1

@LS No musiałby być prze c*ujem żeby z takiego hajsu zrezygnować i przyjść sobie pykać w lidze Europy

0

@kondzix2115 Mocno hajpowana, mój kuzyn się tym jara w opór, ale mi jakoś taki klimat nie do końca pasuje, ale to ocena książki po okładce bo nie grałem. Cóż no odpal i sprawdź bo szkoda żeby gry za taką cenę sobie leżały

0

@Salchent Paradoksalnie to głównie dieta proszę pana, złożona z samych grzybów

0

@Pewex Myślałem że nie, ale w sumie po dłuższym zastanowieniu się to człowiek przeżył tak wkurłiające osoby jak Neymar, Suarez i Alba biegające jednocześnie po boisku że takiego Viniego może dałoby się polubić no i wtedy drażnił by bardziej Madryciaków, a nie Nas :P

7

Nawet sztuczna inteligencja postanowiła się dołączyć do zabawy w dopingowanie
https://zapodaj.net/18e97c5fc5830.jpg.html

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Emhyr Robertinho

1

@R10marquez Sport Corner na Krupówkach

0

@Borneo Nie tak niedawno bo w październiku, a Sabcia teraz miała konkretną formę, kto by się spodziewał że da dupy przed finałem :D

1

@wasacz Szacun Krecik

1

A co to się podziało, miała być zemsta na Sabalence :/

2

@adambijax Sam opłacam wszystko i ze strimów korzystam tylko w sytuacjach awaryjnych, ale nie możesz dziwić się ludziom że mają dość wykupywania subskrypcji u 10 różnych dostawców, gdzie z połowy tych oferowanych przez nich usług nawet nie skorzystasz. 55 złotych miesięcznie za oglądnięcie kilku meczów LE, bez możliwości wykupienia np jednego meczu za piątaka. Nie wspominając już o tym że Viaplay robi monopol i nie oferuje nawet jakości w 4k, to jest dopiero kradzież panie kolego, dociera to do Ciebie w ogóle jak nas robią w c*uja czy tak z natury po prostu lubisz być dymany i udawać że jest fajnie :P

1

@supraomnes1 Prawda, to ona Cię uderzyła głową w twoją pięść

2

@supraomnes1 Nie bij kobity tylko znowu

2

@Botanik Nie no madryciaki nie mogą mi mojej piłeczki podkraść

0

@kuz Idiota xD rozumiem że to "sidehoe" to był followup, ale Mia tak tego chyba nie odebrała

3

@Nicko Napoli to bierze

0

@Worny A później drugi sen Messi, Neymar i Suarez, a jednocześnie w pomocy Xavi, Iniesta i Busquets

0

@lionelmessigoat Niekoniecznie, możemy wygrać połowę, a później przegrać

2

@zenoowity Młody Lewus hattricka Realowi strzelał i prawie LM wygrał, do Suareza nie da się go porównać oczywiście, ale bardziej z chęci Polaka w FCB bym chciał :P

1

@MarcelNJ11 Kolega Internet Explorer? Będzie 5:2 jak coś dla Liverpoolu

6

@PatrychoO Lewusa bym odmłodził

1

@barcelonaLM Nie no żart zagłosowałem

0

@barcelonaLM Powinna być opcja "a c*uj Cię to obchodzi"

5

@Emhyr Luisa Suareza

0

@tomek8756 City, Napoli, PSG in that order

4

@Kaamilos87 Nie no po białych to bayern

6

@Benz Oglądam siti, ale tak nudne że wolę czytać ramble

0

@Cule1234 No jak topowe źródła potwierdziły to nie ma co wstawiać tych paziów raczej co kopiują

1

@Faro Może i nie dobrze, ale kie by ci zadupcył taką girą to byś na Spisu wylądował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?