Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kficza się skończyła
1
Kante kurła placku
0
@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD
0
@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/
0
@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy
0
@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku
1
@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków
1
Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków
1
@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD
0
@takisobiektos A to oni nie odpadli wczoraj? Na Fleszskorze pisało że ćwierćfinał co to za oszustwo :/
1
@Kengo Robert Downey Jr? Top
0
@Kengo Mi tam nie przeszkadzał, ba nawet bardziej się do avatarów przywiązuję niż do nicków i ciężko się przestawić hah
0
@Kengo Po tylu latach takiego pięknego Valverde ściągnąć z avatara :/
1
@Botanik Trochę mnie to skonfudowało po prostu heh, a z tym fartem to fakt, odbiło mi się po ostatnim jak zmieniałem wynik, a wszedł akurat ten co obstawiałem za pierwszym razem xD Chyba to było spotkanie Bayernu z PSG, ale już nie pamiętam
0
@Danny Gaucho Pamiętam że w którejś Fifie był jednym z najlepszych, a z tym się nie dyskutuje
0
@Danny Gaucho Deny ale że Ty takie coś? Nie służy Ci ta trzeźwość
1
@Botanik
Czy Karim Benzema strzeli bramkę w 1/4?
Nie
1. Chelsea 1:1 Real Madryt
2. Napoli 2:1 AC Milan
3. Bayern Monachium 1:2 Manchester City
4. Inter 2:1 Benfica
1
@Botanik To jak w końcu ten bonus z poprzedniego razu dotyczył tylko tamtego meczu czy też rewanżu? Bo po tym dzisiejszym bonusie stwierdzam iż tylko tamtego meczu, ale zmyliło mnie to sformułowanie "czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4" czyli tak jakby dotyczyło jednak również rewanżów :D
4
@fart Trzeci stopień kiedy nawet ulubiony sprzedawca wypie*dala Cię ze sklepu i musisz prosić młodych żeby Ci kupili browara
3
@Survier Najlepszy Lewus, najgorszy Lewus bez formy
0
Manchester United @Rust_Cohle
3
@qbuteq To jest Twoja prawda Choroszczy
1
@wasacz Ponoć w czwartek nie wiadomo o której godzinie @FcPortoFan1999 No właśnie przełożyli
6
@tristan87 Przed debilami akurat nie trzeba go bronić bo i tak będą płakać że jest białą chorągiewką
4
@Criss18Barca Nie wiem musiałbym oglądać każdy mecz każdego bramkarza w Top 5 lig
3
@tristan87 Ale Francji już nie przejdą, koniec z fartem
3
@John_Doe A to dopiero początek moich zalet
3
@agaFCB Dzięki idę wymienić na gumę Turbo
1
@agaFCB Jakbyś miała dystans to byś mi herba dała, a nie z poważną odpowiedzią :P
0
@mekston W rzeczy samej