Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Karim
2
@BartqRKO Też wszedłem na ramble żeby się upewnić xD
1
@PawkoFCB E to zajebiście, myślałem że po prostu menedżera mają polskiego, który z kolei ogarnął trenera, a ten ekipę polską
1
@messi33 Najlepiej samą relację tekstową śledzić w trosce o wzrok
1
To całe 9ine to jakieś Polaki reprezentujące Szwedów?
2
@Zoker Prawda, ale pożartować czasem można
5
@Zoker To że Madryt i czerwona to tak jak Vegeta i sex, oksymoron kurła
0
@Mns21 Value niezłe, ale i tak City to bierze
1
@Botanik Teraz dopiero zauważyłem że pomyliłem się przy wpisywaniu wyniku, zmień mi proszę na 1:0 dla Milanu
14
@Matheu12 Przecież my też podajemy do przodu, a to że jesteśmy twarzą do własnej bramki to już szczegół
1
@Transu96 I że Vegeta max na co może liczyć to przytulas przez skejpa
1
@wasacz Między innymi Flick czy wcześniej Heynckes
38
@kylian7 kylian widzę znowu protokół ból dupy xD Bayern to miał farta że 5 0 się nie zejsrał. Co do Pepa ten pan udowodnił że jest wielkim trenerem miażdżąc premier league przez te wszystkie lata. Ligę mistrzów miał kilka razy na wyciągnięcie ręki, zresztą w tym roku też ją wrzuci do kolekcji
0
@Kapitan hawk W którym miejscu w ciele znajduje się ta prawda co boli
0
@Pewex Toż to zwyczajna lama
0
@takisobiektos Hjubi odpalił rakietę, kto wie może jak przejdą te fazę to zagra też dobry meczyk z będącym w formie Sinnerem
0
@MesQueUnClub96 Dzisiaj Bajern rozłoży nogi przed wielkim Norwegiem
4
@tomek8756 Warto. Star Warsy, Marvele i wszystko z National Geographic plus animowane Pixary i Disneje
2
@AmigoBlancos I oczywiście Interstellar panowie. Aa no i przecież Oogway Ascends z Kung Fu Panda
13
@Firestone I 9 herbów xD Jest i Syśka nawet w oznaczonych, nasza argentyńska królowa
19
@Firestone Nie inaczej, sam uwielbiam tego karakana małego, ale niektórzy jakby mogli by mu jajka na połysk wypucowali
7
@Firestone Messiarze to największa grupa artystów xD
2
@Matan_Zajcev Ogólnie to się zgodzę, ale dodam że jedna okazja którą miał wczoraj Lewy nie była spieprzona koncertowo, ten strzał tuż nad poprzeczką był całkiem fajny, w porównaniu do armat, które odpalili później Fati i S Roberto
0
@Ojciec5tkidzieci Dzięki moim zdolnościom analitycznym nabytym przez lata na lekcjach języka polskiego stwierdzam iż autor tym tekstem chciał nam pokazać swoją miłość do kanarów oraz xboxa
1
@Botanik
Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4?
Tak (Chodzi o dwumecz tym razem tak? Bo jeśli tylko o najbliższe spotkanie to nie strzeli)
1. Benfica 2:1 Inter
2. Manchester City 2:1 Bayern Monachium
3. AC Milan 0:1 Napoli
4. Real Madryt 2:1 Chelsea
0
@Botanik Nie tyle niecierpliwy co się przestraszyłem że Ci się coś stało, bo tu zawsze tydzień przed post był xD
0
@Bart1 Za rok może dwa
1
@Encore Ciekawe bo 4:0 czy 3:0 też było z kontrolą i to w dużych ilościach na początku sezonu, akurat wtedy jak Pedri i Dembele nie byli kontuzjowani :P
7
@Encore Może dlatego że gracze odpowiedzialni za tą kontrolę siedzą w szpitalu
4
@Tom_Tom Jak dobrze że Xavi też Cię nie widzi i nie musi czytać tych pierdów