Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@shahman Bóg zlitował się nad grzesznikiem
0
@BorzyKrzys Tam na 10 cepów jeden wejdzie i to na tyle że nikt nie poczuje
1
@Faro Od trzeciej części właśnie to takie mroczne fantasy jest, do horroru bym tego nie porównał chociaż dementorzy potrafią od*ebać straszny klimat, pamiętam jak za dzieciaka się ich bałem xD
1
@Faro Dwie pierwsze części są takie całkiem cukierkowe, familijne właśnie, później zaczyna się to co tygryski lubią najbardziej
0
@Kitek1640 Przenno żytni jasny
4
@PatrychoO Mi Pottermore kiedyś powiedział że jestem frajerem, znaczy się puhonem, więc albo trzeba się pogodzić z borsukami, albo zmienić charakter
0
@PatrychoO Żałosny żółw
3
@TheNekro94 LeviOsa nie LeviosAAA
5
@IronSanHybrid Djoković tak krzyczy tylko zamiast szlamy to szlemy
0
@IronSanHybrid Ale bynajmniej nie Winisjuszem?
1
@Mario96w @IronSanHybrid Dlatego Ty się dobrze zastanów Ajen
38
Ja tylko chciałem przypomnieć że wybranie Slytherinu to tak jak kibicowanie Realowi Madryt. Wyebane w kosmos ego, hiszpańska, królewska czystość krwi, a nie jakieś katalońskie szlamy
1
@IronSanHybrid Miałem poczekać jeszcze z pół roku, ale za miesiąc jak roboty będzie mniej to wlatuje nowa PS5 i Hogwart na start, dla fana uniwersum nie ma czegoś takiego jak cierpliwość
5
Abra kadabra czary mary, a ślizgoni to zwykłe pały
0
@macio_944 Nie no umówmy się Quiditch to powinna być podstawa, zwłaszcza że w starych Harry potterach było całkiem fajnie zrobione
1
@Toretto @Krychaaa10 Nie tylko Brozovicia, który sam w sobie był kluczowy, ale też Lukaku, oczywiście też uważam że mieliśmy gorzej
1
@Krychaaa10 Inter też wtedy nie miał akurat
4
@zmiana_plana Martwię się o kolegę @PIWOSZ89 czy mu ciepło w tej jaskini, chyba prądu tam nie mają bo już dawno nie czytałem codziennego XaviOut
2
@IronSanHybrid Nic dziwnego nawet się nie musiał nabiegać przy tak grającej Sevilli
0
@wojtekwojtkowski999 2 0
1
@kiper09 I cyk zgłoszony za spoiler
1
@Walker Chłop co odświeża Ramble co sekundę przez całą dobę
0
@JordiAlbion Teraz wypowie życzenie żeby wskrzesić Stocha w formie żeby mieć konkurencję jakąś
0
@Emhyr Jak to nie, w dowodzie ma wpisane Renata Rączkowska
4
@Image Ciekawe jak to jest być użytkownikiem który stracił pokorę w lutym
46
Cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego realu madryt, to jest dobre podejście bo on jest w odwrocie
2
@Roobo Puść kupon na X2 w naszym meczu i będzie git
4
@Roobo I bardzo ci dobrze za stawianie takich głupich kuponów
0
@SLBenfica1904 Impreza zamknięta dla socios, ścianę płaczu sobie urządzają
2
Komentarz usunięty przez użytkownika