4

@MesQueUnClub96 Stary Lucka jest zbyt legendarną postacią żeby jakiś pionek miał zniszczyć jego wizerunek

0

@Rust_Cohle Chciałeś powiedzieć w czwórkę, zawsze jakiś Kakarotto na końcu obrabia mu pannę

3

@QQL5 Tak, psuję gry w piłkę swoim korupstwem

1

@BorzyKrzys To nie fer, to on jej powinien usiąść na mordzie skoro jest taki dobry

4

@MesQueUnClub_87 Piękna gra chyba też se obczaję znowu :D

4

@Gwyn Raz mi dał 2 tygodnie a innym razem dwa dni, trzeba się wstrzelić w dobry humor elementa, najlepiej popołudniu jak masuje brzuszek po jedzeniu

4

@MesQueUnClub_87 Tony Hołk haha kurła Zoo było najlepsze pamiętam do dziś jak ten słoń Tuptuś srał na ciebie kiedy się musiałeś trzymać jego ogona xD

2

@Medium Aa no i jak na Mario przystało to napier*alałem też sporo w Mario Forever xD

3

@Medium Metin, Gothic, GTA, CS 1.6, Original War

7

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Bo są wymyśleni

3

@Firestone A jak nie uda mu się osiągnąć to zmniejsza o 5 i staje się plackiem

2

@Messibestplayerintheworld To fajnie że szuka pracy w Hiszpanii, dać go na magazyn czy coś

11

@Kluivert_P 8 w porywach do 1

0

@Uukasz_93 A szatni naszych nie można zwiedzać?

2

@Deviler Co dwa miechy

5

@esem91 Bueno xDDDD

9

@JimMorrisonFCB Wiem, jego najpopularniejsze dzieło to "oda do Audi"

8

@AbelKabel Myślałem że to wiersz, drugi wers się w sumie rymuje

2

@GeneralXavi
Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart

0

@Kengo Okej, ale konsekwentnie jak nie będziesz miał tej racji to możesz Nas znowu oznaczyć i przeprosić, a nie chować się do jaskini :P

0

@Kengo Włącz myślenie xD Po tym frazesie już wiem że mam do czynienia ze zwykłym szurem, trzymaj się tam w swojej bańce

9

@GeneralXavi Myślę że wyobrażają sobie smoki

0

@Kengo No jakby zostali ściągnięci za jego kadencji więc nie wiem, dowiedział się o nich dopiero jak podpisali kontrakt? xD Widzę że sobie dobierasz transfery do narracji słabego w twojej opinii Alemanego. Masz rację szkoda tracić czasu na rozmowę hah

3

@DonMatteo901 Puchar Tymbarka jak już panie Boniek

0

@Kengo Poleruję ego? To nie ja się bryndzluję do własnej dyskusji sprzed miesiąca xD Znasz się na piłce.. Pewnie bardziej niż Alemany i ktokolwiek z klubu, szkoda że w swoich szeregach nie mają takiego geniusza

0

@Uukasz_93 Ciężko nie być nad ruskimi jak im punktów nie liczą xD

0

@Uukasz_93 Sevilla w LE jest jak Madryciaki w LM, nawet jak grają kupę to mogą powstrzymać United

3

Dobra kurła lecimy po puchar dawać już te Łesthamy i Wijarreale

0

@Kengo Woow trafiłeś z wróżbą wyjętą z tyłka no brawo normalnie pan Nostradamus. Ja jako jeden z niewielu wierzyłem do końca w de Jonga czy Dembele i się jakoś nie podniecam że dobrze grają :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?