Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Mnie też to trochę skonfudowało bo tak nagle z dupy się więź zerwała, ale no co zrobisz
0
@masq Wydaje mi się że tam zadziałała podobna magia jak w przypadku Harrego, kiedy to obroniła go miłość matki. Dumbledore stanął w obronie swojego syna i to musiał być jakiś impuls który unieważnił braterstwo krwi, coś takiego podejrzewam xD A co do wisiorka z fiolką to z tego co pamiętam Grindelwald go nosił tylko nie był widoczny. Filmy całkiem spoko, ale dało się sknocić coś lepszego, czekam na ostateczny pojedynek między Dumblem i Grindelwaldem, to będzie miodzio
0
Chłop zamiast krzyknąć "Lewandowski" to krzyknął "lewą nogą", piękne przejście xD
8
@PawkoFCB Nie zapomnij dopisać siemienia lnianego i jagód goji
12
@PawkoFCB Spłakałeś się jak vinisjusz, nawet gorzej
25
@PawkoFCB W trzech procentach to ty co najwyżej potencjału myślenia wykorzystujesz, idź tam załóż sobie swój post ze zdrowym jedzonkiem
1
@Kessie Nie wiem ja zawsze tylko musztarda albo słodko kwaśny
3
@pt9 Kuurła musztardowy z nygetsem to jest poezja
18
@PawkoFCB Ty to pewnie same owocki jesz z ekologicznych upraw, jajka z wolnych wybiegów nie faszerowanych sterydami kur i samą wodę pijesz, patrzcie go jaki czysty jest i zdrowy
5
@Transu96 Powiększony to powiększony, Ukrainiec stwierdził że wszystko trza powiększyć łącznie z nuggetsami
2
@HighestInTheRoom Arasza to i ja bym chętnie oklepał jak schabowe, ale to niebezpieczny zawodnik jest, powodzenia kolego jak dostaniesz kontrakt
15
@Emhyr Nie obrażaj pan nie zachowuję się jak staśko :/
1
@okiemtypera_lucaxx95
Barca - Elche, Barca wygra do zera (kurs 1.7)
1
@Szreko Próbowałem z VPNem i właśnie nie szło, te standardowe bez premki chyba poblokowali, a przynajmniej ja na takie trafiłem, ale w każdym razie mam Canal + więc zabieram się dziś za oglądanie, zajebisty serial to fakt :D
0
@Szreko Chodzi o 5 sezon, obecnie prawa ma Canal +, a dopiero za jakiś czas wleci na Netflix
0
@DCHX Chyba kurła powtórkę
3
@Katalonbar Bo jak trafisz czyściocha to masz doebane ego
1
@Criss18Barca A tenis ziemny to co, pies? Boks, formuła 1, rugby też popularne w Europie, krykiet jeszcze w Brytanii
Edit. Aha nie przeczytałem że zespołowe, ale tenis w sumie w debla się też gra xD
2
@Mns21 Chodzi pewnie o to że największa patola która powinna iść już do spania kupuje w tych godzinach przeważnie jeszcze na dobitkę jakieś alko i potem robią burdy, drą się pod blokami ludziom, Krupówki nocą są znane z patologi od dawien, wiem co mówię bo tu mieszkam. W praktyce ten przepis częściowo tylko podziała bo se będą zapasy robić, albo przepieprzać hajs w klubie, a normalny człowiek na tym ucierpi, no c*ujowy przepis imo xD
0
@Peszko07 Nie od 15 obowiązuje zakaz tylko dopiero co uchwałę radni poparli, zakaz będzie wprowadzony za jakiś miesiąc
1
@elprawak Wiem nie podniesie się po tym, ale taki akcencik rodzinny chciałem wstawić
1
@michal26 Ostatnio Kaczyński był w Nowym Targu, wiedziałem że mój wujek coś odwali i nie myliłem się, patrzta jak strolował pisowców
https://wiadomosci.onet.pl/krakow/udalo-mu-sie-dostac-na-sale-i-zadac-pytanie-prezesowi-pis-byli-oburzeni/qcmpp86
2
@MesQueUnClub96 Nie wiem przez kogo, ale w uja mnie zrobili i nikt mi nie dał znać czuję się pokrzywdzony
1
To grubo, Upadek Królestwa dostępny od ponad miesiąca na Canal +, a ja głupi czekam aż premiera na Netflixie będzie xD
4
@AmigoBlancos Za karę musisz zmienić avatar na Gaviego i łazić w nim do końca roku
1
Wla, Saskerland, chcemy zobaczyć wiślany brzeg
0
@Seba_89_ Zanim wyszedł Monastyr i Feniks to był jeszcze serwer Poland, kuurła kiedyś to było
0
@gaucho104 U niego to standard, wkurłiający typ ale co zrobisz
0
@Herato No nie ma takiego hajpu i takich nagród w mini lotto jak zwykłym co się przekłada na liczbę grających, a ta na ilość trafień
1
@icon3520 Niby lipa jak co roku, ale im bliżej mundialu tym bardziej człek się interesuje kadrą Polski, chyba wyjątkowo postaram się nie narzekać na tą przerwę reprezentacyjną