4

@Faro Sevilla w tym sezonie to takie gjuwno, że nie upatrywałbym tutaj szans, ale no zawsze może trochę szczęścia dopomóc

1

@DawidekFCB Wieczór najlepszy, jak z rana zrobisz to potem trza się umyć i później jeszcze po całym dniu wypada się umyć żeby pościeli nie zaśmierdzieć, a tak to myjesz się tylko raz wieczorem elegancko po treningu, oszczędność wody, ekologia i ekonomia

1

@Zacny Dla Ciebie idealna, bo jesteś zwykłym kibicem i nie trenujesz z nim na co dzień, chyba że o czymś nie wiem

0

@Emhyr Madryciakom też się udało wcisnąć

3

@MesQueUnClub96 Nie, ale prezes Luciano fachowym okiem ocenił mój talent w mieszanych sztukach walki i dał szansę wystąpienia na Lucku, tylko najpierw muszę położyć tego Memeda Kalidofa czy jak mu tam

4

@Medium Odezwał się chłop co Emmie Flopucanuu by złotą piłkę przyznał

3

@regatta52 Cały piłkarski świat to mafia więc nic dziwnego

0

@takisobiektos I prawidłowo, niech cierpi to mu da siłę, ewentualnie depresję, ale to od niego zależy

4

Komentarz usunięty

1

@Striker "Mario" no bo Mariuszek, "96" rocznik i "w" pierwsza litera nazwiska

1

@Comentateiro Coś późno

6

@Burza_Barca Ale te pseudo grafiti wypalają oczy

0

@gmdfk Aż tak? Te hiszpańce coś tam grają niby dobrze

2

Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą, ale ciekawi mnie jaki jest przeskok między Hiszpańską ligą, a NBA. Podobnie jak między Premier League w stosunku do La Ligi czy jednak dużo bardziej?

0

@esem91 Po prostu robi swoje i wie jakie konsekwencje go czekają jak nie będzie choćby jednego tytułu w tym roku, a nawet to może nie wystarczyć

0

Podziwiam że się katujecie tymi meczami Realu xD Lepiej se oglądnąć jak Hubert przepierdziela tajbreka

0

@AdiKingu96 Ponad wszystkie inne siki owszem, ale jak chcesz się napić pysznego piwka to Czeskie pilznery najlepsze

0

@AdiKingu96 Dziwne żeby teraz go czuć jak jest dopiero za miesiąc

0

@Bogan Nie no hit po prostu

3

@TheNekro94 Paradoksalnie im więcej rzeczy jest do oglądania tym mniej rzeczy jest do oglądania, bo człowiek się zdecydować nie może i w końcu odpuszcza xD

0

@MatiVEB25 W porę pytasz

0

@Toretto Mówię żeby zatkał synowi uszy bo może tego słuchać

3

@AduŚ07 Tak, przyjdzie Benzema i zgwałci kolegę z szatni a potem go zaszantażuje

0

@Kengo Beka z fanatyków zawsze spoko

1

@msmsms Albo chłop z tego nic nie rozumi i woli stwierdzić że nudne

2

Cause I'm an island boy, and I've been tryin to make it

22

Czy tylko ja uważam że muzyka tego całego Drake'a to totalny shit? Jakim cudem to ma na*ebane tyle wyświetleń xD @Transu96 Jak to nie zasługa Twoich botów to nie wiem co

1

@kamyk_23 Rzeczywiście powinno być Worth*, my mistake ^^

3

@Jackazz Też mnie to ciekawiło, możliwe że chodzi o aklimatyzację, różnica wysokości między Fort North gdzie będą finalsy, a Guadalajara to 1400m, różnica ciśnień itd to jednak wpływa wszystko na formę, samopoczucie, trzeba się odpowiednio przygotować i dużo bardziej wymęczyć. Iga ma akurat taką przewagę punktową i tyle kasiory zarobiła w tym sezonie że może sobie pozwolić na taki zabieg

0

@Traba727 Przez Carlsberg Polska ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?