Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 Z Bayernem pierwszy mecz potrafiliśmy zagrać całkiem fajnie, zabrakło trochę szczęścia w wykańczaniu akcji, najbardziej się posypało po tej przerwie reprezentacyjnej.. Nie chcę zwalać na kontuzje bo wyleciała nam obrona, a pomoc i atak zostały w komplecie, mimo to gra znacznie się pogorszyła jeśli chodzi o tworzenie okazji, mam nadzieję że się to poprawi wkrótce, ale póki co cienko to wygląda
0
@leonek160 Wierzę że przyjdzie taki czas że każdy terminarz będzie dla Nas łaskawy, zawodnicy muszą wyrobić sobie pewne schematy, na to potrzeba czasu, a nie co chwilę trenerów zmieniać. Xavi dostał w lecie zawodników którzy zdążyli już pokazać się z dobrej strony pod jego wodzą i dlatego dałbym mu jeszcze kredyt zaufania, przynajmniej do końca sezonu
1
@xvcWinterSoldier Zwłaszcza że początek sezonu mieliśmy piękny, ale o tym już zdążyli zapomnieć po paru gorszych meczach :D
2
@MesQueUnClub_87 Albo Žatecký Světlý Ležák, mój faworyt obecnie ^^
6
@Pogba Spokojnie te pseudosy co Xaviego zwalniają zaraz im się odwidzi po pierwszym lepszym spotkaniu
7
@leonek160 Więc całe szczęście że od Ciebie nie zależy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Nicko No trza to prawda
0
@AlwaysBlaugrana No ale żeby po 3 meczach gorszych go zwalniać xD To trza być upośledzonym
0
@Nicko Ale wypada jakiś umiar zachować, a to czasem wręcz pod lizanie dupy podchodzi
0
Jak szmatę Gaviego wypchnął
0
@Nicko Mógłby się nad nikim nie spuszczać
6
Skończ już Ćwierkało się spuszczać nad tym realem
0
Typy zwalniające Xaviego to chyba największe rakowisko wśród kibiców. Zapomniało się już jak wyglądał początek sezonu? Jak potrafiliśmy grać w poprzednim nie mając praktycznie zawodników z topu? To chyba powinno dać do zrozumienia że drużyna jest w stanie grać jak należy, ale to potrzeba cierpliwości żeby wyrobić regularność, a nie zmieniać trenerów jak skarpety po każdym dołku formy, odbierdolta się od Xaviego pseudosy
1
Spieprzyliście nam niedzielę
2
Dobrze że guwniara chociaż trzyma fason
1
Hahaha dobrze Ci tak
1
10 spalonych jeszcze robercik
1
@Martwy Dobrze prawisz, dałem na głośnomówiący nawet
2
@Danny Gaucho Ależ ten Erling wyprzedził, byłaby wielka szkoda gdyby mu się nagle coś stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LaSTeR jak Ci się wydaje
0
@FC1899Barca Najpierw musiałbym pierwszą przyjąć, ale podziękuję
5
@FC1899Barca Lewandowski zbudował piramidy
5
Brawo Iguś kończ ją
4
@Rl9k1nG Zakopane, ale tu cała Polska się zjeżdża żeby się pokazać więc wiadomo xD A odpowiadając na pytanie moim 10/10 jest Selena Gomez sprzed paru lat, bo teraz jej się przytyło nieźle, ale tu była sztunia konkretna:
https://zapodaj.net/0765cd0092c56.png.html
8
@Rl9k1nG Proszę Cię przecież pierwsza lepsza laska na ulicy nie odstaje od Maji, to nie jest jakiś Top :P
0
@Rl9k1nG Ujdzie
3
@escarabajo Będzie wyglądać
0
@Comentateiro Pan już lepiej nie komentatejro tylko idzie do spaniejro
3
Dżesiiiiika baby please don't make me cry