Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Ja bym wolał Ferrana w podstawie zobaczyć, a Rafę w drugiej połowie, ale Xaviego nie obchodzi co bym wolał
0
@4drian0 Ta, ale po prostu nie wiem w co pierwsze zagrać, coś co teoretycznie więcej frajdy sprawi przeciętnej osobie
1
@Peciak Mam tylko podłogę i drążek liczy się?
1
@AssisMoreira PS5
0
Co polecacie zagrać Cyberpunk czy The last of Us part 1?
2
@Kgorecki2500 Barszcz ukraiński se kiedyś spróbuj z żeberkami, poezja
4
@FcPortoFan1999 A nie czasem specjalnej operacji wyzwolenia czy coś takiego?
12
@Explode I zabawa w kółeczko się zamyka
0
@mkord Sędzia klepie młotem mając ostatnie słowo, wcześniej prokurator daje propozycje wyroku czy jakoś to tam było już nie pamiętam
22
@wasacz A potem somsiad żonę
3
@Kitek1640 Też najpierw chciałem tak napisać, ciekawe czy by uznał
3
@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy
3
@Sau_Ron Goat
4
@Lionel_Messi10 Dodi i 16 lat xD Za 3 lata chyba
1
@wasacz Ała no to koniec sezonu
1
@Rust_Cohle Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody Kohlu jeśli chcesz osiągnąć poziom takiego poddymiacza
37
@ChessInfo Kary cielesne jak najbardziej na tak, jednakże w tej formie brzmi to jak jakieś kur*a średniowieczne tortury, a w praktyce dasz klapsa w ostateczności raz na jakiś czas i nikomu się krzywda nie stanie
1
@DonCarletto Ten co ruch założył też chce być drugim Kukizem i zbawcą systemu, chłop co wuefistą w zawodówie był przez X lat nagle się obudził xD
0
@DonCarletto Taa moi byli nauczyciele podobnie xD Jeden w koncie siedzi, znajoma też z konfy, jeden jakiś swój tam ruch założył nawet
30
@ChessInfo Niezła próba panie afrykańskie smaki
0
@FanBarcYxD Podobnie jak adwokaci i prokuratura, na sali sądowej szarpią się jak pies z kotem, a za kurtyną dogadują wyroki co by mieć z głowy sprawę (Wcale nie oglądałem Better Call Saul)
0
@Trojanek23 Oo to samemu muszę zamówić, bo polecałem tylko z polecenia xD
3
@Faro Dopóki jest walka o trofea to nie myślę z jakąś podjarką o następnym sezonie
15
@Donnie_Darko Nejmar ty kurłiu taki piękny atak zepsułeś
3
@Barca1992 To tylko szybki pit stop na zmianę chomików nie przejmuj się
2
@barcelonaLM Kto jak kto, ale ten młodziak ma na to potencjał
0
@vangoor To jakąś chińską wersję chyba dostałeś bo mi nic nie trzeszczy, chodzi cicho jak @MesQueUnClub96 żeby nie obudzić pijanego starego
@Janas11224 Mi ta biała w sumie nie przeszkadza, za to padzik w wersji Ragnarok wjechał i to już jest piękna rzecz
0
@Kitek1640 Siema Kitek
0
@takisobiektos Top 20 powinno szybko wpaść w takiej formie, chociaż nie wiem jak se radzi kobita na ziemnej
1
@wasacz A niech se Ryba trochę punkta zarobi