0

@Miracle_aligner Ja to se lubię zwyczajną Earl Grey perfumowaną z Liptona pierdzielnąć, do tego syrop malinowy i cytrynka ^^

9

@Rewolucja123 Maciej jest spoko, ale cierpi na niedowartościowanie ze strony La bambli, wielu atencjuszy już poległo, rambla nie bierze jeńców

1

@Wossi61FCB No lipę żeś z tą Barcą odstawił, ale i tak szacun za resztę typów bo cały czas lidera masz i jeszcze mi odjeżdżasz xD Jak City i Real nie wygrają LM to jeszcze masz szansę nawet jak pkt za Haalanda dostanę

2

@pt9 Jak mogłeś podnieś rękę na legendę Oldenburga

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Pawel13sz Szkło? Top

0

@Rust_Cohle xD Małymi kroczkami, kiedyś Vegeta nie był w stanie nawet pisać z randomową wybranką dłużej niż parę dni, a teraz nawet jest przytulas raz w miesiącu

0

@Rust_Cohle Doświadczenie to doświadczenie, po c*uj drążyć temat

1

@Rust_Cohle I dzięki temu mamy największe doświadczenie w pucharach

1

@Nazio87 Liwerpurz to co najwyżej w*ierdol taken quickly

2

No i wszystko już jasne skąd nazwa
https://zapodaj.net/677ae8122270f.jpg.html

2

@Janas11224 Nie no jakieś tam szanse są, nawet 60 z wzoru Geparda

2

@norbi77 Nie poziom inteligencji tylko wiedzy jak już.. ale tym pierwszym pewnie też nie grzeszy

1

@Luciano99 A więc moja sugestia reżyserka została wysłuchana, chwała Ci panie

3

@don'T.R.I.P.e Za 13 dni obchodzę 4000 dni na stronie, jak tu usuwać konto jak taka balanga się zbliża

7

@mich_l Tyś widzioł z Bayernem 5 goli, ale chyba w całej karierze

2

@gumaz Broń by się zacięła na jego widok i nie potrafiła strzelić

1

@Rust_Cohle To który z Was w końcu dzierży rekord permów

1

@KrwawiaceoczyVEB I dobrze tak lamusowi, zgadza się cieszę się z czyjegoś nieszczęścia muahaha

85

@require Maciej postanowił zejść ze sceny pokonanym przez brak nominacji do ZP, tak też brałeś w tym udział nie nominując go

10

@VegetaPolska Muszę przyznać że masz potężną supermoc
https://zapodaj.net/c58e9799d19f4.jpg.html

5

@RomanHoffer To jak ktoś napisze że kiedyś było tak samo to jest psychopatą? Wytłumacz mi proszę tą logikę, bo nie jestem w stanie jej pojąć. Bierz pod uwagę fakt, że kiedyś nie było takiej medialności i nie wrzucano filmików do neta z co drugiego znęcania się nad rówieśnikami

1

@tadzik447 Śmierdzi to dość łagodne określenie

17

@MesQueUnClub96 Paste to byś mógł czasami użyć do zębów

0

@gumaz Nihil Novi w sumie, od dawna się takie akcje oddupiały tylko teraz moda na nagrywanie tego

0

@tadzik447 Najgosze że nie mogę tego oglądać bo będę niedługo w to grał i nie chcę sobie gry zepsuć spoilerami, ale wtedy zepsuję serial spoilerami, jak żyć

1

@QQL5 Nie no wiem doskonale o co chodzi, mam to szczęście że mogę sobie w góry chodzić często, tam to dopiero jest szczęście po skończonym wysiłku, a nawet i przed nim

2

@QQL5 To mówisz że da się pozytywnie patrzeć na świat?

8

@Jakchcesz Samochodowego w dodatku, kurła capiło niemiłosiernie

2

@LaRoja Jak dobrze że nikt Cię nie zmusza do kibicowania tym oszustom, po prostu grzecznie oddaj fartucha i wypierdzielaj szukać se innego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?