0

Dopiero co włączyłem, czemu stadion gwiżdże na hiszpanców?

1

@cchesterr43 Heh nie tylko Ty. Ja już kończę gierkę prawie, ale miło się grało po długiej przerwie ^^
https://zapodaj.net/6c1800e67aa05.jpg.html

0

Komentarz usunięty

5

@KlonaZepan Odstaw ten klonazepan

0

@Kgorecki2500 Z dubbingiem anime? xD Mordo to traci cały klimat, wchodzisz na naruto.wbijam.pl i tam masz wszystkie odcinki z napisami

0

@Hawajczyk A ktoś jest niespokojny?

1

@Sau_Ron cosmetic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Cataloniec94 Dlatego nie chciał wyjawić o czym z nim gadał

3

@siuuu Terrorysta z Warszawy

0

@ronni37 No ze strony Francji

2

@Rhaan Nieee, niektórzy to by się zesrali jakby nie ponarzekali, damianki i inne bałwanki muszą gdzieś swoje żale wylać

3

@Peciak Przydałby się taki zmartwychwstany Krychowiak z formą z Sevilli

3

@Pawel13sz Mój kupon typuje remis, aczkolwiek rozum którym się nie kierowałem daje 3:0 dla bagietek

16

@ChampionLW To się umyj to Ci nikt śpiewać nie będzie

0

@ChampionLW No ja to najpierw muszę Khalidova zezłomować, a potem dostaję kontrakt na gali Lucka, więc się nie będę z tłuściochami bawił w boksy

1

Zaś ta kluska wygrała? To już nudne się robi, przydałoby się żeby ktoś go spizgał

0

@Vintee Bee Messi pokrzywdzony przez media oni lubio tylko tego nażelowanego ronaldo

1

@michal26 Argentyna z Portugalią w finale i Messi trafia z wolnego w ostatnich sekundach meczu na wagę zwycięstwa

2

Lałtaro jaki czub, jak można coś takiego zdupić

4

@okiemtypera_lucaxx95 Skończcie już z tymi wojenkami kurła ile można xD

2

@Sau_Ron permafrost

6

@FabianMrozek Trenerze pierwszy raz się z tobą zgadzam, leci herb

2

@zadafcb W czym przeważają xD W klepaniu w dłuż i w szerz to Setien też przeważał xD

3

Hehe pomarańczaki wyjaśniają ramble po raz drugi

0

@Ojciec5tkidzieci Wszystkiego najlepszego Janne Ahonen

8

@parpe Tyś chyba antyfutbolu Czesława nie widział że pierdzielisz takie kocopoły, Holandia przynajmniej sytuacje bramkowe tworzy

2

Tyle z waszej ameryczki bedzie

2

Co Wy się tak nad tym USA spuszczacie, vamos de Jongi wysłać jankesuf do siebie

0

@konajoncek USA nie gra z Argentyną, przynajmniej jeszcze nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?