1

@Draks[FCB] Fable

0

@tomek8756 Me neither oznacza "ja też nie" zatem używa się tylko jeśli ktoś używa przeczenia :P

1

@Janas11224 A to złodziej, szacun byku zajebiste autko

3

@Criss18Barca Faworyci xD Chyba faworki. Iga to bierze z paletkom w tyłku

0

@CriminalFCB Nie no gra bez spalonego to więcej lag by było niż jakichś składnych akcji, ale kiedyś tak grali w sumie

3

@SteuerFreiMoney Chyba nie rozumiesz w czym rzecz :D Nikt ci nie broni brać dziecko w góry, ale oprócz dziecka zabierz ze sobą mózg. Ten gościu akurat pchał się przy dwójce lawinowej podczas dużych opadów, to nie jest odpowiedzialność, pokrywa śnieżna musi mieć czas żeby się związać i ustabilizować

1

@Przemek2323 Co roku jest takich mongołów masa, albo bez sprzętu taki idzie, albo przy dużym i niestabilnym zagrożeniu lawinowym podczas opadów, najlepsi są typy co na morskie oko wchodzą przy grubości tafli dwóch centymetrów, można powtarzać w kółko w telewizji, na portalach internetowych, ale niektórzy mają wy*ebane w komunikaty turystyczne idą na pałę nawet nie wiedzą gdzie

1

@Transu96 Ja mam somdiada z Alzheimerem i codziennie mówię mu żeby mi odśnieżył chociaż raz to mu flache postawie, kto powiedział że tylko w grach można korzystać z bugów

0

@paweldunajecfcb Ty to trzeba póki czas przypomnieć Scaloniemu bo gorzej jak taktykę odrazu pod finał szykuje :O

3

@SteuerFreiMoney W dupach się poprzewracało od tego dobrobytu, chycił byś się za łopate xD

1

@FCB_dimiC Nie no inna sytuacja byczku, pensjonat mam i trza cały parking dla gości odśnieżać jeszcze u babeć trzeba jechać pomóc heh

5

Nie narzekajta ino łopatować xD Pambuk nam w czymś wynagrodzi, najlepiej w dzieciach utalentowanych w La masii

0

@Sau_Ron Ani mi tak nie godoj, Karakan bierze wszystko inaczej bojkotujemy tą imprezę

0

@Sau_Ron Żeś poszedł po łatwiźnie faworytów obstawił

1

@Arkon Portugalii

0

@4drian0Dopiero co wszedł przecież

1

Co go sklepał po mordzie żółw xD

2

Hurricane kozak

0

@Awtameok_Klana Szakira poznała Marokańczyka jakiegoś

3

Czułameniego pojebało to było mocne

0

@barcelonaLM Na co Messi: We don't talk about Bruno.

0

@Kgorecki2500 Eblelel mundo

3

@messi564 Pozwolę sobie włączyć tryb facetki od polskiego. Jestem związany z tą reprezentacjĄ, ale kibicuję dwóm ReprezentacjOM.

0

@klopx Maradona daje z nieba buffy które namaszczają graczy Albicelestes kokainą, stąd ta agresja wczoraj

3

@Encore @MESSIah16 To jesteście w takim razie rybimi ciotami xD

2

Lubi ktoś z Was rybne f(i)lety?

7

Pozdro dla typa który pisał że nudny mecz i woli sobie coś tam oglądać innego xD

1

Postawmy majątki na Holandię pomóżmy Argentynie awansować

2

Guwniak co na trybunach "fakju" xD

0

@Nazio87 Pierwszej lepszej jeszcze nie było w sumie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?