Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom A Ty co Europy nie wspierasz? Wstydziłbyś się
0
Ale runda teraz, brawo Duńczycy, gwałcić tych vinisjuszy
3
@tomek8756 Spytaj za ile w żopu a za ile w paszczu
3
@tomek8756 Ja czekałem na taki post żeby móc dać taki komentarz
5
@tomek8756 Ale 100 lat się życzy w przenośni żeby ktoś żył jeszcze 100 lat, a nie do momentu osiągnięcia 100, tak jestem panem marudą
0
@Rewolucja123 Kiedy finał? Półfinałów raczej nie dam rady obejrzeć jak są wieczorem dziś
0
Na czym wy tych gówniarzy z klawiaturą oglądacie, na tłiczu?
1
@barcelonaLM Od góry, od lewej do prawej:
del Potro, Djokovic, Murray, Verdasco, Davidenko, Söderling, Federer, Nadal
0
@reloaded To ja się dołączę, w imię szczytnych celów
2
@Rust_Cohle Bjorna na początku dało się lubieć, później się zrobił taki z*ebany trochę, kojarzył mi się z typowym narodowcem Bóg honor ojczyzna xD Ivar spoko, choć był c*ujkiem to miał coś w sobie. Najlepsza postać imo to król Egbert :P
1
@siuuu Najlepsze są z dzianisańskim oscypem z firmy Pęk S.A.
3
@MesQueUnClub96 Tenisista
1
@Sulimo Oo to ze Snejpem dobre
3
@Sulimo Ciekawe czy panienki z Sącza zeszły by z boiska jakby jednak trafili te karne. Jakby odwrócić sytuację to pewnie okrzyki tych patusów nie miałyby aż takiego znaczenia, bo cieszyliby się z wygranej :P Słaba psycha i tyle. Alves potrafił zjeść banana którego mu debile rzuciły, to jest charakter, a nie jakieś złażenie z boiska jak dzidzi w podstawówce bo ktoś Cię obraził
0
@Sulimo Co Ty gadasz ziomuś, na idiotów to wyszły te panienki co się obraziły schodząc do szatni bo jakieś łebki ich od małp wyzywały, w głowach już się poprzewracało niektórym xD
0
@MesQueUnClub_87 Trochę ignoranckie pytanie kolego nie uważasz? On sam może wytwarzać ten towar, a Ty go obrażasz
17
@Kgorecki2500 Trza w klasyku ich zniszczyć nie ma innej opcji
44
@AmigoBlancos Dzięki że nam to przypomniałeś
0
@lukaszbrk Cud to byłby jakby Kamerun wygrał Mundial, nie rób z Meksyku jakiejś drużyny nie do przejścia
3
Cadiz nie zasłużyło żeby nosić koszulki reprezentacji Brazylii
2
@kulek22 Oblak dobry, ale nachapał się tych trofeów głównie dzięki defensywnemu stylowi Cholo, Stegen zasłużył chociaż na jedno
0
Ter Stegen jeszcze nie miał trofeo Zamora ?
0
O wchodzi Pedri
10
Tibo jest pięknym ręcznikiem w tym sezonie xD
2
@norbi77 Myślę że na siłę próbujesz zrobić z niego madryciaka i czepiasz się wymyślnych szczegółów, wielokrotnie słyszałem jak chwalił Barcę czy ją krytykował i to samo z Madrytem, nie róbta z igieł wideł
11
Tomek właśnie stwierdził że nie oglądamy dziś porywającej wersji Madrytu, ale kompleksiarze i tak będą słyszeć że krytykuje tylko Barcę i chwali białych xD
0
Zajebista kontra xD Wypierdzielać paździerze z tej ligi
0
@krzysiobyczek Najpierw to coś musi być, jak na razie zero strzałów na bramkę Czibo xD
0
@BulaKG Z colą też dobry, jak lekarstwo ziołowe ale dobre nawet
1
@Sulimo Oscypkofoby się nie znajo, pewnie kupili jakieś gówno skiśnięte na Krupówkach i myślą że oscypa próbowali, najlepsze są imo niewędzone te białe takie, a jak wędzone to z grilla no i standardowo z żurawinką