Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@klopx Wiesz co jest prze*ebane? Że ciągle to robimy
1
@Lionel_Messi10 Spróbuję żebyś wiedział, dzięki ^^
1
@Lionel_Messi10 Robiłem tym przepisem ze sto pizz i nigdy nie było lipy, coś musiałeś przekombinować :P
1
@Pawci023x
500g mąki typu 00 (specjalna do pizzy)
300ml wody
7g drożdży suchych albo 25g świeżych
Łyżka oliwy
Łyżka soli
Łyżka cukru
Jak robisz z drożdży świeżych to robisz wcześniej rozczyn ze składników zawartych w przepisie czyli drożdże, cukier i łyżeczka mąki do szklanki i zalewasz ciepłą wodą, odstawiasz na 10 minut, jak się spieniło całkiem dobrze to jest git. Resztę mieszasz wszystko i ugniatasz, im dłużej tym lepiej, ale co najmniej 10 minut. Ciasto odstawiasz do wyrośnięcia na jakieś 2 godziny w ciepłym miejscu, może być piekarnik nagrzany do 35 stopni wtedy nawet krócej, chodzi o to by ciasto podwoiło objętość. Resztę bierzesz dzielisz na pół i fomujesz placki, dodajesz na co masz ochotę, wdupiasz na blachę i do nagrzanego na 250 stopni pieca (grzanie góra i dół) na jakieś 10/12 minut, może być więcej lub krócej zależy od piekarnika i grubości pizzy, smacznego ^^
2
@Majkel34 W ogóle ten sport jest trupem xD
0
@karlu105 Ferran, Dembele czy Mbappe?
7
@Luciano99 Jedyne co tam się rozwija to ciąg alkoholowy @Bocheno1 i przyjaciół, o Tobie nie wspomnę bo wyżej wdrapać się nie da
5
@patrix211 Dej znać z ciekawości jak się to skończy :D
0
@Encore Dryblingi mu dał, widowiskowość > skuteczność
6
@Jakub1513 Jak nie spisałeś/nagrałeś tego nigdzie to c*uja zobaczysz, a nie kolegę i pieniądze
1
@Medium Ale żeś najsrał na Skłid Gejma
0
Neymar uruchamia prawo webstera
0
@pt9 Jeżdżę na obu i nie mam faworyta, zarówno jedno i drugie fajne, na pewno warto spróbować też na desce
0
@P33ck Wytłumaczysz co to za statystyka? Nie interesuję się kozłowaniem pomarańczy, ale to mnie zaciekawiło
0
@Faro Dlaczego boli Cię Parisanżerme?
0
@Graves W byciu młodszym
1
@Faro Takie małe sprostowanie, krytyk a hejter to dwie różne rzeczy
4
@Pawel13sz Bojan Krkić
2
@Krzychu1010 Jeszcze jest opcja żeby kobitkę zapłodnić, odpali się instynkt macierzyński i prawdopodobnie przestanie palić, kto wie może już na zawsze
2
@Krzychu1010 Obcięte paznokcie wsadź jej do peta między tytoń, jak wypali to na długo jej się obrzydzi
1
@Faro Warto też wspomnieć teksty za gówniaka które przetrwały do dziś, np. "twój stary/stara" abo "beka"
6
@Faro Ale żal, żal.pl normalnie
1
@Transu96 Biurkofobem to jest Kohel
2
@Antimadridista~ Transu się wycwanił, bo jak dostanie bana to znaczy że element jest transfobem, teraz jeszcze arabofobem.
2
@AllBundy To na tej stronie są artykuły?
0
@gumaz Z 14 godzin abo więcej, ale po takim czymś człowiek potrzebuje drugich tyle żeby się rozbudzić xD
6
@Janiama Granderud brzmi jak kanapka w KFC
11
@Kgorecki2500 A co ty kurła jakiś Herakles jesteś czy Polak rodak z krwi i kości
3
@marcin62 Oto Marcin, wyznacznik idealnego gustu, cesarz stylu i generał zajebistości, moje uszanowanie
33
@Lionel_Messi10 Erling kom tu Barsa