Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar Ale PSG nie ma piłkarzy z powodu kontuzji
5
@ChessInfo Wydaje mi się że to on sam się traktuje jak trędowatego musząc wypuszczać specjalnie comingouty do mediów o swoich upodobaniach seksualnych, normalnego człowieka gówno to obchodzi
0
@thorin
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Strzelił gola Szczęsnemu, ale w szatni czy na boisku?
3
@pt9 Też mi się mylą panowie czasem, może to bliźniaki co jeżdżą Audicami
0
@barcu$ Jeszcze rok temu było usprawiedliwienie ze względu na Lewusa, ale tak to kto to widzioł somsiadowi zachodniemu aroganckiemu kibicować
14
@Esteban_ Nawet dwie złote piłki plus złoty kijek
12
@IronSanHybrid I jeszcze tam z tyłu powinien być rów mariański
0
@chavez Piłeś nie pisz
3
@MesQueUnClub96 to on nie jest
0
@Mads I stwierdziłeś że to Visca Łebek jakiś i napiszesz ma bambli
0
@AduŚ07 Nie bądź naiwny kolego, takich putinów tam jest od grona i jedna śmierć za dużo nie zmieni
2
@Cotutajsiedzieje A Ty odbierasz
4
@Comentateiro Beacia z Podkarpacia
4
Araujo już nie top
1
@Transu96 Albo jak Ci kręconą frytkę dorzucą do zwykłych
1
@tristan87 Chłop chce wieść normalne i spokojne życie, no to się kurła zdecyduj Kuba czy chcesz być piłkarzem
0
@ToWinaSedziego Po takich dzikach nie trzeba myć mordy
14
@Dembouz1899 Bajern i Liwerpurz
11
@Bartas7VeB Beton odkrył niezniszczalną warstwę betonu, Ernesto top
3
@KrwawiaceoczyVEB Większość, ale nie taka zdecydowana, niektórzy majty już mieli mokre jak tylko plotki o Tuchelu się pojawiały
2
@RomanHoffer Też broniłem ogrodnika zawsze, jeszcze dało się zrozumieć jakąś rozsądną krytykę, ale to żałosne XaviOut przez niektórych powtarzane jak mantra to trochę beczka. Jak na czas, który Xavi u Nas spędził i "bankruckie" warunki z jakimi przyszło mu trenować kadrę to wykonuje fajną robotę, oby tylko tak dalej
0
@macio_944 Nasz bamblowe prawa fizyki wcale tak wiele się nie różnią czasem
0
Czy to był brat bliźniak naszego Balde? xD
1
Zajebiście 3 punkty na ciężkim wyjeździe i wirtualnie +11 nad Madryciakami
0
@barteq No ciekaw jestem ilu piłkarzy w praktyce by to strzeliło, gadać każden umi :P
0
Morales jaka kaleka xDD
0
@barteq Chyba żołądkowej gorzkiej
0
Setka to to nie była, ciężki kąt i brak swobody ze względu na obrońcę zaraz obok, tak czy inaczej szkoda
0
@Rust_Cohle Ziomek chciał go właśnie na dobrą drogę sprowadzić, jak można półtora miesiąca bez chlania przecie to grzech