Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MacAllister ma mordę jak Ferrari xD
2
@Bartula Argentyna tak rozkurłi że zdobędzie zarówno brąz, srebro jak i złoto
4
@Emhyr Dlatego Messi i Cristiano nie zasługują żeby być Goatami piłki nożnej, tylko Maradona i Pele ewentualnie Dembele
2
@IronSanHybrid Ale co do tego ma Clyde, to ona mu bije?
4
@tristan87 Borek chwali Messiego widziałem już wszystko
0
Dawać już tą Francję w finale na deser
1
@JimMorrisonFCB He? Chyba połowa Polski, rambla jest raczej za argentyną
3
@siuuu Z chęcią bym se zapisał ten numer ale nie będzie potrzebny, chyba że Modrić skorzysta z ekipą
4
@TheNekro94 Imo będzie dogrywka, ale obyś miał rację
2
@Rust_Cohle Heh kiedyś to były Kohele, teraz to za kratkami więcej siedzi niż herbów dostaje
0
@Cotutajsiedzieje Co tutaj się dzieje?
7
@gumaz Ja @masq bo wroga trzeba trzymać blisko, a chłop ze swoją antypatią do karłów się idealnie nada
0
@Destroyer_of_Worlds W grze jest jeszcze kilku, chociażby holender Danny Makkelie ma szansę, zobaczymy
0
@Kozinho. Głośniejszej ciszy już się nie da ustawić
0
@Emhyr Jak wybierać między wuefistami to dawać Luczo
1
@NaFazieHitman Ja wiem że milczenie jest złotem, ale wolę srebro oddawaj dźwięk złodzieju
0
Kupiłem sobie Hitmana na Xboxa i gra w ogóle nie wydaje żadnego dźwięku, ani mee ani bee, w innych grach dźwięk jest normalnie miał ktoś podobny problem?
0
@tristan87 Dobre pytanie panie kolego
0
@PaPo ??
0
Generalnie Marciniakowi raczej przypadnie sędziowanie meczu o trzecie miejsce, dlaczego? Otóż Ismael Elfath, który jest głównym rywalem Szymona jeśli chodzi o sędziowanie finału urodził się w Maroko, stąd też nie może być arbitrem w spotkaniu tej reprezentacji. Musiałoby Maroko przejść Francję i zagrać w finale za co trzymamy kciuki :P
3
@Donnie_Darko haha chłop ma 69 na wskaźniku baterii hahaha beka
3
@siuuu No i wszystkiego dobrego im życzę, podobnie jak @VegetaPolska i @AnnaMarianna
0
@Bogan Heh no właśnie, ciężko żeby na rambli uświadczyć pociski po Messim :P
34
@Bogan Tu nie trzeba być psychofanem Messiego, zobacz sobie co piszą grupki piłkarskie na fejsie po wygranej argentyny, a pamiętam co się działo jak wygrał Messi złotą piłkę xD To ile się jadu wylewa na nich przechodzi wszelkie pojęcia, najlepsze że większość tych komentarzy pochodzi od jakichś Julek i Grażyn co mecze oglądają raz na 4 lata xD Ostatnio zrobiłem parę screenów, oczywiście to tylko kropla w morzu
https://zapodaj.net/7ca65862a3d26.jpg.html
https://zapodaj.net/0e75bae58812f.jpg.html
https://zapodaj.net/3f83f006554f9.jpg.html
4
@IronSanHybrid U mnie też schaboszczak, ale w wersji z ziemniakami duszonymi i kapustą zasmażaną ^^
0
@Medium Marvel, Star Warsy, Bajki disnejowe i pixarowe, jeszcze masz wszystkie programy z National Geographic
1
@Draks[FCB] Fable
0
@tomek8756 Me neither oznacza "ja też nie" zatem używa się tylko jeśli ktoś używa przeczenia :P
1
@Janas11224 A to złodziej, szacun byku zajebiste autko
3
@Criss18Barca Faworyci xD Chyba faworki. Iga to bierze z paletkom w tyłku