Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Deviler Mieszkał kiedyś u mnie w pensjonacie i ograł mojego starego w bilard jak psa, można powedzieć że człowiek wielu talentów, chociaż mój stary nie jest żadnym wyznacznikiem xD
2
@wasacz Osaka i Radukanu najbardziej wkurłiające zawodniczki
3
@betonito Znajoma jest nauczycielką w szkole i coś wspominała że wuefisty szukają to jak znalazł
5
@LionelM95 Najgorsza praca domowa codzienna to wstawanie z łóżka
19
@HighestInTheRoom Nie dużo, ale za to nie dostaje pensji na czas
0
@Medium Nie strasz panie bo trzydziestka coraz bliżej
0
@VegetaPolska Miałeś iść na miasto, a nie filmy oglądać
4
@ObiwanKenobi Nic dziwnego że Ci się nie podoba Obiwan jak żeś jest już starym prychem i nie rozumiesz dzisiejszego świata
3
Komentarz usunięty
0
@ikar34 Przyjdź w niebieskiej kurtce żebym wiedział że to ty marcinku
0
@ikar34 Dobra nerwusku pora się ustawić, czekam przed budynkiem klubu Raków Częstochowa
0
@Colin94 No powiedziałbym że brakuje
0
@ikar34 To fajne te Twoje argumenty skoro prosisz o dostanie wpier*olu, w prawdziwym życiu też jesteś takim chojrakiem? Ktoś by Twoja kobietę chciał skrzywdzić to w ramach protestu dasz mu sobie mordę obić? xD Picza jesteś i tyle
0
@ikar34 To może ty bądź cwaniak i przejedź się do Barcelony powiedzieć Xaviemu w twarz jaki z niego amator, chyba że jesteś zwyczajną cipką.. Nie? Tak myślałem, przez neta każdy umie kozaczyć
3
@Antimadridista_WR Pisał że 22
1
@Comentateiro 23 grudnia
1
@Deviler To prawda
1
@Deviler Ale szczerze ma to sens, skoro sami Polscy piłkarze mogą grać to dlaczego szkoleniowcami można se obracać jak kurtyzaną, reprezentacja to reprezentacja
0
Nie no ciężko się do Xaviego dziś doczepić jak te placki strzelać nie umieją przy tylu okazjach xD
5
@Gwyn dzisiaj xD
0
Dawać już te karne
2
@ikar34 Właśnie się przyznałeś że lubisz być pyrany w tyłek
0
Ansu ty placku podaj
4
Barcelono co ty robisz
1
Dembele jak zwykle wyjaśnia la bambowych płaczków
1
@DawidekFCB Oglądam każdy mecz i znam Dembele jak własnego starego stąd dziwi mnie to psioczenie
3
O dzisiaj Dembus jest kozłem ofiarnym bambli
2
@Graves No już nie rób z Messiego takiej nieskazitelnej, czystej istoty. Jestem jego fanem od wielu lat, ale też miał swoje odpały czy to na boisku czy po za nim. Pamiętam jak piłkę w trybuny potrafił kopnąć z wkurłienia, nie raz też przepychanki niepotrzebne na kartkę i udawanie cnoty, akcja z burofaxem, nikt nie jest święty..
0
@wasacz Aaa to sprytne wariaciki. Btw czemu Cori nie gra u amerykańców?
1
Na kogo głosujecie? Ja 5 pkt dla szefuńcia Lucka co by mi zniżkę na opony letnie już szykował, 3 pkt dla łysego Denego za zasługi i punkcik dla Vegety na pocieszenie