Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
requiescat in pace
0
@Emhyr Once de gala i Espanyol do drugiej ligi spier...dziela
3
@FcPortoFan1999 Trza więcej pobiegać i kluska ma problemy
0
@takisobiektos Ale że nie ma Łukaszenki kto to widzioł
0
@Rust_Cohle Jako Liwerpurzok jesteś za City czy za Madryciakami
24
@verdant Rok temu daliśmy 12 dla Ukrainy to źle bo zajechało polityką, teraz Ukrainie nic nie daliśmy też źle, czepiacie się na siłę wszystkiego
2
@okiemtypera_lucaxx95 Myślałem że tylko ja tutaj to kojarzę xD Koleżance w podstawówce to kiedyś na informie uruchomiłem i musieli wzywać starych do szkoły
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja teraz rzadko gram, ale mnie Fortuna skusiła bo zakład bez ryzyka i zwracają 2 dychy jak się nie trafi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pusciłem właśnie ten pierwszy typ za 2 dyszki skromne ^^
3
@Kapitan hawk I cyk kolejna opcja madrycka zlokalizowana, trzeba zawiadomić @Kapitan hawk 'a, a nie czek..
1
@kibicsportu @kibicsportu Osobiście nie deprecjonuję żadnego sportu, wytłumaczyłem tylko dlaczego ktoś kto mówi że nie jest popularny ma rację
1
@michal26 No dobra kilka krajów na krzyż w których jest popularny, to samo można powiedzieć o skokach, natomiast w skali światowej mało kto tym się interesuje i jeśli ktoś zarzuca że ten sport nie jest popularny to ma na myśli raczej skalę światową :D
20
@michal26 To że w Polsce jest popularny nie znaczy że ogólnie na świecie :P
2
@xvcWinterSoldier To może się uda na patelni na średnim ogniu i pod przykrywką, obracać co jakiś czas
1
@Firestone Ale on ma 21 lat tylko, mało graczy w tym wieku osiąga poziom Barcelony, przydałby się chłop jako zmiennik chociażby póki co, zwłaszcza że prawdopodobnie się pozbędziemy paru delikwentów z ataku
2
@Rust_Cohle i @MesQueUnClub96 na koniec sezonu
https://streamable.com/eaj81i
2
Hubert oddawaj paletkę
0
@FcPortoFan1999 Oesu ten paździerz też dzisiaj daje tyłek? :/ Tylko Igulec został
0
Jadę se dostawczakiem dzisiaj i wyprzedzam jakiegoś gamonia co się wlekł 130 na godzinę, patrzę w lusterku, a chłop jakiś pijany zaczyna piruety tańczyć na autostradzie, masakra co Ci ludzie mają w głowach
0
@partymaker Kogo Kali niby wyrolował?
0
@Hubert102 Najlepsze są reklamy żabki z napisami ukraińskimi
4
@Criss18Barca No nie wiem, jak się słucha Young Leosi albo innych Żabsonów to rzeczywiście, ale np. Słoń, Ostry, Buka, Polska Wersja, Kali, sporo jest artystów którzy potrafią jeszcze wypuścić coś dobrego
0
@Nazio87 To jakiś serial o liwerpurzokach, nie warto
0
@NeKenI Pamiętam, sam pisałem parę komentarzy w tej dyskusji hah. A najwięcej zielonych to któryś post BI chyba miał, pamiętam że jak wleciało zwolnienie Valverde to jakiś rekord padł
0
Komentarz usunięty
0
@NeKenI Jaki następny czelendż?
0
@NeKenI Najpierw wszystkich zaobserwował, a teraz poignorował. Strach pomyśleć co by było, gdyby element użyczył Ci swej boskiej mocy
13
@Cule1234 Xavi terrorysta z Terrassy
0
@Trojanek23 Dwuświata? Niee, na razie Harry Pottera nadrabiam i parę innych tytułów w kolejce, ale jest na liście. Mówisz że spoko? Bo ja tyle co po komentarzach na fejsie widziałem że się ludziom podoba :D
6
@CulerParaSiempre Niewidzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)