Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Stary Lucka jest zbyt legendarną postacią żeby jakiś pionek miał zniszczyć jego wizerunek
0
@Rust_Cohle Chciałeś powiedzieć w czwórkę, zawsze jakiś Kakarotto na końcu obrabia mu pannę
3
@QQL5 Tak, psuję gry w piłkę swoim korupstwem
1
@BorzyKrzys To nie fer, to on jej powinien usiąść na mordzie skoro jest taki dobry
4
@MesQueUnClub_87 Piękna gra chyba też se obczaję znowu :D
4
@Gwyn Raz mi dał 2 tygodnie a innym razem dwa dni, trzeba się wstrzelić w dobry humor elementa, najlepiej popołudniu jak masuje brzuszek po jedzeniu
4
@MesQueUnClub_87 Tony Hołk haha kurła Zoo było najlepsze pamiętam do dziś jak ten słoń Tuptuś srał na ciebie kiedy się musiałeś trzymać jego ogona xD
2
@Medium Aa no i jak na Mario przystało to napier*alałem też sporo w Mario Forever xD
3
@Medium Metin, Gothic, GTA, CS 1.6, Original War
7
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Bo są wymyśleni
3
@Firestone A jak nie uda mu się osiągnąć to zmniejsza o 5 i staje się plackiem
2
@Messibestplayerintheworld To fajnie że szuka pracy w Hiszpanii, dać go na magazyn czy coś
11
@Kluivert_P 8 w porywach do 1
0
@Uukasz_93 A szatni naszych nie można zwiedzać?
2
@Deviler Co dwa miechy
5
@esem91 Bueno xDDDD
9
@JimMorrisonFCB Wiem, jego najpopularniejsze dzieło to "oda do Audi"
8
@AbelKabel Myślałem że to wiersz, drugi wers się w sumie rymuje
2
@GeneralXavi
Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart
0
@Kengo Okej, ale konsekwentnie jak nie będziesz miał tej racji to możesz Nas znowu oznaczyć i przeprosić, a nie chować się do jaskini :P
0
@Kengo Włącz myślenie xD Po tym frazesie już wiem że mam do czynienia ze zwykłym szurem, trzymaj się tam w swojej bańce
9
@GeneralXavi Myślę że wyobrażają sobie smoki
0
@Kengo No jakby zostali ściągnięci za jego kadencji więc nie wiem, dowiedział się o nich dopiero jak podpisali kontrakt? xD Widzę że sobie dobierasz transfery do narracji słabego w twojej opinii Alemanego. Masz rację szkoda tracić czasu na rozmowę hah
3
@DonMatteo901 Puchar Tymbarka jak już panie Boniek
0
@Kengo Poleruję ego? To nie ja się bryndzluję do własnej dyskusji sprzed miesiąca xD Znasz się na piłce.. Pewnie bardziej niż Alemany i ktokolwiek z klubu, szkoda że w swoich szeregach nie mają takiego geniusza
0
@Uukasz_93 Ciężko nie być nad ruskimi jak im punktów nie liczą xD
0
@Uukasz_93 Sevilla w LE jest jak Madryciaki w LM, nawet jak grają kupę to mogą powstrzymać United
3
Dobra kurła lecimy po puchar dawać już te Łesthamy i Wijarreale
0
@Kengo Woow trafiłeś z wróżbą wyjętą z tyłka no brawo normalnie pan Nostradamus. Ja jako jeden z niewielu wierzyłem do końca w de Jonga czy Dembele i się jakoś nie podniecam że dobrze grają :P