Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 Albo jak Ci kręconą frytkę dorzucą do zwykłych
1
@tristan87 Chłop chce wieść normalne i spokojne życie, no to się kurła zdecyduj Kuba czy chcesz być piłkarzem
0
@ToWinaSedziego Po takich dzikach nie trzeba myć mordy
14
@Dembouz1899 Bajern i Liwerpurz
11
@Bartas7VeB Beton odkrył niezniszczalną warstwę betonu, Ernesto top
3
@KrwawiaceoczyVEB Większość, ale nie taka zdecydowana, niektórzy majty już mieli mokre jak tylko plotki o Tuchelu się pojawiały
2
@RomanHoffer Też broniłem ogrodnika zawsze, jeszcze dało się zrozumieć jakąś rozsądną krytykę, ale to żałosne XaviOut przez niektórych powtarzane jak mantra to trochę beczka. Jak na czas, który Xavi u Nas spędził i "bankruckie" warunki z jakimi przyszło mu trenować kadrę to wykonuje fajną robotę, oby tylko tak dalej
0
@macio_944 Nasz bamblowe prawa fizyki wcale tak wiele się nie różnią czasem
0
Czy to był brat bliźniak naszego Balde? xD
1
Zajebiście 3 punkty na ciężkim wyjeździe i wirtualnie +11 nad Madryciakami
0
@barteq No ciekaw jestem ilu piłkarzy w praktyce by to strzeliło, gadać każden umi :P
0
Morales jaka kaleka xDD
0
@barteq Chyba żołądkowej gorzkiej
0
Setka to to nie była, ciężki kąt i brak swobody ze względu na obrońcę zaraz obok, tak czy inaczej szkoda
0
@Rust_Cohle Ziomek chciał go właśnie na dobrą drogę sprowadzić, jak można półtora miesiąca bez chlania przecie to grzech
2
@Bocheno1 Twojego szefa, który założył LucekStream i każe sobie płacić, jakość lepsza niż na strumyku polecam
2
@MesQueUnClub96 Tak, o dziwo nie sami złodzieje są na bambli
1
@Botanik
Czy Leroy Sane strzeli bramkę w meczach 1/8? Nie
1. RB Lipsk 1:2 Manchester City
2. Club Brugge 0:2 Benfica
3. Liverpool 1:1 Real Madryt
4. AC Milan 1:1 Tottenham
5. Eintracht Frankfurt 0:1 Napoli
6. Borussia Dortmund 2:1 Chelsea
7. Inter 2:1 FC Porto
8. PSG 0:1 Bayern Monachium
1
@Sau_Ron Horse
2
@wasacz Nareszcie coś ile można bez tenisa
14
@Emhyr W dyscyplinie nurkowania
2
@SteuerFreiMoney @siuuu
3
@PatrychoO Przestań spijać krew jednorożców bandyto
3
@Esteban_ Ja dopiero będę grał w marcu, ale już się wkręcam w klimat ^^ Szkoda że quidditcha nima
1
@El dominatore Oczywiście że kobiet nie jestem jakimś homo żeby spoconych chłopa oglądać
1
@Kgorecki2500 Borsuczki najlepsze, zaburzymy czasoprzestrzeń i będziemy gnębić ślizgonów
1
@TheNekro94 Chciałem się złożyć z Tobą na Viaplay, bo samemu średnio się uśmiecha tym złodziejom płacić za parę meczów Barcy :D
0
@Gibbon_FCB Ale chyba Ligę Legend kurła w domu przed pecetem
0
@masq A gdzie można sobie tak nocą pośmigać?
1
@Sulimo A light that never comes