1

@wasacz Haha grubas przegrał

1

@wasacz Kurła oby, nie dla łukaszenki punkty

4

@AmperA Ta bluza to już się nie dopierze

7

@Donnie_Darko Pohamować może i tak, szkoda że nie zahamować

0

@Trojanek23 Kroniki dwuświata trylogia Mitrys, całkiem nowe i ludzie polecają

1

@Sulimo Nogi zarośnięte spoko wyglądajo jak się jest opalonym, ja na szczęście szybko się opalam na słońcu

3

@Trojanek23 Harry Potter

3

@Sulimo Małpą nie jestem na szczęście nie zarasta mi klata czy plecy więc problem z głowy, nogi i ręce zostawiam, ale ostatnio zastanawiam się nad pachami czy by nie zdepilować i fiflaka też

2

@QuaReL Patrząc jak rambla się spuszcza po jakimś meczu z Caracao co kurs na wygraną był 1.01 to już wolę mniej. Mundial i Copa wiadomo prestiż, ale tak to czytać się tego nie da

0

@SuperPatsonFCB Nie no szkoda gościa, ale żeby zapomnieć jak się ląduje xD Ciężko to sobie wyobrazić, ale jak widać to nie jedyny przypadek

2

@Kidd Pamietam że zawsze bekę cisnęli że e papierochy są dla gejów i tego typu teksty leciały, sam to kiedyś wapowałem, ale jak byłem hetero tak dalej jestem

5

@koksik2700 Jak kupujesz ziomkowi to nie polecam, nim się obejrzy a waporyzator zamieni się w członka kolegi, być może i Twojego, chyba że Cię kręcą takie zabawy. Skąd ja to wiem? Bredzę

6

@kuz Raków Częstochowa

0

@Emhyr Pamiętam jak w maku była, dużo ludzi narzekało, ale mi całkiem smakowała. Chyba z mlekiem podawali

6

@Jakchcesz Z taką różnicą że jak Fati się zbuntuje to się go zamyka w willi z basenem, a nie w piwnicy

0

@Janas11224 Ten sam zestawik wleciał z Ragnarokiem, właśnie teraz pierwszą część nadrabiam :P

0

@require No debil, więcej kurła pajacowania zamiast gry xD

5

@KrychaFCB Wystarczy że Freixa powiedział że Messi nie przyjdzie i już wiadomo że przyjdzie

6

@Striker Może Enkor to Bottas

1

No i nie będzie orania Mjedjedjewa :/

1

@bartas97 Co to za madryciok

1

Dudeł ekspertem xD

1

@Kgorecki2500 Niemi protagoniści to lipa, chociaż takie Fable czy GTA 3 grało się fajnie

1

@MesQueUnClub_87 Swoją drogą chyba wtedy odpadliśmy grając przeciwko Santosowi

5

@AmigoBlancos Ja podziwiam was że oglądacie tego mongoła, który od dawna jest hipokrytą i wciąż zaskakujecie się jego hipokryzją xD

2

@macio_944 A może kolega nie chce dzieci, a ty na niego klątwę teraz rzucasz

5

@Donnie_Darko Zaminamina eeh eeh mnie przekonało, już wpłacam

2

@Donnie_Darko Skoczki chyba też, ogólnie w miarę popularne gdzieś tam ostatnio xD

3

@Donnie_Darko Gdzieś tam to obecne najpopularniejszy przerywnik u piłkarzy

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?