0

@Ojciec5tkidzieci Rozumiem, jeśli znasz kogoś kto też nie zna możesz polecić

1

Kto zna ten uczuć kiedy przez przypadek wciśniesz kwadrat zamiast kółka i guwniak się drze "Nista!!" I masz ochotę mu zakurłić za zakłócanie Twojego spokoju

0

@papryk13 Wątpię, on jest pod czujną ochroną śmierciożerców madryciaków

3

@Kitek1640 Accio browar starego z lodówki

2

@require A redakcja Crucio wstawiając mordę Tebasa na główną

12

@CrazyHorseLakota Bezjajeczny komentator, ale nadrabia informacjami. Do pary z jakimś jajecznym idealny

1

@Emhyr Danzel TOP

0

@Rust_Cohle Uważaj żeby Ci się spodnie nie rozpruły jak podniesiesz tą grubą dupę

3

@Rust_Cohle Chłop co w tyłku ma zamiast na bieżąco liczyć, a potem płacz będzie że brak nominacji

1

@FcPortoFan1999 I często tak jest nawet że Hurkacz przegrywa z samym sobą i ładuje w siate wszystko

0

@Kluivert_P Żeby się pośmiać z ekspertów którzy są mądrzejsi zawsze niż sędziowie

0

@NeKenI @adi7adi8 @barcelonaLM @Xxxbarca4ever Albo niech w hali skaczą bez wiatru :P

3

Kamień, papier, nożyce w piłce nożnej:
Barca > Real > Europa > Barca

Kamień, papier, nożyce w tenisie:
Hurkacz > Miediediew > Djoković > Hurkacz

0

Dla tych co się pytają dlaczego obniżają belkę, prawdopodobnie dlatego że wiatr był przez dłuższy czas za mocny i nie chcieli ryzykować przeskoczenia skoczni, kooniec

4

@takisobiektos Nie oglądam tego, ale po narzekaniach wnioskuję że ten sport to jak ruletka

2

Typowa Rambla co weekend, belki były za nisko, wiatry były za mocne xD

13

@Kluivert_P Irytuje madryciaków, tylko my mamy gorzej bo Gavi jest biały i nie może się spłakać o rasizm

0

@barto_8 Wiem że się kasują, tylko pytam czy w pucharach jest domyślnie pauza po trzech kartkach tak jak w lidze po 5

0

@Emhyr Widzę że ma 3 kartki w CDR, w pucharach jest tak że po 3 kartkach pauza?

0

@Kengo Tak ogólnie nie licząc kontuzji to chyba się zgadza plus atak Dembele/Lewus/Ferran. Ewentualnie Busi w miejsce Ferrana grając 4 4 2

6

@analitykTaktyki Dycha to jedno, ale kurła ten kontrakt na 5 lat to tylko debil mógł zaoferować znając jego kolanowe problemy

0

@Coutinho007 No styl c*ujowy, ale trza być wyrozumiałym, przecie nie będziem tak grać wieczność ^^

2

@Coutinho007 Trza być upośledzony żeby się nie cieszyć w naszej sytuacji

8

@Firestone Słuchaj Franek, grasz coraz lepiej i z większą regularnością, w ramach nagrody damy Ci bon na ukrócenie pensji co Ty na to

0

@arasz1819 To już bym wolał ampfutbol oglądać niż zwyczajną Ekstraklasę

1

@Rust_Cohle Bo się grzeje i dymi

1

@Faro Prędzej by na emeryturę przeszedł

2

@MNSbEstEver A mi się podoba Barcelona, która niezależnie czy gra posiadaniem piłki czy z kontrataku, ale jest w stanie tworzyć liczne sytuacje bramkowe. Wczorajszy paździerz można wybaczyć ze względu na kontuzje graczy ofensywnych, jednakże nie wyobrażam sobie takiej c*ujni oglądać co tydzień

0

To jak to jest z tym pucharem króla, po ilu łącznie zdobytych żółtych kartkach się pauzuje? I czy w półfinale się resetują?

3

@Adamski69 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, kiedyś to był own goal jak był królem strzelców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?