Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurła zawał z pięć razy pod rząd miałem
1
Pamiętacie tych paziów co sprzedawali Stegena po słabszym okresie?
3
@NaFazieHitman Dlatego Ci co grają to są oznaczani, a reszta raczej już za późno żeby zacząć i walczyć o piłkę :P
3
Ile tu sędziów, marnujecie się na tej rambli xD
0
@Hosh Oczywisty lol xD
0
@tomek8756 Jak jeszcze paliłem to miałem przez jakiś czas taką zabawkę, całkiem spoko, ale trza przywyknąć do zapachu popcornu tudzież bączura z pupy
2
@FCB24 Najmocniejszy Klątwa, ryją beret te brzydkie japońskie mordy, a najlepszy to chyba Obecność
0
@xVENUMx No pewnie odsetki za spóźnienie Ci naliczą
4
@Transu96 Żeby mu perma dał i nie odpisywał na apelację
0
@Benz W czym miał rację niby :D I co jest złego w z zaszczepieniu się specjalnie na wycieczkę.. To jest właśnie luźne podejście do szczepionek. Nie jest Ci to niezbędne do życia, ale może się okazać przydatne i przy okazji lecisz na wycieczkę, masa ludzi ma takie podejście i moim zdaniem nie ma w tym nic głupiego, mimo że sam się nie szczepiłem.
36
@Kgorecki2500 Nie no jak Ci odebrali to nie możesz jeździć
1
@Ali3231 Xabi Alonso, Casillas, Benzema
1
@BorzyKrzys Oliwka Brazil jest taak gruba, że ma własną grawitację
0
Patrzta ludzie jak Eminem nakurłia Malcziki
https://www.tiktok.com/@turbo.adamczyk/video/7146122093330025733
0
@Atencjuszek Nie no całkiem spoko, bez jakiegoś wow, ale warto było za darmoszke oglądnąć na YT
4
Ale że Velma lesbijką kto by pomyślał, a taka porządna się wydawała katoliczka
2
@Kgorecki2500 To znaczy że trafiłeś wynik(W/R/P), ale nie dokładny wynik. Za zwykły wynik jeden punkt, a za dokładny 3 z tego co pamiętam
3
@Sau_Ron Tak, tylnymi drzwiami
0
@AmigoBlancos Imo profilaktyka
3
@Botanik Wossi co formę stabilną trzyma
1
@ptrx Za duży kurs hah
1
@ptrx Nie oglądam, ale stawiam że przynajmniej jedno dziwadło tam jest jakieś
1
@Jakchcesz Miałem na łysego oddać głos w złotej piłce, ale teraz muszę się grubo zastanowić
9
@ptrx Do choroszczy, na stałe
3
@mekston Po prostu kozak
50
@FC1899Barca Przypomnij mi kto mu podawał w Borussi i Salzburgu
1
Ale Messiczek podkręcił fajnie, jak za starych czasów u Nas ^^
4
@masq W tym roku puchar LM wraca na Camp Nou
1
@gumaz Przecież wraca w następnym sezonie, narazie ma kontrakt z PSG
2
@AmigoBlancos to jest jakiś matrix lol