Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero co włączyłem, czemu stadion gwiżdże na hiszpanców?
1
@cchesterr43 Heh nie tylko Ty. Ja już kończę gierkę prawie, ale miło się grało po długiej przerwie ^^
https://zapodaj.net/6c1800e67aa05.jpg.html
0
Komentarz usunięty
5
@KlonaZepan Odstaw ten klonazepan
0
@Kgorecki2500 Z dubbingiem anime? xD Mordo to traci cały klimat, wchodzisz na naruto.wbijam.pl i tam masz wszystkie odcinki z napisami
0
@Hawajczyk A ktoś jest niespokojny?
1
@Sau_Ron cosmetic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Cataloniec94 Dlatego nie chciał wyjawić o czym z nim gadał
3
@siuuu Terrorysta z Warszawy
0
@ronni37 No ze strony Francji
2
@Rhaan Nieee, niektórzy to by się zesrali jakby nie ponarzekali, damianki i inne bałwanki muszą gdzieś swoje żale wylać
3
@Peciak Przydałby się taki zmartwychwstany Krychowiak z formą z Sevilli
3
@Pawel13sz Mój kupon typuje remis, aczkolwiek rozum którym się nie kierowałem daje 3:0 dla bagietek
16
@ChampionLW To się umyj to Ci nikt śpiewać nie będzie
0
@ChampionLW No ja to najpierw muszę Khalidova zezłomować, a potem dostaję kontrakt na gali Lucka, więc się nie będę z tłuściochami bawił w boksy
1
Zaś ta kluska wygrała? To już nudne się robi, przydałoby się żeby ktoś go spizgał
0
@Vintee Bee Messi pokrzywdzony przez media oni lubio tylko tego nażelowanego ronaldo
1
@michal26 Argentyna z Portugalią w finale i Messi trafia z wolnego w ostatnich sekundach meczu na wagę zwycięstwa
2
Lałtaro jaki czub, jak można coś takiego zdupić
4
@okiemtypera_lucaxx95 Skończcie już z tymi wojenkami kurła ile można xD
2
@Sau_Ron permafrost
6
@FabianMrozek Trenerze pierwszy raz się z tobą zgadzam, leci herb
2
@zadafcb W czym przeważają xD W klepaniu w dłuż i w szerz to Setien też przeważał xD
3
Hehe pomarańczaki wyjaśniają ramble po raz drugi
0
@Ojciec5tkidzieci Wszystkiego najlepszego Janne Ahonen
8
@parpe Tyś chyba antyfutbolu Czesława nie widział że pierdzielisz takie kocopoły, Holandia przynajmniej sytuacje bramkowe tworzy
2
Tyle z waszej ameryczki bedzie
2
Co Wy się tak nad tym USA spuszczacie, vamos de Jongi wysłać jankesuf do siebie
0
@konajoncek USA nie gra z Argentyną, przynajmniej jeszcze nie