Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Klasyk jest w pucharze króla
0
@Lisek Czy ja wiem czy niezrozumiała? Pamiętajmy że Pedri kontuzja, po co uszczuplać pomoc
2
@Kamiloza91 Nowy na La bambli?
0
Zajebiście, akurat na odblokowanie :D
0
@wpwelement Panie kolego pistolet się panu zaciął i strzela aż się naboje skończą
0
Nie no z całą moją sympatią do Messiczka, ale nie możecie go ciągle tłumaczyć brakiem motywacji xD Nawet on czasem po prostu jest flopem
0
@wasacz No popatrz, czyli jednak martwimy się tylko o siebie :/
0
@zenoowity Nie napisałem nigdzie że nie chcę tylko wyjaśniłem Ci że jak najbardziej ma to wiele wspólnego z polityką, sam naucz czytać się ze zrozumieniem :P Ukraina to nie jest pępek świata.
0
@wasacz Ale wojna na Ukrainie to nie jedyna jaka się toczy na świecie, jest po prostu najbardziej medialna bo rozgrywa się w bardziej cywilizowanych państwach. Dlaczego Iga nie wspomni o Afganistanie, o Libanie, o wojnie w Jemenie, dalej Etiopia, zdajesz sobie sprawę że na całym świecie jest około 30 konfliktów zbrojnych?
2
@wasacz A niech se woła, mi się to już przejadło po prostu. Mogłaby dla odmiany wspomnieć o innych cierpiących na świecie, bo nie tylko Ukraina ma problemy
1
@zenoowity Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody padawanie. To nawoływanie do pomocy przekłada się później między innymi na Twoje podatki
7
@Rl9k1nG Guwniara zejmij się paletkami, a nie polityką
0
@Messiah10 Jak się je ostre w miarę często to potem takie KFC nie robi wrażenia
0
@kiper09 W Doha już grała, teraz będzie Dubaj
2
@Emhyr Tak od niechcenia ale może być
28
@Borry Sędzia dostanie 5 meczów zawieszenia za to że się spojrzał na viniego
5
@Emhyr Jakby gole cokolwiek znaczyły, ja na przykład oglądam dla żółtych kartek
0
@Colin94 Apap lewa kostka 17:30
1
@Kitek1640 pff kujon, ale przynajmniej nie te madryciaki ze sliterina
1
@Rust_Cohle Śpi żebyś mógł się odpalić i pójść za kraty
13
@wpwelement Uważam iż powinien nastąpić wyjątek dla kochanego rywala z białej części Madrytu, to takie przekomarzanki tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Medium Jestem z Ciebie dumny, mi początkiem kwietnia rok stuknie
6
@Luciano99 Ale mam kozacki pojazd, gratki dla @Bocheno1 bo sam składał
0
@Chucky @Krzysztof1987 Czyli zajebiste wszystko się zgadza :P
1
@Bezhistorii Z resztą nie tylko mordka gra rolę, nogi ma zajebiste :D
5
@Bezhistorii Powiedzmy sobie szczerze, Iga nie należy do tych ładniejszych
6
@bartekvisca Pier*oleniem farmazonów, przecież wystarczy spojrzeć na nick
0
@Graves Szejkofobie jeden
4
@cris2706 No akurat Martinez jest dzbanem co pokazał wielokrotnie więc nie dziwi wszechobecna beka z niego, mówię to jako gość co się cieszył ze zwycięstwa Argentyny. Ty za to zdaje się pucujesz mu fiflaka w kolejnym poście z rzędu
8
@PIWOSZ89 Piwosz nie pij już bo sie gibosz