Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS No musiałby być prze c*ujem żeby z takiego hajsu zrezygnować i przyjść sobie pykać w lidze Europy
0
@kondzix2115 Mocno hajpowana, mój kuzyn się tym jara w opór, ale mi jakoś taki klimat nie do końca pasuje, ale to ocena książki po okładce bo nie grałem. Cóż no odpal i sprawdź bo szkoda żeby gry za taką cenę sobie leżały
0
@Salchent Paradoksalnie to głównie dieta proszę pana, złożona z samych grzybów
0
@Pewex Myślałem że nie, ale w sumie po dłuższym zastanowieniu się to człowiek przeżył tak wkurłiające osoby jak Neymar, Suarez i Alba biegające jednocześnie po boisku że takiego Viniego może dałoby się polubić no i wtedy drażnił by bardziej Madryciaków, a nie Nas :P
7
Nawet sztuczna inteligencja postanowiła się dołączyć do zabawy w dopingowanie
https://zapodaj.net/18e97c5fc5830.jpg.html
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Emhyr Robertinho
1
@R10marquez Sport Corner na Krupówkach
0
@Borneo Nie tak niedawno bo w październiku, a Sabcia teraz miała konkretną formę, kto by się spodziewał że da dupy przed finałem :D
1
@wasacz Szacun Krecik
1
A co to się podziało, miała być zemsta na Sabalence :/
2
@adambijax Sam opłacam wszystko i ze strimów korzystam tylko w sytuacjach awaryjnych, ale nie możesz dziwić się ludziom że mają dość wykupywania subskrypcji u 10 różnych dostawców, gdzie z połowy tych oferowanych przez nich usług nawet nie skorzystasz. 55 złotych miesięcznie za oglądnięcie kilku meczów LE, bez możliwości wykupienia np jednego meczu za piątaka. Nie wspominając już o tym że Viaplay robi monopol i nie oferuje nawet jakości w 4k, to jest dopiero kradzież panie kolego, dociera to do Ciebie w ogóle jak nas robią w c*uja czy tak z natury po prostu lubisz być dymany i udawać że jest fajnie :P
1
@supraomnes1 Prawda, to ona Cię uderzyła głową w twoją pięść
2
@supraomnes1 Nie bij kobity tylko znowu
2
@Botanik Nie no madryciaki nie mogą mi mojej piłeczki podkraść
0
@kuz Idiota xD rozumiem że to "sidehoe" to był followup, ale Mia tak tego chyba nie odebrała
3
@Nicko Napoli to bierze
0
@Worny A później drugi sen Messi, Neymar i Suarez, a jednocześnie w pomocy Xavi, Iniesta i Busquets
0
@lionelmessigoat Niekoniecznie, możemy wygrać połowę, a później przegrać
2
@zenoowity Młody Lewus hattricka Realowi strzelał i prawie LM wygrał, do Suareza nie da się go porównać oczywiście, ale bardziej z chęci Polaka w FCB bym chciał :P
1
@MarcelNJ11 Kolega Internet Explorer? Będzie 5:2 jak coś dla Liverpoolu
6
@PatrychoO Lewusa bym odmłodził
1
@barcelonaLM Nie no żart zagłosowałem
0
@barcelonaLM Powinna być opcja "a c*uj Cię to obchodzi"
5
@Emhyr Luisa Suareza
0
@tomek8756 City, Napoli, PSG in that order
4
@Kaamilos87 Nie no po białych to bayern
6
@Benz Oglądam siti, ale tak nudne że wolę czytać ramble
0
@Cule1234 No jak topowe źródła potwierdziły to nie ma co wstawiać tych paziów raczej co kopiują
1
@Faro Może i nie dobrze, ale kie by ci zadupcył taką girą to byś na Spisu wylądował