0

Kurła zawał z pięć razy pod rząd miałem

1

Pamiętacie tych paziów co sprzedawali Stegena po słabszym okresie?

3

@NaFazieHitman Dlatego Ci co grają to są oznaczani, a reszta raczej już za późno żeby zacząć i walczyć o piłkę :P

3

Ile tu sędziów, marnujecie się na tej rambli xD

0

@Hosh Oczywisty lol xD

0

@tomek8756 Jak jeszcze paliłem to miałem przez jakiś czas taką zabawkę, całkiem spoko, ale trza przywyknąć do zapachu popcornu tudzież bączura z pupy

2

@FCB24 Najmocniejszy Klątwa, ryją beret te brzydkie japońskie mordy, a najlepszy to chyba Obecność

0

@xVENUMx No pewnie odsetki za spóźnienie Ci naliczą

4

@Transu96 Żeby mu perma dał i nie odpisywał na apelację

0

@Benz W czym miał rację niby :D I co jest złego w z zaszczepieniu się specjalnie na wycieczkę.. To jest właśnie luźne podejście do szczepionek. Nie jest Ci to niezbędne do życia, ale może się okazać przydatne i przy okazji lecisz na wycieczkę, masa ludzi ma takie podejście i moim zdaniem nie ma w tym nic głupiego, mimo że sam się nie szczepiłem.

36

@Kgorecki2500 Nie no jak Ci odebrali to nie możesz jeździć

1

@Ali3231 Xabi Alonso, Casillas, Benzema

1

@BorzyKrzys Oliwka Brazil jest taak gruba, że ma własną grawitację

0

Patrzta ludzie jak Eminem nakurłia Malcziki
https://www.tiktok.com/@turbo.adamczyk/video/7146122093330025733

0

@Atencjuszek Nie no całkiem spoko, bez jakiegoś wow, ale warto było za darmoszke oglądnąć na YT

4

Ale że Velma lesbijką kto by pomyślał, a taka porządna się wydawała katoliczka

2

@Kgorecki2500 To znaczy że trafiłeś wynik(W/R/P), ale nie dokładny wynik. Za zwykły wynik jeden punkt, a za dokładny 3 z tego co pamiętam

3

@Sau_Ron Tak, tylnymi drzwiami

0

@AmigoBlancos Imo profilaktyka

3

@Botanik Wossi co formę stabilną trzyma

1

@ptrx Za duży kurs hah

1

@ptrx Nie oglądam, ale stawiam że przynajmniej jedno dziwadło tam jest jakieś

1

@Jakchcesz Miałem na łysego oddać głos w złotej piłce, ale teraz muszę się grubo zastanowić

9

@ptrx Do choroszczy, na stałe

3

@mekston Po prostu kozak

50

@FC1899Barca Przypomnij mi kto mu podawał w Borussi i Salzburgu

1

Ale Messiczek podkręcił fajnie, jak za starych czasów u Nas ^^

4

@masq W tym roku puchar LM wraca na Camp Nou

1

@gumaz Przecież wraca w następnym sezonie, narazie ma kontrakt z PSG

2

@AmigoBlancos to jest jakiś matrix lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?