5

@Deviler Mieszkał kiedyś u mnie w pensjonacie i ograł mojego starego w bilard jak psa, można powedzieć że człowiek wielu talentów, chociaż mój stary nie jest żadnym wyznacznikiem xD

2

@wasacz Osaka i Radukanu najbardziej wkurłiające zawodniczki

3

@betonito Znajoma jest nauczycielką w szkole i coś wspominała że wuefisty szukają to jak znalazł

5

@LionelM95 Najgorsza praca domowa codzienna to wstawanie z łóżka

19

@HighestInTheRoom Nie dużo, ale za to nie dostaje pensji na czas

0

@Medium Nie strasz panie bo trzydziestka coraz bliżej

0

@VegetaPolska Miałeś iść na miasto, a nie filmy oglądać

4

@ObiwanKenobi Nic dziwnego że Ci się nie podoba Obiwan jak żeś jest już starym prychem i nie rozumiesz dzisiejszego świata

3

Komentarz usunięty

0

@ikar34 Przyjdź w niebieskiej kurtce żebym wiedział że to ty marcinku

0

@ikar34 Dobra nerwusku pora się ustawić, czekam przed budynkiem klubu Raków Częstochowa

0

@Colin94 No powiedziałbym że brakuje

0

@ikar34 To fajne te Twoje argumenty skoro prosisz o dostanie wpier*olu, w prawdziwym życiu też jesteś takim chojrakiem? Ktoś by Twoja kobietę chciał skrzywdzić to w ramach protestu dasz mu sobie mordę obić? xD Picza jesteś i tyle

0

@ikar34 To może ty bądź cwaniak i przejedź się do Barcelony powiedzieć Xaviemu w twarz jaki z niego amator, chyba że jesteś zwyczajną cipką.. Nie? Tak myślałem, przez neta każdy umie kozaczyć

3

@Antimadridista_WR Pisał że 22

1

@Comentateiro 23 grudnia

1

@Deviler To prawda

1

@Deviler Ale szczerze ma to sens, skoro sami Polscy piłkarze mogą grać to dlaczego szkoleniowcami można se obracać jak kurtyzaną, reprezentacja to reprezentacja

0

Nie no ciężko się do Xaviego dziś doczepić jak te placki strzelać nie umieją przy tylu okazjach xD

5

@Gwyn dzisiaj xD

0

Dawać już te karne

2

@ikar34 Właśnie się przyznałeś że lubisz być pyrany w tyłek

0

Ansu ty placku podaj

4

Barcelono co ty robisz

1

Dembele jak zwykle wyjaśnia la bambowych płaczków

1

@DawidekFCB Oglądam każdy mecz i znam Dembele jak własnego starego stąd dziwi mnie to psioczenie

3

O dzisiaj Dembus jest kozłem ofiarnym bambli

2

@Graves No już nie rób z Messiego takiej nieskazitelnej, czystej istoty. Jestem jego fanem od wielu lat, ale też miał swoje odpały czy to na boisku czy po za nim. Pamiętam jak piłkę w trybuny potrafił kopnąć z wkurłienia, nie raz też przepychanki niepotrzebne na kartkę i udawanie cnoty, akcja z burofaxem, nikt nie jest święty..

0

@wasacz Aaa to sprytne wariaciki. Btw czemu Cori nie gra u amerykańców?

1

Na kogo głosujecie? Ja 5 pkt dla szefuńcia Lucka co by mi zniżkę na opony letnie już szykował, 3 pkt dla łysego Denego za zasługi i punkcik dla Vegety na pocieszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?