Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro Sevilla w tym sezonie to takie gjuwno, że nie upatrywałbym tutaj szans, ale no zawsze może trochę szczęścia dopomóc
1
@DawidekFCB Wieczór najlepszy, jak z rana zrobisz to potem trza się umyć i później jeszcze po całym dniu wypada się umyć żeby pościeli nie zaśmierdzieć, a tak to myjesz się tylko raz wieczorem elegancko po treningu, oszczędność wody, ekologia i ekonomia
1
@Zacny Dla Ciebie idealna, bo jesteś zwykłym kibicem i nie trenujesz z nim na co dzień, chyba że o czymś nie wiem
0
@Emhyr Madryciakom też się udało wcisnąć
3
@MesQueUnClub96 Nie, ale prezes Luciano fachowym okiem ocenił mój talent w mieszanych sztukach walki i dał szansę wystąpienia na Lucku, tylko najpierw muszę położyć tego Memeda Kalidofa czy jak mu tam
4
@Medium Odezwał się chłop co Emmie Flopucanuu by złotą piłkę przyznał
3
@regatta52 Cały piłkarski świat to mafia więc nic dziwnego
0
@takisobiektos I prawidłowo, niech cierpi to mu da siłę, ewentualnie depresję, ale to od niego zależy
4
Komentarz usunięty
1
@Striker "Mario" no bo Mariuszek, "96" rocznik i "w" pierwsza litera nazwiska
1
@Comentateiro Coś późno
6
@Burza_Barca Ale te pseudo grafiti wypalają oczy
0
@gmdfk Aż tak? Te hiszpańce coś tam grają niby dobrze
2
Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą, ale ciekawi mnie jaki jest przeskok między Hiszpańską ligą, a NBA. Podobnie jak między Premier League w stosunku do La Ligi czy jednak dużo bardziej?
0
@esem91 Po prostu robi swoje i wie jakie konsekwencje go czekają jak nie będzie choćby jednego tytułu w tym roku, a nawet to może nie wystarczyć
0
Podziwiam że się katujecie tymi meczami Realu xD Lepiej se oglądnąć jak Hubert przepierdziela tajbreka
0
@AdiKingu96 Ponad wszystkie inne siki owszem, ale jak chcesz się napić pysznego piwka to Czeskie pilznery najlepsze
0
@AdiKingu96 Dziwne żeby teraz go czuć jak jest dopiero za miesiąc
0
@Bogan Nie no hit po prostu
3
@TheNekro94 Paradoksalnie im więcej rzeczy jest do oglądania tym mniej rzeczy jest do oglądania, bo człowiek się zdecydować nie może i w końcu odpuszcza xD
0
@MatiVEB25 W porę pytasz
0
@Toretto Mówię żeby zatkał synowi uszy bo może tego słuchać
3
@AduŚ07 Tak, przyjdzie Benzema i zgwałci kolegę z szatni a potem go zaszantażuje
0
@Kengo Beka z fanatyków zawsze spoko
1
@msmsms Albo chłop z tego nic nie rozumi i woli stwierdzić że nudne
2
Cause I'm an island boy, and I've been tryin to make it
22
Czy tylko ja uważam że muzyka tego całego Drake'a to totalny shit? Jakim cudem to ma na*ebane tyle wyświetleń xD @Transu96 Jak to nie zasługa Twoich botów to nie wiem co
1
@kamyk_23 Rzeczywiście powinno być Worth*, my mistake ^^
3
@Jackazz Też mnie to ciekawiło, możliwe że chodzi o aklimatyzację, różnica wysokości między Fort North gdzie będą finalsy, a Guadalajara to 1400m, różnica ciśnień itd to jednak wpływa wszystko na formę, samopoczucie, trzeba się odpowiednio przygotować i dużo bardziej wymęczyć. Iga ma akurat taką przewagę punktową i tyle kasiory zarobiła w tym sezonie że może sobie pozwolić na taki zabieg
0
@Traba727 Przez Carlsberg Polska ^^