Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz Haha grubas przegrał
1
@wasacz Kurła oby, nie dla łukaszenki punkty
4
@AmperA Ta bluza to już się nie dopierze
7
@Donnie_Darko Pohamować może i tak, szkoda że nie zahamować
0
@Trojanek23 Kroniki dwuświata trylogia Mitrys, całkiem nowe i ludzie polecają
1
@Sulimo Nogi zarośnięte spoko wyglądajo jak się jest opalonym, ja na szczęście szybko się opalam na słońcu
3
@Trojanek23 Harry Potter
3
@Sulimo Małpą nie jestem na szczęście nie zarasta mi klata czy plecy więc problem z głowy, nogi i ręce zostawiam, ale ostatnio zastanawiam się nad pachami czy by nie zdepilować i fiflaka też
2
@QuaReL Patrząc jak rambla się spuszcza po jakimś meczu z Caracao co kurs na wygraną był 1.01 to już wolę mniej. Mundial i Copa wiadomo prestiż, ale tak to czytać się tego nie da
0
@SuperPatsonFCB Nie no szkoda gościa, ale żeby zapomnieć jak się ląduje xD Ciężko to sobie wyobrazić, ale jak widać to nie jedyny przypadek
2
@Kidd Pamietam że zawsze bekę cisnęli że e papierochy są dla gejów i tego typu teksty leciały, sam to kiedyś wapowałem, ale jak byłem hetero tak dalej jestem
5
@koksik2700 Jak kupujesz ziomkowi to nie polecam, nim się obejrzy a waporyzator zamieni się w członka kolegi, być może i Twojego, chyba że Cię kręcą takie zabawy. Skąd ja to wiem? Bredzę
6
@kuz Raków Częstochowa
0
@Emhyr Pamiętam jak w maku była, dużo ludzi narzekało, ale mi całkiem smakowała. Chyba z mlekiem podawali
6
@Jakchcesz Z taką różnicą że jak Fati się zbuntuje to się go zamyka w willi z basenem, a nie w piwnicy
0
@Janas11224 Ten sam zestawik wleciał z Ragnarokiem, właśnie teraz pierwszą część nadrabiam :P
0
@require No debil, więcej kurła pajacowania zamiast gry xD
5
@KrychaFCB Wystarczy że Freixa powiedział że Messi nie przyjdzie i już wiadomo że przyjdzie
6
@Striker Może Enkor to Bottas
1
No i nie będzie orania Mjedjedjewa :/
1
@bartas97 Co to za madryciok
1
Dudeł ekspertem xD
1
@Kgorecki2500 Niemi protagoniści to lipa, chociaż takie Fable czy GTA 3 grało się fajnie
1
@MesQueUnClub_87 Swoją drogą chyba wtedy odpadliśmy grając przeciwko Santosowi
5
@AmigoBlancos Ja podziwiam was że oglądacie tego mongoła, który od dawna jest hipokrytą i wciąż zaskakujecie się jego hipokryzją xD
2
@macio_944 A może kolega nie chce dzieci, a ty na niego klątwę teraz rzucasz
5
@Donnie_Darko Zaminamina eeh eeh mnie przekonało, już wpłacam
2
@Donnie_Darko Skoczki chyba też, ogólnie w miarę popularne gdzieś tam ostatnio xD
3
@Donnie_Darko Gdzieś tam to obecne najpopularniejszy przerywnik u piłkarzy
0
Komentarz usunięty