1

@Lionel_Messi10 Ja bym wolał Ferrana w podstawie zobaczyć, a Rafę w drugiej połowie, ale Xaviego nie obchodzi co bym wolał

0

@4drian0 Ta, ale po prostu nie wiem w co pierwsze zagrać, coś co teoretycznie więcej frajdy sprawi przeciętnej osobie

1

@Peciak Mam tylko podłogę i drążek liczy się?

1

0

Co polecacie zagrać Cyberpunk czy The last of Us part 1?

2

@Kgorecki2500 Barszcz ukraiński se kiedyś spróbuj z żeberkami, poezja

4

@FcPortoFan1999 A nie czasem specjalnej operacji wyzwolenia czy coś takiego?

12

@Explode I zabawa w kółeczko się zamyka

0

@mkord Sędzia klepie młotem mając ostatnie słowo, wcześniej prokurator daje propozycje wyroku czy jakoś to tam było już nie pamiętam

22

@wasacz A potem somsiad żonę

3

@Kitek1640 Też najpierw chciałem tak napisać, ciekawe czy by uznał

3

@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy

3

@Sau_Ron Goat

4

@Lionel_Messi10 Dodi i 16 lat xD Za 3 lata chyba

1

@wasacz Ała no to koniec sezonu

1

@Rust_Cohle Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody Kohlu jeśli chcesz osiągnąć poziom takiego poddymiacza

37

@ChessInfo Kary cielesne jak najbardziej na tak, jednakże w tej formie brzmi to jak jakieś kur*a średniowieczne tortury, a w praktyce dasz klapsa w ostateczności raz na jakiś czas i nikomu się krzywda nie stanie

1

@DonCarletto Ten co ruch założył też chce być drugim Kukizem i zbawcą systemu, chłop co wuefistą w zawodówie był przez X lat nagle się obudził xD

0

@DonCarletto Taa moi byli nauczyciele podobnie xD Jeden w koncie siedzi, znajoma też z konfy, jeden jakiś swój tam ruch założył nawet

30

@ChessInfo Niezła próba panie afrykańskie smaki

0

@FanBarcYxD Podobnie jak adwokaci i prokuratura, na sali sądowej szarpią się jak pies z kotem, a za kurtyną dogadują wyroki co by mieć z głowy sprawę (Wcale nie oglądałem Better Call Saul)

0

@Trojanek23 Oo to samemu muszę zamówić, bo polecałem tylko z polecenia xD

3

@Faro Dopóki jest walka o trofea to nie myślę z jakąś podjarką o następnym sezonie

15

@Donnie_Darko Nejmar ty kurłiu taki piękny atak zepsułeś

3

@Barca1992 To tylko szybki pit stop na zmianę chomików nie przejmuj się

2

@barcelonaLM Kto jak kto, ale ten młodziak ma na to potencjał

0

@vangoor To jakąś chińską wersję chyba dostałeś bo mi nic nie trzeszczy, chodzi cicho jak @MesQueUnClub96 żeby nie obudzić pijanego starego

@Janas11224 Mi ta biała w sumie nie przeszkadza, za to padzik w wersji Ragnarok wjechał i to już jest piękna rzecz

0

@Kitek1640 Siema Kitek

0

@takisobiektos Top 20 powinno szybko wpaść w takiej formie, chociaż nie wiem jak se radzi kobita na ziemnej

1

@wasacz A niech se Ryba trochę punkta zarobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?