Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Ledwo popołudnie, a chłop już naje*any jak Messerschmitt
0
@Oskar28 Jednak nie, błąd redaktorów hah
0
No i zajebiście, dwumecz z Valverdem i prawdopodobnie klasyk w finale
0
W tych losowaniach CDR też jest jak w Lidze Mistrzów że przez pół godziny pierdzielą kocopoły czy zaraz zwolnią blokadę i losowanko?
0
Dawać Bilbao i klasyk w finale
1
@Sisitoro Medytacja ziomeczku i ćwiczenia relaksacyjne oparte na prawidłowym oddychaniu, wiem co mówię bo mi wiele pomogło, wpisz se na jutubie nawet "stres ćwiczenia oddechowe", a resztę sam ogarniesz
3
@Rl9k1nG https://zapodaj.net/a794d1ce2d8b9.jpg.html
2
@BorzyKrzys Jędrek spoko ziomek, będzie o nią dbał jak należy
1
@PatrykBarca Do plusów bym dorzucił że Benzema bez gola i Lewus wciąż z fajną przewaga w pichichi ^^
3
Ej to naprawdę może się wydarzyć
3
@Rust_Cohle To ja wyłączam żeby się wyrównało
0
@Encore Boniek powiedział coś mądrego, można umierać
0
Madrycioki uspokójcie te armaty bo człowiek zawału dostaje
2
@Medium "No spacerkiem jeszcze ku*wa łośle"
3
Winisjusz ty placku xDDD
1
Naczo jaki odklej
4
@VegetaPolska Mógłbyś wziąć sobie ten tytuł do serca
1
@Rust_Cohle Rozumiem, Upadek Królestwa miałeś też ogarnąć, na równi z Wikingami bym postawił tylko bardziej akcja w Anglii się dzieje
19
@Rust_Cohle Czemu nie chcesz oglądać najlepszych seriali jakie dotąd powstały?
8
@Kz1234 Sekundę szybszy, na następnych zawodach Cię pokonam
4
@Sulimo I jeszcze Albie potrafi piłką wykurłić, same zalety jak dla mnie
0
@DaPidejpi Dam herba bo niektórzy łyknęli
1
@ViscaBarca123 Od wszelakich kontuzji uchowaj go panie
0
@swiergol2 No i popatrz odpaliłeś się i zacząłeś wyzywać w nerwach, pomyśl sobie co musi czyć Nole który również słabo sobie radzi z nerwami, a mimo to spina dupsko i wygrywa wszystko, z tym że tenis wymaga większej kontroli nad emocjami niż pisanie postów na rambli, dlatego ja typa szanuję jakkolwiek by nie reagował na korcie. Jeszcze rozumiem jakby był bucem na trzeźwo bez nerwów, ale pokaż mi tenisistę który gra tyle lat i nie pierdolnął ani razu rakietą o ziemię ani nie przeklinał.
1
@Luciano99 Może liczy na zniżki na te gumki
1
@Rust_Cohle GM weź że daj FMSa +9 nie powiem nikomu
1
@swiergol2 Mówisz o bucowatości, a wyskakujesz z "nie zesraj się" xD
4
@Rust_Cohle Ale bym se poexpił na pustyni Yongbi i pos*ierdalał przed teleportującym się żółwiem
0
@Rhaan No a ja mógłbym Ci jego ilość stworzonych okazji kolegom przytoczyć którzy marnowali setki na potęgę, ale wtedy musiałbyś mi przyznać rację, a ego masz tak do*ebane że raczej to nie nastąpi xD
0
@Rhaan No najlepiej ograniczyć się do dwóch statystyk i chuj xD