Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 Nie polecam stawiać u buka, lepiej postawić czteropaka na stół
0
@Dertinho Miała wymię i cztery strzyki
6
@Firestone Przychodzi Setien do lekarza, a lekarz to krowa
0
@Bocheno1 Ale w jakiej kategorii? Najbardziej upośledzone młodzieżowe słowo roku czy jak? Bo jeśli chodzi o popularność to pierwsze widzę, ale no pierwszej młodości to już nie jestem
13
@jakub1906 Szejki się z tego nie podniosą
0
@Rewolucja123 Major to jest taka liga mistrzów tak?
0
@Rewolucja123 O co grają i czy to Polacy bo nie w temacie. Rozumiem że CS GO?
5
Tym ludziom chyba zapłacili żeby poprawili frekwencję xD
1
@wasacz Piękny mecz a tu jakichś patusuf oglondajo zamiast tenisa
2
Ależ emocjonujący tajbrek tera będzie, dawać panienki
1
@wasacz No jako kibice lubimy sobie pomarzyć, na tym to w zasadzie polega :P
0
No i fajnie Sabalenka w półfinale, Sakkari na deser, tak mnie się marzyło
15
@MesQueUnClub22 Na szczęście jestem głupi to mi się podobają
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szekspirowski sznyt całe dnie mi się nie śnił gdzie Julia była
10
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
1
@daniel32778 Mam 26 i dalej się boję pająków, taka picza ze mnie
1
@barca2004 Ty widzę w bardzo dobrym, bo już sobota jest
8
@Emhyr Psioczenia na mundial widzę ciąg dalszy.. Ja tam czekam jak na każden inny
0
@Transu96 Biorę 2
0
@Kluivert_P Mam już jedną opcję, ale jak nie wypali to się odezwę. Jaki rozmiar w środku, 66.6?
0
Ma ktoś używane felgi 16 5x112 do Audi?
1
@Kgorecki2500 Jak pan redaktor się nim zachwyca to znaczy że dobry
0
@okiemtypera_lucaxx95 W poniedziałek o 12:30
0
@MateuszDoniec Ale tylko na profilowym z tiki taki
0
Komentarz usunięty
9
Widać że kocha Ojca
1
@GCBW Warto sprostować bo spytałeś o losowanie, a nie o ceremonię. Losowanie następuje zazwyczaj jakieś pół godziny po tym jak zaczną pierdzielić nic nie znaczące kocopoły
2
@VegetaPolska Zdelegalizować skoki na Rambli
0
@Volk Głupoty gadasz ziomuś
1
@adi7adi8 No zwłaszcza z tymi niewymuszonymi :P