0

MacAllister ma mordę jak Ferrari xD

2

@Bartula Argentyna tak rozkurłi że zdobędzie zarówno brąz, srebro jak i złoto

4

@Emhyr Dlatego Messi i Cristiano nie zasługują żeby być Goatami piłki nożnej, tylko Maradona i Pele ewentualnie Dembele

2

@IronSanHybrid Ale co do tego ma Clyde, to ona mu bije?

4

@tristan87 Borek chwali Messiego widziałem już wszystko

0

Dawać już tą Francję w finale na deser

1

@JimMorrisonFCB He? Chyba połowa Polski, rambla jest raczej za argentyną

3

@siuuu Z chęcią bym se zapisał ten numer ale nie będzie potrzebny, chyba że Modrić skorzysta z ekipą

4

@TheNekro94 Imo będzie dogrywka, ale obyś miał rację

2

@Rust_Cohle Heh kiedyś to były Kohele, teraz to za kratkami więcej siedzi niż herbów dostaje

0

@Cotutajsiedzieje Co tutaj się dzieje?

7

@gumaz Ja @masq bo wroga trzeba trzymać blisko, a chłop ze swoją antypatią do karłów się idealnie nada

0

@Destroyer_of_Worlds W grze jest jeszcze kilku, chociażby holender Danny Makkelie ma szansę, zobaczymy

0

@Kozinho. Głośniejszej ciszy już się nie da ustawić

0

@Emhyr Jak wybierać między wuefistami to dawać Luczo

1

@NaFazieHitman Ja wiem że milczenie jest złotem, ale wolę srebro oddawaj dźwięk złodzieju

0

Kupiłem sobie Hitmana na Xboxa i gra w ogóle nie wydaje żadnego dźwięku, ani mee ani bee, w innych grach dźwięk jest normalnie miał ktoś podobny problem?

0

@tristan87 Dobre pytanie panie kolego

0

@PaPo ??

0

Generalnie Marciniakowi raczej przypadnie sędziowanie meczu o trzecie miejsce, dlaczego? Otóż Ismael Elfath, który jest głównym rywalem Szymona jeśli chodzi o sędziowanie finału urodził się w Maroko, stąd też nie może być arbitrem w spotkaniu tej reprezentacji. Musiałoby Maroko przejść Francję i zagrać w finale za co trzymamy kciuki :P

3

@Donnie_Darko haha chłop ma 69 na wskaźniku baterii hahaha beka

3

@siuuu No i wszystkiego dobrego im życzę, podobnie jak @VegetaPolska i @AnnaMarianna

0

@Bogan Heh no właśnie, ciężko żeby na rambli uświadczyć pociski po Messim :P

34

@Bogan Tu nie trzeba być psychofanem Messiego, zobacz sobie co piszą grupki piłkarskie na fejsie po wygranej argentyny, a pamiętam co się działo jak wygrał Messi złotą piłkę xD To ile się jadu wylewa na nich przechodzi wszelkie pojęcia, najlepsze że większość tych komentarzy pochodzi od jakichś Julek i Grażyn co mecze oglądają raz na 4 lata xD Ostatnio zrobiłem parę screenów, oczywiście to tylko kropla w morzu
https://zapodaj.net/7ca65862a3d26.jpg.html
https://zapodaj.net/0e75bae58812f.jpg.html
https://zapodaj.net/3f83f006554f9.jpg.html

4

@IronSanHybrid U mnie też schaboszczak, ale w wersji z ziemniakami duszonymi i kapustą zasmażaną ^^

0

@Medium Marvel, Star Warsy, Bajki disnejowe i pixarowe, jeszcze masz wszystkie programy z National Geographic

1

@Draks[FCB] Fable

0

@tomek8756 Me neither oznacza "ja też nie" zatem używa się tylko jeśli ktoś używa przeczenia :P

1

@Janas11224 A to złodziej, szacun byku zajebiste autko

3

@Criss18Barca Faworyci xD Chyba faworki. Iga to bierze z paletkom w tyłku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?