0

@MarioVeB! Krystianus się skończył?

1

@MRSCHRONIC Haha ale żeś musiał paznokcie gryźć

4

Kristiano na dobitkę zaraz się dowie prawdy xD

8

Ale upośledzona podcinka lol

0

0

@DonAndresFCB Zgodzę się byczku, Lewy jednak lepsza kariera, ale prime Suareza definiuje dziewiątkę kompletną

0

@MESSIah16 Ja też nie ^^

2

Wchodzi najlepsza dziewiątka w historii

2

Ale wymiany teraz idą, jak w tenisie xD

40

Śmiejemy się z Ronaldo więc mamy kompleksy, czego nie rozumiecie

0

Cristiano jest zajebiście kreatywnym zawodnikiem, najpierw asystę prawie zaliczył zagrywając cycem, teraz bramę strzela włosami, strach pomyśleć co by było gdyby użył... palca

0

@Cule1234 Może jak się uda to Czesław wsadzi Scaloniemu palec w oko

1

@don'T.R.I.P.e Klimatycznie też jest spoko, pora roku ciekawa, mimo że o wczesnych godzinach lecą mecze to czuć wieczór, dużo beki było z tymi Hindusami itp. Szkoda oczywiście tych wszystkich kontrowersji, ale idealnie być nie będzie

6

Mówta co chcecie, ale mnie się ten mundial podoba

0

@barcelonaLM Szo szo szopi szopi szopi

2

@MesQueUnClub96 Jak trafimy na Francję w 1/8 może być ciężko, ale człowiek nie takie rzeczy widział i mundial raz na 4 lata to wszelka naiwność usprawiedliwiona :P

18

Dobra dawać tego Ronaldo bo ciśnięcie po vinim się przejadło

1

@MesQueUnClub96 A pamiętasz jak mieliśmy w drużynie Neymara, Suareza i Albę jednocześnie? :P

1

@_Niko_ To niezły rasizm

0

@ptrx Blisko no xD

0

@AmigoBlancos Chłop jest wyjątkowy xD

0

@AmigoBlancos Dziwisz się? Symulki, wieczne pretensje, jeszcze płacz o wyimaginowany rasizm, dodaj mieszankę że gra w klubie rywala i masz idealnego kozła ofiarnego na rambli, sam lubię z niego czasem pocisnąć nie próbuj tu studzić ludzi bo to nic nie da :P

0

@Herato Dla mnie jest okej

0

@michaleu To jeszcze tylko zmądrzejesz kiedyś że w ogóle nie warto obstawiać :P

5

No Ferran, za taką grę nie podziabiesz sobie zbyt prędko

0

@Pitinho No niezły fart

1

Ferran jesteś piękny xD

0

@tomek8756 Ciekawe ile chłopa poszło sprawdzić żeby się dowiedzieć że nie swoje, a ja skąd wiem? Bredzę

1

@tomek8756 No lipa trochę, eliminacje już nie będą takie emocjonujące, ale za to więcej ciekawych drużyn na Mundialu, np teraz dostały by się jeszcze pewnie Włochy, Norwegia, Czechy, Szwecja, Ukraina, Grecja, Turcja itd. no zobaczymy jak to będzie

4

@J4no Nie rozumiem pytania, to można nie spędzać na niej czasu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?