Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean @Emhyr Tutaj jest całkiem długa seria na Anoeta gdzie mieliśmy spory problem, reszta rzeczywiście wygląda fajnie, ale nie można powiedzieć że zawsze było łatwo ^^
https://zapodaj.net/5ecaf73c72eac.jpg.html
0
@Emhyr Prehistoria? Sam użyłeś pierwszy określenia "zawsze" więc się zdecyduj o jakim okresie mówimy :P
2
@Emhyr To prześledź sobie mecze na Anoeta od 2010 i powiedz mi że zawsze tam mieliśmy łatwo xD
0
@Emhyr Ostatnie 2 lata w sumie fakt, ale wcześniej pamiętam zawsze były ciężary zwłaszcza na Anoeta, teraz Sociedad jest w formie i na pewno nie będzie łatwo z trzecią drużyną La ligi
7
@Emhyr Nie powiedział nigdy żaden kibic Barcy
0
@TheNekro94 Nie był to prawda, bukmacherzy dawali równe szanse
1
Hubi jesteś kozakiem
2
Metr przed kiblem
1
Haha blondas coraz bliżej domku brawo Hjubi
13
Komentarz usunięty
2
Lecgoł Hubi lecgoł
0
@barcelonaLM Ten remix jest piękny, stary ale piękny
0
Madryciaki twierdzą że ustawione losowanie, no i mają rację.. To też wojna kto kogo lepiej przupi, nawet w rozgrywkach o puchar swojego króla nie potrafią losowania ustawić hah cienkie bolki
1
@insp1re Po pierwszej bramce realu natychmiast wyłącz i nie włączaj
0
@Huck Na kafejce już typo płakał że puchar tymbarka
0
@hayek Nie było :P
0
@hayek Taka ciekawostka która może Ci się przydać, utrata i strata to synonim
0
@The Game 10 Taa ale pomoc to jednak filar drużyny, a oni nie dość że rzadko grają sami w sobie to w takim ustawieniu praktycznie nigdy podczas gdy przeciwnik ma wyrobione schematy, mógł Xavi inaczej te rotacje porobić imo
1
@The Game 10 Może dlatego że wystawiliśmy trzecioligową pomoc
0
@Faro A kogo mają wystawić na ciężkiego przeciwnika? Początkiem lutego mają łatwe mecze to porobią rotacje pewnie
2
Hit rambla podnieca się jakiś meczem towarzyskim żeby pocisnąć bekę z Ronaldo, dejcie jakieś dyskusje o szczepionkach czy coś bo to już nudne
2
@norbi77 Co tu się odpindoliło do jasnej cholery
2
@Sulimo Koko koko @CZARNOBYLSPOKO
1
@gaucho104 W tym sęk właśnie, że mamy tak samo ograniczoną wiedzę, ale ja nie wydaję pochopnych wyroków :P To że media nie podają Ci na tacy nazwisk nie znaczy że nasi skauci są na L4, przy takiej wymianie pokoleniowej jaka się nam obecnie udaje dałbym trochę kredytu zaufania dla zarządu, tymbardziej że mamy nieco problematyczne finanse
3
@Rust_Cohle Kohel jaki dziadek xD Najlepszego i dla syna też
0
@gaucho104 Ale skąd wiesz że nie szukamy żadnego zastępcy dla Lewego :D
21
@gaucho104 Gościu nie da się grać samymi młodziakami. Nie w tym rzecz żeby wymienić każdego na 20 latka, mamy drugi najmłodszy skład w lidze więc nie sraj żarem tyle
0
@Faro No gra, ale marnuje sporo setek i to pewnie wpłynęło na psychę, niech sięga po wszystkie możliwe opcje jeśli taka potrzeba
5
@Faro Wydaje mi się że branie psychologa to jakieś tabu, tymczasem większości ludzi w tym i piłkarzom przydadzą się takie sesje terapeutyczne
1
@Rothan1 Zdania ekspertów jak widzisz podzielone xD Generalnie to czasem trzeba mieć po prostu farta, ale z samego rana i późnym wieczorem największa pewność że nie będzie korków