Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rl9k1nG Tylne ławki najlepsze, syp tą tabake Robert
1
@draxidox Atak na Ciągnikplatte
1
@Bykunn A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
1
@fart Nie taka zwykła, łajza co prawda ale nie zwykła
4
@Luciano99 Rewolwer dał żebyś pograł se w rosyjską ruletkę, zawsze więcej flachonów zostanie dla staruszka
0
@MarioVeB! Powalczyć pewnie tak, ale skończą na trzecim
2
@tomek8756 Czakalaka nie przelogowałeś się
7
@Rl9k1nG On często pisze z sensem, szkoda że tylko pisze populista jeden
1
@draxidox Nie no Dzikiego z Najmanem stawiać szanujmy się :/
1
@siuuu Oznaczyłbyś, a nie się mają ludzie domyślać
0
@yoodash Podrośnij trochę i powinieneś dać radę, mój kuzyn w wieku 13 lat zrobił
1
@Bartula Kolega myśli chyba że mamy jakąś moc sprawczą i dzięki naszej powadze sytuacja się ustabilizuje
1
@Jonyx Zakazać w ogóle śmiechu, bo każden temat do żartów może w pewien sposób urazić przypadkowe osoby.
0
@IronSanHybrid Odklejka najlepsze
5
@MesQueUnClub_87 Ducha też przykryję co by mu zimno nie było
0
@Kuczek Nie dawaj im tyle kawy i myj colgejtem codziennie dwa razy
8
@Comentateiro Taktyka Ancelottiego - spłakać się o sędziego
2
@msmsms We don't talk about Bruno
2
@FabianMrozek Asystent z Preston w końcu mówi z sensem
1
@Sau_Ron Ja już przestałem grać, ale miło że wciąż w Topce ^^
2
@czosnekfcb Bzura, jakby się kierował Ramblą to by go Arsenal właśnie gonił razem z City
0
Kto gorszy Verstappen czy Ronaldo?
0
O której Heroic z Ruskami grają?
2
@ranger3120 Heroic wygrywa, Stavn z euforii rzuca się w publikę, ale uderza mordą o glebę ponieważ nie miał go kto złapać bo nikt nie przyszedł
3
@Janas11224 Dobrze gada, pewno jeszcze szatana ma wytatułowanego diabła jakiegoś i się dziwi skąd choroba później
3
@Nano22 Detoks obowiązkowo.. A przy okazji, Nano do grudnia max, dawać tego Tuchela
4
@HighestInTheRoom Jaka publika, przyjdzie ktoś? :P Chociaż gra Brazylia ze Szwecją to może zostaną na finał
3
Brawo Europa !!!!!! Gdzie herby czy tu same brazylijczyki są?
0
Co tam brazyliany, skąd to zwątpienie
0
@BartqRKO Zwłaszcza że oni c*uja słyszą w tych słuchawkach z publiki xD