1

@bartas97 Klasyk jest w pucharze króla

0

@Lisek Czy ja wiem czy niezrozumiała? Pamiętajmy że Pedri kontuzja, po co uszczuplać pomoc

2

@Kamiloza91 Nowy na La bambli?

0

Zajebiście, akurat na odblokowanie :D

0

@wpwelement Panie kolego pistolet się panu zaciął i strzela aż się naboje skończą

0

Nie no z całą moją sympatią do Messiczka, ale nie możecie go ciągle tłumaczyć brakiem motywacji xD Nawet on czasem po prostu jest flopem

0

@wasacz No popatrz, czyli jednak martwimy się tylko o siebie :/

0

@zenoowity Nie napisałem nigdzie że nie chcę tylko wyjaśniłem Ci że jak najbardziej ma to wiele wspólnego z polityką, sam naucz czytać się ze zrozumieniem :P Ukraina to nie jest pępek świata.

0

@wasacz Ale wojna na Ukrainie to nie jedyna jaka się toczy na świecie, jest po prostu najbardziej medialna bo rozgrywa się w bardziej cywilizowanych państwach. Dlaczego Iga nie wspomni o Afganistanie, o Libanie, o wojnie w Jemenie, dalej Etiopia, zdajesz sobie sprawę że na całym świecie jest około 30 konfliktów zbrojnych?

2

@wasacz A niech se woła, mi się to już przejadło po prostu. Mogłaby dla odmiany wspomnieć o innych cierpiących na świecie, bo nie tylko Ukraina ma problemy

1

@zenoowity Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody padawanie. To nawoływanie do pomocy przekłada się później między innymi na Twoje podatki

7

@Rl9k1nG Guwniara zejmij się paletkami, a nie polityką

0

@Messiah10 Jak się je ostre w miarę często to potem takie KFC nie robi wrażenia

0

@kiper09 W Doha już grała, teraz będzie Dubaj

2

@Emhyr Tak od niechcenia ale może być

28

@Borry Sędzia dostanie 5 meczów zawieszenia za to że się spojrzał na viniego

5

@Emhyr Jakby gole cokolwiek znaczyły, ja na przykład oglądam dla żółtych kartek

0

@Colin94 Apap lewa kostka 17:30

1

@Kitek1640 pff kujon, ale przynajmniej nie te madryciaki ze sliterina

1

@Rust_Cohle Śpi żebyś mógł się odpalić i pójść za kraty

13

@wpwelement Uważam iż powinien nastąpić wyjątek dla kochanego rywala z białej części Madrytu, to takie przekomarzanki tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Medium Jestem z Ciebie dumny, mi początkiem kwietnia rok stuknie

6

@Luciano99 Ale mam kozacki pojazd, gratki dla @Bocheno1 bo sam składał

0

@Chucky @Krzysztof1987 Czyli zajebiste wszystko się zgadza :P

1

@Bezhistorii Z resztą nie tylko mordka gra rolę, nogi ma zajebiste :D

5

@Bezhistorii Powiedzmy sobie szczerze, Iga nie należy do tych ładniejszych

6

@bartekvisca Pier*oleniem farmazonów, przecież wystarczy spojrzeć na nick

0

@Graves Szejkofobie jeden

4

@cris2706 No akurat Martinez jest dzbanem co pokazał wielokrotnie więc nie dziwi wszechobecna beka z niego, mówię to jako gość co się cieszył ze zwycięstwa Argentyny. Ty za to zdaje się pucujesz mu fiflaka w kolejnym poście z rzędu

8

@PIWOSZ89 Piwosz nie pij już bo sie gibosz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?