Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Draks[FCB] Fable
0
@tomek8756 Me neither oznacza "ja też nie" zatem używa się tylko jeśli ktoś używa przeczenia :P
1
@Janas11224 A to złodziej, szacun byku zajebiste autko
3
@Criss18Barca Faworyci xD Chyba faworki. Iga to bierze z paletkom w tyłku
0
@CriminalFCB Nie no gra bez spalonego to więcej lag by było niż jakichś składnych akcji, ale kiedyś tak grali w sumie
3
@SteuerFreiMoney Chyba nie rozumiesz w czym rzecz :D Nikt ci nie broni brać dziecko w góry, ale oprócz dziecka zabierz ze sobą mózg. Ten gościu akurat pchał się przy dwójce lawinowej podczas dużych opadów, to nie jest odpowiedzialność, pokrywa śnieżna musi mieć czas żeby się związać i ustabilizować
1
@Przemek2323 Co roku jest takich mongołów masa, albo bez sprzętu taki idzie, albo przy dużym i niestabilnym zagrożeniu lawinowym podczas opadów, najlepsi są typy co na morskie oko wchodzą przy grubości tafli dwóch centymetrów, można powtarzać w kółko w telewizji, na portalach internetowych, ale niektórzy mają wy*ebane w komunikaty turystyczne idą na pałę nawet nie wiedzą gdzie
1
@Transu96 Ja mam somdiada z Alzheimerem i codziennie mówię mu żeby mi odśnieżył chociaż raz to mu flache postawie, kto powiedział że tylko w grach można korzystać z bugów
0
@paweldunajecfcb Ty to trzeba póki czas przypomnieć Scaloniemu bo gorzej jak taktykę odrazu pod finał szykuje :O
3
@SteuerFreiMoney W dupach się poprzewracało od tego dobrobytu, chycił byś się za łopate xD
1
@FCB_dimiC Nie no inna sytuacja byczku, pensjonat mam i trza cały parking dla gości odśnieżać jeszcze u babeć trzeba jechać pomóc heh
5
Nie narzekajta ino łopatować xD Pambuk nam w czymś wynagrodzi, najlepiej w dzieciach utalentowanych w La masii
0
@Sau_Ron Ani mi tak nie godoj, Karakan bierze wszystko inaczej bojkotujemy tą imprezę
0
@Sau_Ron Żeś poszedł po łatwiźnie faworytów obstawił
1
@Arkon Portugalii
0
@4drian0Dopiero co wszedł przecież
1
Co go sklepał po mordzie żółw xD
2
Hurricane kozak
0
@Awtameok_Klana Szakira poznała Marokańczyka jakiegoś
3
Czułameniego pojebało to było mocne
0
@barcelonaLM Na co Messi: We don't talk about Bruno.
0
@Kgorecki2500 Eblelel mundo
3
@messi564 Pozwolę sobie włączyć tryb facetki od polskiego. Jestem związany z tą reprezentacjĄ, ale kibicuję dwóm ReprezentacjOM.
0
@klopx Maradona daje z nieba buffy które namaszczają graczy Albicelestes kokainą, stąd ta agresja wczoraj
3
@Encore @MESSIah16 To jesteście w takim razie rybimi ciotami xD
2
Lubi ktoś z Was rybne f(i)lety?
7
Pozdro dla typa który pisał że nudny mecz i woli sobie coś tam oglądać innego xD
1
Postawmy majątki na Holandię pomóżmy Argentynie awansować
2
Guwniak co na trybunach "fakju" xD
0
@Nazio87 Pierwszej lepszej jeszcze nie było w sumie xD