9

@notte_amante La ramblowy oddział Choroszczański otworzyli? Kurde trzeba się zapisać

1

@Kondziubarca Nie no to jakiś fejur, nawet on nie mógłby takich farmazonów mówić

0

@RobiS A Ale fajnie

1

@Emhyr To niezła dead gierka jak nawet w nią nie gram, a non stop się słyszy o jakichś turniejach itd

0

@Rust_Cohle Chlip :(

0

@Transu96 Naruhodo

0

@Rust_Cohle Nie, ale jest Uthred son of Uthred, a to wystarczy

0

@Transu96 A rzeczywiście to był epilog, którego wątek pomineli w Superce. A tam wymyślasz mi się Superke przyjemnie oglądało, trochę dużo tych dziecinnych odpałów z jakimiś Ribriannami i te króle wszechściusie, ale generalnie fajna seria

0

@Rust_Cohle Jo Ci dam kurła ponownie Wikingów, The last Kingdom zwlekasz z oglądaniem, a tam fajne rzeczy się dziejo

0

@Transu96 Helena mam zawał.
Ale Bulme chociaż musisz się zgodzić, że poprawili w Superce w porównaniu do tego jak ją zostawili w Zetce xD
https://zapodaj.net/927ced67beb92.jpg.html

https://zapodaj.net/75733e6aa109a.jpg.html

0

@Transu96 Jeszcze Kuririna od Krillanuw wyzywa no trzymajcie mnie

4

@MesQueUnClub96 Pozwalam żeby mu wklepała, ten paź na hita schodzi z lewego damskiego

0

@Transu96 Jakbym chciał nabitych typa oglądać to bym se na siłownię poszedł, sajanie mają walczyć, a nie jakieś pozy kulturystyczne odstawiać

6

@FeriFcb Samsung bo te chińskie dziady nie współpracują z google, które jest przydatne

4

@PiotrR Chyba Cię poebało prezesku.. Dobra chodź

1

@Pawel13sz Bez Pedriego i Dembusa średnio to widzę

2

@barteggg08 Chyba ten kolega @GdefnyMU

14

@VamosRakieta I jeszcze szyneczke dojrzewającą w gratisie

2

@adi7adi8 No cóż, niech się dzieje forma pod ziemniaki

1

@FCB24 Nie no kolego samo bycie wychowankiem nie wystarczy żeby 5 lat być w rotacji xD Możesz sobie mówić że gra katastrofalnie, ale często jest solidny zarówno jak trzeba zagrać na PO czy w pomocy, ostatnie el Clasico powinno Ci zapalić jakąś lampkę w głowie. Nie jest to gracz topowy, ale spełniający przynajmniej jakieś założenia taktyczne. @Faro Dlatego uważam że prędzej czy później Xavi będzie miał do niego większe zaufanie, widocznie coś jest na rzeczy że jeszcze go nie ma

0

@Faro Pamiętam jak Riki zagrał ledwo kilka meczy i też się każdy podniecał że za każdym razem jak grał to dobrze xD

0

@Pawlusek Kto wie, wydaje mi się że Xavi nie chce żeby gościu całkowicie przygasł po nieudanych występach i dlatego czeka z wpuszczaniem go dopóki nie stwierdzi że się nadaje. Możemy sobie gdybać, ale nie pracujemy z tymi panami na codzien więc te nasze wróżby są uja warte

0

@FCB24 To pomyśl sobie jak cudowny musi być ten Torre skoro Xavi woli wystawiać tego katastroficznego Roberto.

1

@Pawlusek Rambla lepsza od Ernesto proste

13

@FCB24 Uwielbiam tą pewność siebie i frazesy że ten i ten na pewno nie byłby gorszy xD Idźcie się na asystentów Xaviego zgłosić może posłucha cennych rad

2

@Faro Myślę że lepiej niż my czy warto już ryzykować będzie wiedział trener, który z nim przebywa niemalże na co dzień i z nim trenuje ;)

0

@Faro Albo moglibyśmy mieć potwierdzonego flopa jak riki pucz, którym wciąż może się okazać nasz Pablo

0

@ToshyFCB Paradoks xD Gavi to powinien być nonstop połamany

1

@dafik85 Jedyna nasza kreatywność w pomocy okazuje się niezłą szklanką, przyda się Messiczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?