4

@HighestInTheRoom Jaka publika, przyjdzie ktoś? :P Chociaż gra Brazylia ze Szwecją to może zostaną na finał

3

Brawo Europa !!!!!! Gdzie herby czy tu same brazylijczyki są?

0

Co tam brazyliany, skąd to zwątpienie

0

@BartqRKO Zwłaszcza że oni c*uja słyszą w tych słuchawkach z publiki xD

0

@PawkoFCB W LoLu to samo, jak nie masz swojej drużyny to więcej się nasłuchasz co robiła twoja matka niż pograsz po ludzku

1

@ptrx I konferencji wiadomo kogo

2

Aż by se człowiek pograł w CSa, kuurła grało się kiedyś w 1.6 i turnieje w szkole na informie robiło :D

1

No i fajnie jeszcze se pooglądamy mecza

1

Dobrze kończcie to teraz !!!!

1

@ptrx Ja dokładnie tak samo

3

Ale mecz o panowie

1

Furia walczy ile może, ale wstyd będzie jak Duńczycy to jeszcze wdupią xD

0

Haha co zgwałcił czterech naraz

0

@Miracle_aligner Dlatego że "Mniejsze zło" jest najlepsze Stregoborze

0

@FcPortoFan1999 Będzie 2-1

0

Jak się czas skończy to kto wygrywa rundę?

0

@HighestInTheRoom Za mateczkę Rosję

0

@FcPortoFan1999 Ich już ta dzicz na trybunach wspiera

0

@HighestInTheRoom A Ty co Europy nie wspierasz? Wstydziłbyś się

0

Ale runda teraz, brawo Duńczycy, gwałcić tych vinisjuszy

3

@tomek8756 Spytaj za ile w żopu a za ile w paszczu

3

@tomek8756 Ja czekałem na taki post żeby móc dać taki komentarz

5

@tomek8756 Ale 100 lat się życzy w przenośni żeby ktoś żył jeszcze 100 lat, a nie do momentu osiągnięcia 100, tak jestem panem marudą

0

@Rewolucja123 Kiedy finał? Półfinałów raczej nie dam rady obejrzeć jak są wieczorem dziś

0

Na czym wy tych gówniarzy z klawiaturą oglądacie, na tłiczu?

1

@barcelonaLM Od góry, od lewej do prawej:
del Potro, Djokovic, Murray, Verdasco, Davidenko, Söderling, Federer, Nadal

0

@reloaded To ja się dołączę, w imię szczytnych celów

2

@Rust_Cohle Bjorna na początku dało się lubieć, później się zrobił taki z*ebany trochę, kojarzył mi się z typowym narodowcem Bóg honor ojczyzna xD Ivar spoko, choć był c*ujkiem to miał coś w sobie. Najlepsza postać imo to król Egbert :P

1

@siuuu Najlepsze są z dzianisańskim oscypem z firmy Pęk S.A.

3

@MesQueUnClub96 Tenisista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?