4

@Rl9k1nG Tylne ławki najlepsze, syp tą tabake Robert

1

@draxidox Atak na Ciągnikplatte

1

@Bykunn A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści

1

@fart Nie taka zwykła, łajza co prawda ale nie zwykła

4

@Luciano99 Rewolwer dał żebyś pograł se w rosyjską ruletkę, zawsze więcej flachonów zostanie dla staruszka

0

@MarioVeB! Powalczyć pewnie tak, ale skończą na trzecim

2

@tomek8756 Czakalaka nie przelogowałeś się

7

@Rl9k1nG On często pisze z sensem, szkoda że tylko pisze populista jeden

1

@draxidox Nie no Dzikiego z Najmanem stawiać szanujmy się :/

1

@siuuu Oznaczyłbyś, a nie się mają ludzie domyślać

0

@yoodash Podrośnij trochę i powinieneś dać radę, mój kuzyn w wieku 13 lat zrobił

1

@Bartula Kolega myśli chyba że mamy jakąś moc sprawczą i dzięki naszej powadze sytuacja się ustabilizuje

1

@Jonyx Zakazać w ogóle śmiechu, bo każden temat do żartów może w pewien sposób urazić przypadkowe osoby.

0

@IronSanHybrid Odklejka najlepsze

5

@MesQueUnClub_87 Ducha też przykryję co by mu zimno nie było

0

@Kuczek Nie dawaj im tyle kawy i myj colgejtem codziennie dwa razy

8

@Comentateiro Taktyka Ancelottiego - spłakać się o sędziego

2

@msmsms We don't talk about Bruno

2

@FabianMrozek Asystent z Preston w końcu mówi z sensem

1

@Sau_Ron Ja już przestałem grać, ale miło że wciąż w Topce ^^

2

@czosnekfcb Bzura, jakby się kierował Ramblą to by go Arsenal właśnie gonił razem z City

0

Kto gorszy Verstappen czy Ronaldo?

0

O której Heroic z Ruskami grają?

2

@ranger3120 Heroic wygrywa, Stavn z euforii rzuca się w publikę, ale uderza mordą o glebę ponieważ nie miał go kto złapać bo nikt nie przyszedł

3

@Janas11224 Dobrze gada, pewno jeszcze szatana ma wytatułowanego diabła jakiegoś i się dziwi skąd choroba później

3

@Nano22 Detoks obowiązkowo.. A przy okazji, Nano do grudnia max, dawać tego Tuchela

4

@HighestInTheRoom Jaka publika, przyjdzie ktoś? :P Chociaż gra Brazylia ze Szwecją to może zostaną na finał

3

Brawo Europa !!!!!! Gdzie herby czy tu same brazylijczyki są?

0

Co tam brazyliany, skąd to zwątpienie

0

@BartqRKO Zwłaszcza że oni c*uja słyszą w tych słuchawkach z publiki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?