Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na te treningi Igi całkiem dużo ludzi przychodzi
0
@VegetaPolska Heh, wkrótce się pewnie o nich dowiemy chwilę po Tobie :P
2
@thecreativepl Smutne
2
@!34RC3!_0N4 Nie
1
@VegetaPolska Noc cóż gratulację, jednakże.. Teraz to dopiero się zaczną problemy xD
11
@IronSanHybrid Facetka w szkole tego nie nauczy, szanuję
3
@MesQueUnClub96 Czy to pani od Polaka zadała wam taką rozprawkę?
1
@Faro Jak Anglicy będą klękać do niego przecież
7
@bartas97 Nie no Kohel dostanie ignora na ryj jak tylko wleci ta ma.. maskotka drużyny Winicjusz
2
@Emhyr Salah potrzebuje gola żeby zrównać się z Drogbą w historii strzelców LM, może to będzie jakaś tam dodatkowa motywacja albo karniaczka mu dadzą. Chociaż karniaczek przeciwko Realowi to brzmi jak oksymoron
1
@Emhyr Też stawiam remis, ale Salah dzisiaj strzela i to bynajmniej nie focha
10
@KichuBlaugrana
D) Źle się poczuła i musiała zostać w domu
0
@Gronek Ale ten Krzysztof ustalał tą dietę pewnie pod konkretną ilość kalorii i dla osób które w nią celują, a nie dla każdego :P
1
@Gronek Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody padawanie
0
@Gronek No spoko tylko jeden będzie chudł na tym optymalnie, a drugi się zagłodzi i skatuje organizm za małą liczbą kalorii, doinformuj się trochę o podstawach żywienia bo takie porady nie są bezpieczne
1
@Gronek Dietę się dobiera indywidualnie pod jednostkę, a nie jakieś pitolenie kopiuj wklej xD
2
@Rust_Cohle elemencior smacznie chrapie jeszcze, może godzina sądu będzie łaskawa
4
Ciekawostka:
Boty też umieją rapować, pierwsza zwrotka spoko, ale przy drugiej już się zestresował i zgubił rymy
https://zapodaj.net/e5ade5df47179.jpg.html
1
@Rust_Cohle
xD
To było mocne nawijke przyznam miałeś lepszą,
Lecz w rezultacie cipy stanowisz część większą
5
@Pawel13sz Ale czym wy się kurła przejmujecie,
i tak wszystkich putin zgniecie i zginiecie
3
@Rust_Cohle W dagrasso są dobre jakby je robili w niebie,
a co do kawałków to kawałek uja z Ciebie
0
@Bulbulator Placki ziemniaczane, cebula, ser pleśniowy. Natomiast wątróbka to gówno niesamowite i nigdy tego żreć nie bede
0
@LeoMessi1994 Mało tego wygląda jakby był upośledzony
https://zapodaj.net/dd3bc957121c3.jpg.html
3
@SteuerFreiMoney Warto jeszcze podkreślić profesjonalną grę aktorską
2
@Objectivo Ale wpisał na rambli, to znaczy że chce porozmawiać sobie z nami. Nie wyganiaj kitka
8
Komentarz usunięty
2
@Deviler Ale jak mam wybierać to schab
2
@MesQueUnClub_87 Średnio wysmażony z sezonowanej polędwicy z masełkiem i rozmarynem
0
@Pewex Nie no wizerunkowo byśmy zdziadzieli trochę przy tym płaczku, ale z drugiej strony nietykalność przez sędziów hmm.. no trza by usiąść na spokojnie
0
@El Plutoninho Kurde jakby to była prawda to bym wjechał za dwie stówy jak Hajto w wiadomo kogo