Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro 15 skończone to można
2
@damianfcb105 No dobra, to znajdź lepszych graczy na ten moment, wynegocjuj z nimi korzystne warunki i podeślij Laporcie, bo ja się na tym nie znam, a widzę że mam do czynienia z fachowcem
0
Komentarz usunięty
3
@damianfcb105 I w tych 5 meczach wygląda lepiej niż reszta naszych pseudo skrzydłowych przez cały sezon xD
0
@Faro Uwazaj żeby Ci w twarz nie wybuchł
7
@Emhyr O kurła zaczyna się być może piękna era
9
@wojopancer Macie naprawdę świetnego rywala, pozazdrościć takiej Barcelony
1
Iga kaszle cosik, zaś przeziębiona :o
1
@wasacz Ta "Iga już do domu, zaś c*ujowy serwis pora zmienić trenera" xD Uj z tym że z tą ekipa osiągnęła szczyt, a każdy się może na chwilę zaciąć
1
@ChampionLW Czy tobie te sterydziany nie zaszkodziły?
0
@Colon Zależy, jak w finale to Madzi
0
@Compadre Iga podobnie jak Anka też woli hiszpanów, takiego Rafe Nadala na przykład
1
Igus się skończył
1
@Rust_Cohle Dopierdziel mu krwawego orła to spokornieje chłopak
4
@Rust_Cohle Dark to ma twój syn w piwnicy, stranger things zresztą też
2
@Deviler Z tyłu liceum z przodu muzeum
1
@Gaz Ramadan buduje mu barak?
6
@Chucky Pchasz się w gips czaki
0
@HighestInTheRoom Ignoranci
0
@Emhyr No być może coś jest na rzeczy
2
@Emhyr Dembele jak Dembele imo, zazwyczaj go widać w długim rękawie to też inaczej się odbiera
1
@Bezhistorii Bo lamusy nie jadły polskiego rosołku tylko jakieś japońskie podróby
0
@Bezhistorii Ramen wygrał?
1
@Emhyr Zdjęcie zdjęciu nierówne, jak dla mnie nie ma jakiejś tragicznej różnicy
0
@Emhyr Pierdzielenie panie kolego, Benzema jakoś wygląda normalnie, Dembuś schudł przez szpital, a nie ramadan
1
@Bartula Jakbyś nie jeździł elektrykiem z koczkiem i torebką to by było zabawne
0
@Kuba_1 Ciekawe czy do niej też Ferran podbijał
0
@Janas11224 Każda pogoda jest cudowna jak umiesz z niej korzystać panie kierowco, ta twoja Audi to coś słabo w zimie była używana widzę :/
23
@reloaded Bitwa o najlepsze danie, Lewy preferuje pierogi, a Ania hiszpańskie kiełbaski
4
@tomek8756 @Kidd No to jest nas trzech, hehe kabareciarze się znaleźli śmieszki jedne