Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Pawci023x Ja, ale w wyobraźni tylko bo stawiałem na nich przed mundialem
3
@wojopancer Lapcio jest szefem kartelu
17
@PatrychoO Nie, założy maskę żółwia ninja i pójdzie mu wklepać kijem
0
@FcBarcelonaFanMSN Ale żeś pojechał teraz postem
2
@TheNekro94 Penalssi
1
@LS Idź muchy łapać
0
@aleksandrowielki No przy tylu kontuzjach co miał ciężko go nie zmarnować
1
@Cotutajsiedzieje Nie no 3 bardziej prawdopodobne
0
@tomek8756 Real Madryt vs Real Madryt, ależ to byłby finał
2
@Rust_Cohle Maciek przed kontuzją zjada Kakę, ewentualnie owoc kaki
6
@aleksandrowielki To był Asystent przez wielkie A, po za tym nie LM tylko calutki tryplet, osobiście nie nazwałbym go przereklamowanym
3
@Luciano99 Miło że nagrywacie specjalne pozdrowienia dla stałych klientów, do zobaczenia ponownie
0
@Miracle_aligner Nie tyle samemu co bez rozsądku, co roku jakaś banda debili wybiera się bez przygotowania na jakieś biegi na golasa na Śnieżkę czy gdzieś, a potem ratować trza. Na pewno warto zacząć sobie od zimnych kąpieli pod prysznicem
1
@Sysia11 "Bynajmniej" piszemy podkreślając przeczenie, tak się przyczepię tylko ^^
4
Komentarz usunięty
2
@Rust_Cohle Też fakt, on tylko Neymara lubi
9
@LewoSkrzydlowy11 Wyzywasz gościa który grzecznie wyraził swoją opinię od buców, a pochwalasz takie prostackie zachowanie, chyba trochę masz nie po kolei w głowie xD
1
@MarioVeB! Ciekawe kto Mac Allistera wyciągnie z Brajton
0
@Sulimo Z tym przeczyszczaniem to też uważaj nie można za często, bo pozbawiasz organizm naturalnej flory bakteryjnej z jelit. Szczerze mówiąc nie wiem czy zaleca się to robić podczas przeziębienia, tak ogółem chciałem napisać do tematu oczyszczenia, wiem że podczas choroby warto się wypocić czyli ta sauna co pisałem .
1
@Sulimo Jak chcesz się wyzbyć toksyn to weź se jakieś soki z ogórasów czy kapusty na przeczyszczenie zrób plus gorąca kąpiel, a najlepiej sauna (chodzi o spocenie się jak świnia), cebulę to lepiej wpierdzielać imo.
4
@Sulimo Czytałem opinie ludzi co to stosowali, w większości przypadków oczyszczenie z toksyn marginalne, a je*iąca pościel oraz prześcieradło nie wspominając już o stopach zdecydowanie nie warte zabiegu
1
@Encore Może mu chodziło o skrzydło szpitalne
3
@VegetaPolska Boję się tej trójki
0
@Transu96 Jajko było pierwsze, jakby było inaczej to by kura miała więcej lajków
2
@VegetaPolska Do Ciebie bardziej pasuje Ulong
5
@Rust_Cohle Nie psuj mi już dość zniszczonego CV ty transo i biurkofobie
2
@Luciano99 Znajdzie się robota jako ochroniarz? Po ostatnim nie do końca udanym występie nie wypłacili mi obiecanych milionów :/
0
@arasz1819 Mr Egg
5
@_catalan Messiemu się nie nudzi bicie rekordów
1
@Sulimo Tak, bo jak to przeczyta to się będzie musiał w grobie przewrócić, a tam ciasno jest niewygodnie