Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@notte_amante La ramblowy oddział Choroszczański otworzyli? Kurde trzeba się zapisać
1
@Kondziubarca Nie no to jakiś fejur, nawet on nie mógłby takich farmazonów mówić
0
@RobiS A Ale fajnie
1
@Emhyr To niezła dead gierka jak nawet w nią nie gram, a non stop się słyszy o jakichś turniejach itd
0
@Rust_Cohle Chlip :(
0
@Transu96 Naruhodo
0
@Rust_Cohle Nie, ale jest Uthred son of Uthred, a to wystarczy
0
@Transu96 A rzeczywiście to był epilog, którego wątek pomineli w Superce. A tam wymyślasz mi się Superke przyjemnie oglądało, trochę dużo tych dziecinnych odpałów z jakimiś Ribriannami i te króle wszechściusie, ale generalnie fajna seria
0
@Rust_Cohle Jo Ci dam kurła ponownie Wikingów, The last Kingdom zwlekasz z oglądaniem, a tam fajne rzeczy się dziejo
0
@Transu96 Helena mam zawał.
Ale Bulme chociaż musisz się zgodzić, że poprawili w Superce w porównaniu do tego jak ją zostawili w Zetce xD
https://zapodaj.net/927ced67beb92.jpg.html
https://zapodaj.net/75733e6aa109a.jpg.html
0
@Transu96 Jeszcze Kuririna od Krillanuw wyzywa no trzymajcie mnie
4
@MesQueUnClub96 Pozwalam żeby mu wklepała, ten paź na hita schodzi z lewego damskiego
0
@Transu96 Jakbym chciał nabitych typa oglądać to bym se na siłownię poszedł, sajanie mają walczyć, a nie jakieś pozy kulturystyczne odstawiać
6
@FeriFcb Samsung bo te chińskie dziady nie współpracują z google, które jest przydatne
4
@PiotrR Chyba Cię poebało prezesku.. Dobra chodź
1
@Pawel13sz Bez Pedriego i Dembusa średnio to widzę
2
@barteggg08 Chyba ten kolega @GdefnyMU
14
@VamosRakieta I jeszcze szyneczke dojrzewającą w gratisie
2
@adi7adi8 No cóż, niech się dzieje forma pod ziemniaki
1
@FCB24 Nie no kolego samo bycie wychowankiem nie wystarczy żeby 5 lat być w rotacji xD Możesz sobie mówić że gra katastrofalnie, ale często jest solidny zarówno jak trzeba zagrać na PO czy w pomocy, ostatnie el Clasico powinno Ci zapalić jakąś lampkę w głowie. Nie jest to gracz topowy, ale spełniający przynajmniej jakieś założenia taktyczne. @Faro Dlatego uważam że prędzej czy później Xavi będzie miał do niego większe zaufanie, widocznie coś jest na rzeczy że jeszcze go nie ma
0
@Faro Pamiętam jak Riki zagrał ledwo kilka meczy i też się każdy podniecał że za każdym razem jak grał to dobrze xD
0
@Pawlusek Kto wie, wydaje mi się że Xavi nie chce żeby gościu całkowicie przygasł po nieudanych występach i dlatego czeka z wpuszczaniem go dopóki nie stwierdzi że się nadaje. Możemy sobie gdybać, ale nie pracujemy z tymi panami na codzien więc te nasze wróżby są uja warte
0
@FCB24 To pomyśl sobie jak cudowny musi być ten Torre skoro Xavi woli wystawiać tego katastroficznego Roberto.
1
@Pawlusek Rambla lepsza od Ernesto proste
13
@FCB24 Uwielbiam tą pewność siebie i frazesy że ten i ten na pewno nie byłby gorszy xD Idźcie się na asystentów Xaviego zgłosić może posłucha cennych rad
2
@Faro Myślę że lepiej niż my czy warto już ryzykować będzie wiedział trener, który z nim przebywa niemalże na co dzień i z nim trenuje ;)
0
@Faro Albo moglibyśmy mieć potwierdzonego flopa jak riki pucz, którym wciąż może się okazać nasz Pablo
0
@ToshyFCB Paradoks xD Gavi to powinien być nonstop połamany
0
@Kondziubarca https://zapodaj.net/d2cc28b48d0bc.png.html
1
@dafik85 Jedyna nasza kreatywność w pomocy okazuje się niezłą szklanką, przyda się Messiczek