1

@Wossi61FCB No bez Lewusa i Pedriego może być różnie to fakt, zobaczymy co nasi dzisiaj wykombinują

4

@macio_944 Jeszcze belka za nisko i wiatr za mocny i w ogóle wszystko do dupy

0

@Wossi61FCB Czemu najtrudniejszy? Girona jest średniakiem bez specjalnej formy, dwie kluczowe kontuzje obrońców, myślę że jak nie wdupimy znowu ze skutecznością to może się worek posypać

3

Survivalowy tip, jak sprawdzić datę kiedy nie ma się kalendarza? To proste, wystarczy wejść na ramble i jak widać narzekanie na belki czy wiatr to znaczy że jest sobotnie popołudnie

0

@msmsms No żeby taką siłę wygenerować to ta kluska musi wyć niestety

4

@DaPidejpi Złota piłka zobowiązuje, łysy jest jak robot od statystyk

1

@IronSanHybrid Nan bajnri dżas lajk mi

1

@Tomo1989 Żeby dogonić to trzebaby taki poziom utrzymywać cały sezon plus musiałaby Iga nie wrócić do swojej optymalnej formy

0

@michal26 Jak na zabiegi ludzie czekają po 5 lat i więcej czasem, tragedia jednym słowem

6

@fcbarcafan19 Niech ich chuj strzeli. Potem się dziwić że ludzie kradno

1

@TheNekro94 Zatem powodzonka życzę panie kolego

0

@TheNekro94 Przemyśl kolego te kilogramy bo w takim tempie to więcej tłuszczem się zalejesz niż to warte i niepotrzebne będziesz to redukował później nie wspominając już że im więcej body fat się ma tym wolniej mięsień się buduje, bo wrażliwość insulinowa cierpi. Kilogram max półtora miesięcznie czyli 300kcal na plusie, więcej się nie opłaca. Nawet największe chudzielce i amatorzy nie zbudują więcej niż 1.2 kilo mięśnia w miesiąc, a co dopiero jak się ma staż

8

@NeKenI Tym razem złota gała będzie Twoja, tak wiem nie zależy Ci na niej

1

@tomek8756 Ale ma płetwy xD Średniawka

1

@AbelKabel Młodych za bycie słabym wzorem do naśladowania

6

@AbelKabel Z ciekawości spytam czy w jego wieku nauczyłeś się już tej pokory, którą nam chciałeś dzisiaj przekazać? Słowo przepraszam kojarzy kolega może?

0

@AbelKabel W tym sęk właśnie kolego że mało kogo tu znamy dlatego nie wybiegam z pochopnymi wnioskami i jak słusznie zauważyłeś mój osąd był aluzją do twojej oceny kolegi ^^

22

@Janas11224 Czej Abel teraz zmienił narrację, musisz udowodnić że sam na nią zapracowałeś

3

@Colin94 Bez screena się nie obejdzie, to już nie te czasy na rambli że ci na słowo uwierzymy (napisane za pomocą S20 Ultra)

0

@AbelKabel Jedyne do czego doszedłeś sam to bycie aroganckim i zawistnym człowiekiem, mało tego czujesz się dumny z tego powodu, szkoda tylko że te dzieci będą miały tak kiepskawy autorytet :/

0

@AbelKabel Jak widać na załączonym obrazku nawet wirtualny forumowicz może się skompromitować, ciekaw jestem jak wyglądają twoje dyskusje w świecie rzeczywistym, to dopiero musi zabawnie wyglądać :D

0

1

@AbelKabel Dobrze by było gdybyś również wyciągnął wniosek z tej dyskusji i popracował trochę nad swoją bujną wyobraźnią, o ile używanie jej do prowadzenia dyskusji na forum prowadzi jedynie do kompromitacji Twojej osoby, tak widzę potencjał chociażby na pisanie wierszy, poetycki styl masz już opanowany nawet.

4

@Transu96 Chłop co sztangą na LO ciśnie

1

@cules100pro Żartuję byczku nawet herba dałem transowi

0

@cules100pro Będzie Goatem jak się Prawnie Obroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@cules100pro Tak, skrót PO to Posądzony O

2

@matirix20 Zwyczajna Audi wypożyczona do zrobienia zdjęcia, a chłop się chwali że to jego

2

@Emhyr A masz dowód że to jej samochód?

3

@Donnie_Darko Jedyną rzeczą jaką kolega Abel jeździ prawdopodobnie są narty i to też nie swoje bo podkradł córce, daruj koledze zazdrość czasem trzeba frustrację przelać na forum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?