7

@shahman Bóg zlitował się nad grzesznikiem

0

@BorzyKrzys Tam na 10 cepów jeden wejdzie i to na tyle że nikt nie poczuje

1

@Faro Od trzeciej części właśnie to takie mroczne fantasy jest, do horroru bym tego nie porównał chociaż dementorzy potrafią od*ebać straszny klimat, pamiętam jak za dzieciaka się ich bałem xD

1

@Faro Dwie pierwsze części są takie całkiem cukierkowe, familijne właśnie, później zaczyna się to co tygryski lubią najbardziej

0

@Kitek1640 Przenno żytni jasny

4

@PatrychoO Mi Pottermore kiedyś powiedział że jestem frajerem, znaczy się puhonem, więc albo trzeba się pogodzić z borsukami, albo zmienić charakter

0

@PatrychoO Żałosny żółw

3

@TheNekro94 LeviOsa nie LeviosAAA

5

@IronSanHybrid Djoković tak krzyczy tylko zamiast szlamy to szlemy

0

@IronSanHybrid Ale bynajmniej nie Winisjuszem?

1

@Mario96w @IronSanHybrid Dlatego Ty się dobrze zastanów Ajen

38

Ja tylko chciałem przypomnieć że wybranie Slytherinu to tak jak kibicowanie Realowi Madryt. Wyebane w kosmos ego, hiszpańska, królewska czystość krwi, a nie jakieś katalońskie szlamy

1

@IronSanHybrid Miałem poczekać jeszcze z pół roku, ale za miesiąc jak roboty będzie mniej to wlatuje nowa PS5 i Hogwart na start, dla fana uniwersum nie ma czegoś takiego jak cierpliwość

5

Abra kadabra czary mary, a ślizgoni to zwykłe pały

0

@macio_944 Nie no umówmy się Quiditch to powinna być podstawa, zwłaszcza że w starych Harry potterach było całkiem fajnie zrobione

1

@Toretto @Krychaaa10 Nie tylko Brozovicia, który sam w sobie był kluczowy, ale też Lukaku, oczywiście też uważam że mieliśmy gorzej

1

@Krychaaa10 Inter też wtedy nie miał akurat

4

@zmiana_plana Martwię się o kolegę @PIWOSZ89 czy mu ciepło w tej jaskini, chyba prądu tam nie mają bo już dawno nie czytałem codziennego XaviOut

2

@IronSanHybrid Nic dziwnego nawet się nie musiał nabiegać przy tak grającej Sevilli

0

1

@kiper09 I cyk zgłoszony za spoiler

1

@Walker Chłop co odświeża Ramble co sekundę przez całą dobę

0

@JordiAlbion Teraz wypowie życzenie żeby wskrzesić Stocha w formie żeby mieć konkurencję jakąś

0

@Emhyr Jak to nie, w dowodzie ma wpisane Renata Rączkowska

4

@Image Ciekawe jak to jest być użytkownikiem który stracił pokorę w lutym

46

Cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego realu madryt, to jest dobre podejście bo on jest w odwrocie

2

@Roobo Puść kupon na X2 w naszym meczu i będzie git

4

@Roobo I bardzo ci dobrze za stawianie takich głupich kuponów

0

@SLBenfica1904 Impreza zamknięta dla socios, ścianę płaczu sobie urządzają

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?