1

@budel17 Z Bayernem pierwszy mecz potrafiliśmy zagrać całkiem fajnie, zabrakło trochę szczęścia w wykańczaniu akcji, najbardziej się posypało po tej przerwie reprezentacyjnej.. Nie chcę zwalać na kontuzje bo wyleciała nam obrona, a pomoc i atak zostały w komplecie, mimo to gra znacznie się pogorszyła jeśli chodzi o tworzenie okazji, mam nadzieję że się to poprawi wkrótce, ale póki co cienko to wygląda

0

@leonek160 Wierzę że przyjdzie taki czas że każdy terminarz będzie dla Nas łaskawy, zawodnicy muszą wyrobić sobie pewne schematy, na to potrzeba czasu, a nie co chwilę trenerów zmieniać. Xavi dostał w lecie zawodników którzy zdążyli już pokazać się z dobrej strony pod jego wodzą i dlatego dałbym mu jeszcze kredyt zaufania, przynajmniej do końca sezonu

1

@xvcWinterSoldier Zwłaszcza że początek sezonu mieliśmy piękny, ale o tym już zdążyli zapomnieć po paru gorszych meczach :D

2

@MesQueUnClub_87 Albo Žatecký Světlý Ležák, mój faworyt obecnie ^^

6

@Pogba Spokojnie te pseudosy co Xaviego zwalniają zaraz im się odwidzi po pierwszym lepszym spotkaniu

7

@leonek160 Więc całe szczęście że od Ciebie nie zależy

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Nicko No trza to prawda

0

@AlwaysBlaugrana No ale żeby po 3 meczach gorszych go zwalniać xD To trza być upośledzonym

0

@Nicko Ale wypada jakiś umiar zachować, a to czasem wręcz pod lizanie dupy podchodzi

0

Jak szmatę Gaviego wypchnął

0

@Nicko Mógłby się nad nikim nie spuszczać

6

Skończ już Ćwierkało się spuszczać nad tym realem

0

Typy zwalniające Xaviego to chyba największe rakowisko wśród kibiców. Zapomniało się już jak wyglądał początek sezonu? Jak potrafiliśmy grać w poprzednim nie mając praktycznie zawodników z topu? To chyba powinno dać do zrozumienia że drużyna jest w stanie grać jak należy, ale to potrzeba cierpliwości żeby wyrobić regularność, a nie zmieniać trenerów jak skarpety po każdym dołku formy, odbierdolta się od Xaviego pseudosy

1

Spieprzyliście nam niedzielę

2

Dobrze że guwniara chociaż trzyma fason

1

Hahaha dobrze Ci tak

1

10 spalonych jeszcze robercik

1

@Martwy Dobrze prawisz, dałem na głośnomówiący nawet

2

@Danny Gaucho Ależ ten Erling wyprzedził, byłaby wielka szkoda gdyby mu się nagle coś stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LaSTeR jak Ci się wydaje

0

@FC1899Barca Najpierw musiałbym pierwszą przyjąć, ale podziękuję

5

@FC1899Barca Lewandowski zbudował piramidy

5

Brawo Iguś kończ ją

4

@Rl9k1nG Zakopane, ale tu cała Polska się zjeżdża żeby się pokazać więc wiadomo xD A odpowiadając na pytanie moim 10/10 jest Selena Gomez sprzed paru lat, bo teraz jej się przytyło nieźle, ale tu była sztunia konkretna:
https://zapodaj.net/0765cd0092c56.png.html

8

@Rl9k1nG Proszę Cię przecież pierwsza lepsza laska na ulicy nie odstaje od Maji, to nie jest jakiś Top :P

0

@Rl9k1nG Ujdzie

3

@escarabajo Będzie wyglądać

0

@Comentateiro Pan już lepiej nie komentatejro tylko idzie do spaniejro

3

Dżesiiiiika baby please don't make me cry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?