję za konkretne informacje dotyczące samochodu
0
@ranger3120 Niewiele
2
Komentarz usunięty
1
@Memtzen07 Ta może jeszcze młody
0
Ważne że wszyscy są zdenerwowani wspólnie na Tebasa, ciekawe czy Tebas też jest zdenerwowany
1
@Memtzen07 Messi płaci swojemu staremu żeby załatwiał za niego sprawy, twój stary też by tak chciał
1
@Lola120 A może On chce se wyspę kupić albo jakiś mały kraj, tylko o wnukach myślicie egoiści
0
@szkutnik91 Spierdzielać kozoluby
0
@Essos Nowy to on nie jest, ale bardzo dobry owszem
0
@AdiKingu96 Są legendy większe i mniejsze, Ci których wymieniłeś osiągnęli po prostu tyle, że nawet taki kozak jak Alba może się wydawać że nie zasłużył na to miano, ale tak nie jest
2
@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji
0
Niemcy po prostu oddali pada starszemu bratu
2
@wasacz Nie można się ryby wiecznie bać jak bayernu, trza ją w końcu utopić
2
@draxidox Ograniczenie prędkości do 30 pozwoli hulajnogarzom wjeżdżać legalnie na ulicę, piesi się ucieszą, kierowcy niekoniecznie
5
Komentarz usunięty
5
@wasacz Widzisz nie kłamałem
9
Komentarz usunięty
3
@AvadaKedavra Prawda jest taka że to jest gównoprawda
1
@HarveySpecter Myślę że chłop chce po prostu mieć już to z głowy i chce ponaglić Barcę i La Ligę do konkretnych działań
0
@Zoker Jako szary człowieczek to se można choć co zapewniać, musiałbyś najpierw mieć te pieniądze i różne perspektywy wydatków z którymi wiąże się posiadanie takiej kasy
29
@Kuba_1 A młode pelikany łykają każdy wypierd od pismaków i sieją ferment co 35 latek powinien, a co nie
6
@Medium Jajniki solidarne jak zawsze
1
@jacob345 Widać że pan Santos ma wywalone w to całe pożegnanie Błaszczykowskiego
4
@marcin62 Martin grubasie kiedy nowy Bomba, znaczy się gra o tron