Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Rozumiem, jeśli znasz kogoś kto też nie zna możesz polecić
1
Kto zna ten uczuć kiedy przez przypadek wciśniesz kwadrat zamiast kółka i guwniak się drze "Nista!!" I masz ochotę mu zakurłić za zakłócanie Twojego spokoju
0
@papryk13 Wątpię, on jest pod czujną ochroną śmierciożerców madryciaków
3
@Kitek1640 Accio browar starego z lodówki
2
@require A redakcja Crucio wstawiając mordę Tebasa na główną
12
@CrazyHorseLakota Bezjajeczny komentator, ale nadrabia informacjami. Do pary z jakimś jajecznym idealny
1
@Emhyr Danzel TOP
0
@Rust_Cohle Uważaj żeby Ci się spodnie nie rozpruły jak podniesiesz tą grubą dupę
3
@Rust_Cohle Chłop co w tyłku ma zamiast na bieżąco liczyć, a potem płacz będzie że brak nominacji
1
@FcPortoFan1999 I często tak jest nawet że Hurkacz przegrywa z samym sobą i ładuje w siate wszystko
0
@Kluivert_P Żeby się pośmiać z ekspertów którzy są mądrzejsi zawsze niż sędziowie
0
@NeKenI @adi7adi8 @barcelonaLM @Xxxbarca4ever Albo niech w hali skaczą bez wiatru :P
3
Kamień, papier, nożyce w piłce nożnej:
Barca > Real > Europa > Barca
Kamień, papier, nożyce w tenisie:
Hurkacz > Miediediew > Djoković > Hurkacz
0
Dla tych co się pytają dlaczego obniżają belkę, prawdopodobnie dlatego że wiatr był przez dłuższy czas za mocny i nie chcieli ryzykować przeskoczenia skoczni, kooniec
4
@takisobiektos Nie oglądam tego, ale po narzekaniach wnioskuję że ten sport to jak ruletka
2
Typowa Rambla co weekend, belki były za nisko, wiatry były za mocne xD
13
@Kluivert_P Irytuje madryciaków, tylko my mamy gorzej bo Gavi jest biały i nie może się spłakać o rasizm
0
@barto_8 Wiem że się kasują, tylko pytam czy w pucharach jest domyślnie pauza po trzech kartkach tak jak w lidze po 5
0
@Emhyr Widzę że ma 3 kartki w CDR, w pucharach jest tak że po 3 kartkach pauza?
0
@Kengo Tak ogólnie nie licząc kontuzji to chyba się zgadza plus atak Dembele/Lewus/Ferran. Ewentualnie Busi w miejsce Ferrana grając 4 4 2
6
@analitykTaktyki Dycha to jedno, ale kurła ten kontrakt na 5 lat to tylko debil mógł zaoferować znając jego kolanowe problemy
0
@Coutinho007 No styl c*ujowy, ale trza być wyrozumiałym, przecie nie będziem tak grać wieczność ^^
2
@Coutinho007 Trza być upośledzony żeby się nie cieszyć w naszej sytuacji
8
@Firestone Słuchaj Franek, grasz coraz lepiej i z większą regularnością, w ramach nagrody damy Ci bon na ukrócenie pensji co Ty na to
0
@arasz1819 To już bym wolał ampfutbol oglądać niż zwyczajną Ekstraklasę
1
@Rust_Cohle Bo się grzeje i dymi
1
@Faro Prędzej by na emeryturę przeszedł
2
@MNSbEstEver A mi się podoba Barcelona, która niezależnie czy gra posiadaniem piłki czy z kontrataku, ale jest w stanie tworzyć liczne sytuacje bramkowe. Wczorajszy paździerz można wybaczyć ze względu na kontuzje graczy ofensywnych, jednakże nie wyobrażam sobie takiej c*ujni oglądać co tydzień
0
To jak to jest z tym pucharem króla, po ilu łącznie zdobytych żółtych kartkach się pauzuje? I czy w półfinale się resetują?
3
@Adamski69 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, kiedyś to był own goal jak był królem strzelców