0

@Transu96 Każden tak mówi jak przegra

2

@macio_944 Idź lepiej Shakire przeproś

0

@Transu96 Ale Cię to błenos ajres zniszczyło Transu

3

@HighestInTheRoom Chyba mu kebab drugą stroną wyszedł

1

@tomek8756 Mi tam śmigał pół roku temu elegancko

0

Dorzuca ktoś 15 zeta do Viaplay? Start oczywiście jak się mecze Barcy zaczną

1

@macio_944 Te 10% co zostawiłeś to jest już zbyt mocny optymizm

1

@Elprofesorxx Cud i to konkretny

3

@AmigoBlancos Twoim zdaniem? xD Tu nie ma twojego zdania ziomuś my po prostu już gramy w LE, chyba że Pilzno nas przeskoczy w tabeli

0

@Norkusik No i posłuchał chłop xD

0

Komentarz usunięty

2

@Rust_Cohle Robert Cię po prostu nie lubi i już kazał Ance Ci walizki spakować

0

Lewus przestań znikać w wielkich meczach

0

@supraomnes1 Remis dzisiaj daje nam taką lipę że nawet w przypadku wygranej z Bayernem musimy liczyć że Inter nie wygra z Pilznem, tak więc dzisiaj tylko zwycięstwo

4

@okiemtypera_lucaxx95 Kurwa znalazłem to w tej sekundzie xD, mogłem wcześniej betfana odpalić haha

0

@okiemtypera_lucaxx95 Pedri over 0.5 celnych strzałów

0

@okiemtypera_lucaxx95 A można kilka typów czy tylko jeden się będzie liczył

0

11

Żółwio po prostu zazdrości Hohlandowi że jest królem Premier ligue, a ten się kisi w paryżu i ego dało o sobie znać

1

@BorzyKrzys Uderz w stół a wędkarze się odezwą

3

1

@MesQueUnClub96 Jak grube ryby startują w wyborach to jakieś tam głosy mają

3

W ogóle zastanawialiście się kiedyś jaką chorą formą rozrywki jest wędkarstwo? Typy łowią te szczupaki czy inne sumy tylko po to żeby je złapać haratając im przy tym mordki haczykami, zrobić sobie sesję zdjęciową pozbawiając rybę oddechu na dobrą chwilę i na koniec jak gdyby nigdy nic wpieprzają do wody i dzięki cześć xD Przecie jakbyś złapał jakiegoś dzikiego psa w pułapkę z kolcami, wjebał go pod wodę na sesję zdjęciową i po wszystkim wstawił fotki na fejsa to by cię zaraz zamknęli za znęcanie się nad zwierzętami, ale jak zrobisz tak z rybą to jesteś wendkarzem i masz szacun lol

3

@AllBundy Witaj w klubie, przynajmniej się nauczyłem że słowo małpa jest zarezerwowane dla rasistów i nie można stwierdzić że ktoś tańczy albo zachowuje się jak małpa

0

@20thCenturyBoy Szok media wspólnie nakręcają jakieś bzdury, ale jak to możliwe, powinni pisać tylko prawdę

1

@adi7adi8 Właśnie tak kminiłem czy zmiana klimatu nie miała większego wpływu na decyzję

0

@takisobiektos Pewnie nie ^^

0

@takisobiektos Punkty to jedno, ale jednak hajsu dużo więcej jest z takiego Meksyku i wtedy by miała tydzień odpoczynek przed Meksykiem i tydzień przed Finalsami, wydawałoby mi się to bardziej optymalne, ale no to Oni się mają znać a nie ja :D

0

Ktoś wyjaśni dlaczego Iga jedzie na WTA San Diego, a odpuszcza Meksyk? Nie lepiej byłoby zrobić na odwrót w kontekście odpoczynku i przygotowań przed WTA Finals? Już nie wspominając że Meksyk jest o kategorie wyższym turniejem

1

@Botanik Albo dobra jednak zmień mi że Cancelo nie będzie miał asysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?