1

Kficza się skończyła

1

Kante kurła placku

0

@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD

0

@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/

0

@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy

0

@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku

1

@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków

1

Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków

1

@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD

0

@takisobiektos A to oni nie odpadli wczoraj? Na Fleszskorze pisało że ćwierćfinał co to za oszustwo :/

1

@Kengo Robert Downey Jr? Top

0

@Kengo Mi tam nie przeszkadzał, ba nawet bardziej się do avatarów przywiązuję niż do nicków i ciężko się przestawić hah

0

@Kengo Po tylu latach takiego pięknego Valverde ściągnąć z avatara :/

1

@Botanik Trochę mnie to skonfudowało po prostu heh, a z tym fartem to fakt, odbiło mi się po ostatnim jak zmieniałem wynik, a wszedł akurat ten co obstawiałem za pierwszym razem xD Chyba to było spotkanie Bayernu z PSG, ale już nie pamiętam

0

@Danny Gaucho Pamiętam że w którejś Fifie był jednym z najlepszych, a z tym się nie dyskutuje

0

@Danny Gaucho Deny ale że Ty takie coś? Nie służy Ci ta trzeźwość

1

@Botanik

Czy Karim Benzema strzeli bramkę w 1/4?
Nie

1. Chelsea 1:1 Real Madryt
2. Napoli 2:1 AC Milan
3. Bayern Monachium 1:2 Manchester City
4. Inter 2:1 Benfica

1

@Botanik To jak w końcu ten bonus z poprzedniego razu dotyczył tylko tamtego meczu czy też rewanżu? Bo po tym dzisiejszym bonusie stwierdzam iż tylko tamtego meczu, ale zmyliło mnie to sformułowanie "czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4" czyli tak jakby dotyczyło jednak również rewanżów :D

4

@fart Trzeci stopień kiedy nawet ulubiony sprzedawca wypie*dala Cię ze sklepu i musisz prosić młodych żeby Ci kupili browara

3

@Survier Najlepszy Lewus, najgorszy Lewus bez formy

0

Manchester United @Rust_Cohle

3

@qbuteq To jest Twoja prawda Choroszczy

1

@wasacz Ponoć w czwartek nie wiadomo o której godzinie @FcPortoFan1999 No właśnie przełożyli

6

@tristan87 Przed debilami akurat nie trzeba go bronić bo i tak będą płakać że jest białą chorągiewką

4

@Criss18Barca Nie wiem musiałbym oglądać każdy mecz każdego bramkarza w Top 5 lig

3

@tristan87 Ale Francji już nie przejdą, koniec z fartem

3

@John_Doe A to dopiero początek moich zalet

3

@agaFCB Dzięki idę wymienić na gumę Turbo

1

@agaFCB Jakbyś miała dystans to byś mi herba dała, a nie z poważną odpowiedzią :P

0

@mekston W rzeczy samej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?