0

@IronSanHybrid Co znaczy dużo szczęścia przy golach xD Jednego flopa zaliczył zarówno Alisson jak i Kurtuła. Grasz tak jak przeciwnik ci pozwoli, jakoś potrafił Liverpool z początku zagrać dobrze i strzelić dwe bramy, madryciaki włączyły wyższy bieg i Anglicy się obsrali ze swoim pressingiem. Nawet jak nie zagrali w rezultacie wybitnie to nazywanie tego gównem jest trochę ułomne

2

@Rust_Cohle Nie zdziw się jak przez 3 tygodnie nikt Ci na komentarze nie odpisze bo nie będzie ich widział

1

@IronSanHybrid Nie no Ajen wiem że kompleks madrytu, ale trzeba docenić czasem

1

@revolution33 Ja też, a później napisałeś komentarz

1

@takisobiektos Każda statystyka jest przekłamana jeśli opierasz się jedynie na niej

3

Pomyśleć że te paździerze angielskie wygrywały 2:0 xD

0

@TheNekro94 C*uje Liwerpurze oszukali mnie xD

0

Vinicjusz dostał banana

0

@TheNekro94 3:3 bedzie

0

@Gaz Dembele i Balde u nas są dobrzy na kontry, trza je tylko częściej wykorzystywać

1

@Comfortable_ Dobry mecz

0

@Kamiloza91 Nie zabijaj dobrze grają

1

Myślałem że chodzący ręcznik to tylko w South Park

2

@Rust_Cohle Coś tam umie ten chłopak

0

@culer_5306751 Przecież Camp Nou to piknik xD

1

@MesQueUnClub96 Można, wystarczy puścić kupon na remis

2

@Sulimo Zwisasz mi chłopie

2

@Bobo25 Panie mówisz jakbyś pierwszy raz mecze oglądał, przecież jak Lewus grał w Bayernie to co było

1

@wasacz Igus się skończył

2

Na te treningi Igi całkiem dużo ludzi przychodzi

0

@VegetaPolska Heh, wkrótce się pewnie o nich dowiemy chwilę po Tobie :P

2

2

1

@VegetaPolska Noc cóż gratulację, jednakże.. Teraz to dopiero się zaczną problemy xD

11

@IronSanHybrid Facetka w szkole tego nie nauczy, szanuję

3

@MesQueUnClub96 Czy to pani od Polaka zadała wam taką rozprawkę?

1

@Faro Jak Anglicy będą klękać do niego przecież

7

@bartas97 Nie no Kohel dostanie ignora na ryj jak tylko wleci ta ma.. maskotka drużyny Winicjusz

2

@Emhyr Salah potrzebuje gola żeby zrównać się z Drogbą w historii strzelców LM, może to będzie jakaś tam dodatkowa motywacja albo karniaczka mu dadzą. Chociaż karniaczek przeciwko Realowi to brzmi jak oksymoron

1

@Emhyr Też stawiam remis, ale Salah dzisiaj strzela i to bynajmniej nie focha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?