Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HighestInTheRoom Jaka publika, przyjdzie ktoś? :P Chociaż gra Brazylia ze Szwecją to może zostaną na finał
3
Brawo Europa !!!!!! Gdzie herby czy tu same brazylijczyki są?
0
Co tam brazyliany, skąd to zwątpienie
0
@BartqRKO Zwłaszcza że oni c*uja słyszą w tych słuchawkach z publiki xD
0
@PawkoFCB W LoLu to samo, jak nie masz swojej drużyny to więcej się nasłuchasz co robiła twoja matka niż pograsz po ludzku
1
@ptrx I konferencji wiadomo kogo
2
Aż by se człowiek pograł w CSa, kuurła grało się kiedyś w 1.6 i turnieje w szkole na informie robiło :D
1
No i fajnie jeszcze se pooglądamy mecza
1
Dobrze kończcie to teraz !!!!
1
@ptrx Ja dokładnie tak samo
3
Ale mecz o panowie
1
Furia walczy ile może, ale wstyd będzie jak Duńczycy to jeszcze wdupią xD
0
Haha co zgwałcił czterech naraz
0
@Miracle_aligner Dlatego że "Mniejsze zło" jest najlepsze Stregoborze
0
@FcPortoFan1999 Będzie 2-1
0
Jak się czas skończy to kto wygrywa rundę?
0
@HighestInTheRoom Za mateczkę Rosję
0
@FcPortoFan1999 Ich już ta dzicz na trybunach wspiera
0
@HighestInTheRoom A Ty co Europy nie wspierasz? Wstydziłbyś się
0
Ale runda teraz, brawo Duńczycy, gwałcić tych vinisjuszy
3
@tomek8756 Spytaj za ile w żopu a za ile w paszczu
3
@tomek8756 Ja czekałem na taki post żeby móc dać taki komentarz
5
@tomek8756 Ale 100 lat się życzy w przenośni żeby ktoś żył jeszcze 100 lat, a nie do momentu osiągnięcia 100, tak jestem panem marudą
0
@Rewolucja123 Kiedy finał? Półfinałów raczej nie dam rady obejrzeć jak są wieczorem dziś
0
Na czym wy tych gówniarzy z klawiaturą oglądacie, na tłiczu?
1
@barcelonaLM Od góry, od lewej do prawej:
del Potro, Djokovic, Murray, Verdasco, Davidenko, Söderling, Federer, Nadal
0
@reloaded To ja się dołączę, w imię szczytnych celów
2
@Rust_Cohle Bjorna na początku dało się lubieć, później się zrobił taki z*ebany trochę, kojarzył mi się z typowym narodowcem Bóg honor ojczyzna xD Ivar spoko, choć był c*ujkiem to miał coś w sobie. Najlepsza postać imo to król Egbert :P
1
@siuuu Najlepsze są z dzianisańskim oscypem z firmy Pęk S.A.
3
@MesQueUnClub96 Tenisista