0

2

@BartqRKO Też wszedłem na ramble żeby się upewnić xD

1

@PawkoFCB E to zajebiście, myślałem że po prostu menedżera mają polskiego, który z kolei ogarnął trenera, a ten ekipę polską

1

@messi33 Najlepiej samą relację tekstową śledzić w trosce o wzrok

1

To całe 9ine to jakieś Polaki reprezentujące Szwedów?

2

@Zoker Prawda, ale pożartować czasem można

5

@Zoker To że Madryt i czerwona to tak jak Vegeta i sex, oksymoron kurła

0

@Mns21 Value niezłe, ale i tak City to bierze

1

@Botanik Teraz dopiero zauważyłem że pomyliłem się przy wpisywaniu wyniku, zmień mi proszę na 1:0 dla Milanu

14

@Matheu12 Przecież my też podajemy do przodu, a to że jesteśmy twarzą do własnej bramki to już szczegół

1

@Transu96 I że Vegeta max na co może liczyć to przytulas przez skejpa

1

@wasacz Między innymi Flick czy wcześniej Heynckes

38

@kylian7 kylian widzę znowu protokół ból dupy xD Bayern to miał farta że 5 0 się nie zejsrał. Co do Pepa ten pan udowodnił że jest wielkim trenerem miażdżąc premier league przez te wszystkie lata. Ligę mistrzów miał kilka razy na wyciągnięcie ręki, zresztą w tym roku też ją wrzuci do kolekcji

0

@Kapitan hawk W którym miejscu w ciele znajduje się ta prawda co boli

0

@Pewex Toż to zwyczajna lama

0

@takisobiektos Hjubi odpalił rakietę, kto wie może jak przejdą te fazę to zagra też dobry meczyk z będącym w formie Sinnerem

0

@MesQueUnClub96 Dzisiaj Bajern rozłoży nogi przed wielkim Norwegiem

4

@tomek8756 Warto. Star Warsy, Marvele i wszystko z National Geographic plus animowane Pixary i Disneje

2

@AmigoBlancos I oczywiście Interstellar panowie. Aa no i przecież Oogway Ascends z Kung Fu Panda

13

@Firestone I 9 herbów xD Jest i Syśka nawet w oznaczonych, nasza argentyńska królowa

19

@Firestone Nie inaczej, sam uwielbiam tego karakana małego, ale niektórzy jakby mogli by mu jajka na połysk wypucowali

7

@Firestone Messiarze to największa grupa artystów xD

2

@Matan_Zajcev Ogólnie to się zgodzę, ale dodam że jedna okazja którą miał wczoraj Lewy nie była spieprzona koncertowo, ten strzał tuż nad poprzeczką był całkiem fajny, w porównaniu do armat, które odpalili później Fati i S Roberto

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki moim zdolnościom analitycznym nabytym przez lata na lekcjach języka polskiego stwierdzam iż autor tym tekstem chciał nam pokazać swoją miłość do kanarów oraz xboxa

1

@Botanik

Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4?
Tak (Chodzi o dwumecz tym razem tak? Bo jeśli tylko o najbliższe spotkanie to nie strzeli)

1. Benfica 2:1 Inter
2. Manchester City 2:1 Bayern Monachium
3. AC Milan 0:1 Napoli
4. Real Madryt 2:1 Chelsea

0

@Botanik Nie tyle niecierpliwy co się przestraszyłem że Ci się coś stało, bo tu zawsze tydzień przed post był xD

0

@Bart1 Za rok może dwa

1

@Encore Ciekawe bo 4:0 czy 3:0 też było z kontrolą i to w dużych ilościach na początku sezonu, akurat wtedy jak Pedri i Dembele nie byli kontuzjowani :P

7

@Encore Może dlatego że gracze odpowiedzialni za tą kontrolę siedzą w szpitalu

4

@Tom_Tom Jak dobrze że Xavi też Cię nie widzi i nie musi czytać tych pierdów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?